• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    QYDO
    QYDO --- ---
    potrebuju aktivovat a odblokovat iphone co je jen na o2 na vsechny operatory - nemam cas se v tom hrabat, jsem z prahy...

    udelate mi to nekdo? nabidky do posty, diky
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    P ředem se omlouvám, že si odpověd ndohledám sám, ale po těch dvou pokusech už mám strach o klávesnici..
    ACAB
    ACAB --- ---
    SHARK: dík
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    zdravim, nemáte nějakej funkční návod na unlock? Mám iphone 3G a jailbreak na 4.1 s redsn0w. Podle jednoho návodu mi to házelo chyby s "reloading data" a při zapnutí se sekal na jabku, při druhým zase nechytal signál, na třetí pokus už nemám nervy. Díky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CHIBITCH: super, díky
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    TAURUS: ano, bude fungovat
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    co se stane, když do iphonu od VDF strčím simku od O2? Bude vše fungovat (aplikace, itunes účet atd.) ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    JOHNASS: tak udelej JB pomoci redsn0w na ios 4,2 a uvidis
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    JOHNASS: není zač.. JB nic neztratíš, můžeš jen získat.. klidně zkus JB i na 4.2.1čce.. downgrade můžeš udělat kdykoliv pak už
    JOHNASS
    JOHNASS --- ---
    CHIBITCH: ok, ja se prave jen chtel ujistit jestli to nema nejaky hacek... apple veci me bavi tak jak jsou a (spolu) fungujou a pokud by mely fungovat jinak tak bych se na to vykaslal... mam ted ios 4.2.1, coz jsem pochopil ze je u 3G zbytecny, takze si vygooglim downgrade a jb co psal shark a nejak to zkusim..
    kazdopadne diky
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    JOHNASS: ok, beru... prostě a jednoduše - JB je rozšíření funkčnosti .. nic se tím neničí, nic nefunguje hůř.. všechna základní funkcionalita bude zachována, nová bude moct být přidána..

    a záleží jakou máš verzi iOS, JB je na 3G v podstatě brnkačka

    JOHNASS
    JOHNASS --- ---
    SHARK: diky moc, idealni odpoved..
    CHIBITCH: predstavy jsou zalozene na ruznych diskuzich co jsem po internetech cetl - ruzni lide maji ruzne problemy s JB, osobni zkusenosti s tim nemam, proto jsem se zeptal.. a dle nazvu diskuze jsem pochopil ze by mi zde mohl nekdo poradit, nebo ze tyto predstavy spis vyvrati nez ze se nad nima bude udivovat...
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: teda neni vyzadovana karta
    ACAB
    ACAB --- ---
    nejsem vlastnikem zadny platebni karty, je pak nejaka cesta jak do iphone dostat vlastni mp3 a obrazky z pocitace? ptam se proto ze pro dokonceni vytvoreni uctu v itunes je karta vyrazovana,, dik
    SP1T
    SP1T --- ---
    CHIBITCH: ne, staci restorovat 1x tejdne, jak pise JOHNASS woe ;)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mě udivuje, co mají ty lidi za představu o JB...

    že je to něco, co telefon naprosto rozbije, že funguje jinak, že snad se musí do dírky díky JB vzniklé dolévat každý den litr krve, jinak to musíš každý den 3x restorovat a polejvat u toho svěcenou vodou a před vypnutím dát 10x zdravásmaria
    SHARK
    SHARK --- ---
    JOHNASS: iOS 3.1.3 a JB pomoci Spiritu, velmi moc jednoduche
    JOHNASS
    JOHNASS --- ---
    zdravim... tady bych snad mel byt spravne.. stokrat omilane tema, ale hodila by se mi odpoved taknejak v kostce..
    po roce jsem konecne ozivil sveho stareho dobreho ip3g...
    JB jsem nikdy nemel, ale ted bych ho chtel, hlavne kvuli testovani placenych aplikaci a navigace (tomtom nebo navigon??), ale nerad bych uplne prisel o stabilitu.. snazil jsem se vycist neco z teto diskuze ale moc moudry z toho nejsem.. pochopil jsem, ze starsi verze sw maji ty JB jiz odladenejsi a tudiz stabilnejsi, co tedy konkretne doporucite? Jde mi o to abych nemusel delat 1x tydne restore, aby ip fungoval jako doted (hlavne aby mi dal fungoval sync mailu, kontaktu a kalendare s mym macem...) ... pripadne pomuze i odkaz na nejaky funkcni navod... diky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam