• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: BTW sosnute aplikace z apptrackeru.org muzes jen pretanout z exploreru do itunsu a pak jen dat sync, diskAid neni potreba
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    BERUSKA_CA: musíš si v Cydii nainstalovat program, který ti to umožní... počítám, že máš iOS 4.2.1 tak si zkus najít AppSync 4.2
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: dekuji ti! JB se zdaril, rychle, napoprve. Ale nemuzu dostat data dovnitr. Stahla jsem DiskAid, Cydia, pote co neslo nic vkladat do slozky aplikace jsem unesla dotycnou utilitu a vysledek stale nikde. Jsem zvedava, jak dlouho potrva, nez najdu, kde je chyba.
    Jo a ty weby, z prvniho mam asi 40 aplikaci a druhy jsem taky navstivila, ale dekuji, doklada to, ze porad jeste neco (sem tam) najdu :)
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    kluci jdou nejak vymazat vsechny sms nebo emaily? nebo to musim pokazdy manualne honit jednu po druhy? dik
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    MUSTAFA: Dik hned to doma prubnu jak jsem psal jsem linej cokoliv hledat sam a zkouset:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: oki tak jinak, do neupraveneho IP nedostanes aplikace jnak nez prez iTunsy a sync s iPhonem a nebo prez app store v iphonu. Jina cesta neni.

    Aby to slo, tak jak si to predstavujes, je potreba udelat JailBreak, cim se ti otevrou podstatne dalsi moznosti v uzivani telefonu a instalace app tretich stran mimo iTunsy a app store . A taky prave moznost instalace aplikaci z nejakych zlodejskych webu jako je http://www.apptracker.org , http://appzone.eu , http://getipa.info
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    zraloku, zabij me, ale to je muj prvni iP, darek jeste teply, takze netusim co je JB...
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: pokud na iP nemas JB tak do nej jine nez stazene app z iTunes a naslednym syncem nedostanes, max jese primo prez app store v iP
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    dobre rano, jsem si vceera oparila iPhone4 a uz mam naprosto hovezi dotaz. Stahla jsem si do pc aplikace (z nejakeho zlodejskeho webu, ale nektere jsou tak jako tak free), nacpala jsem je do iTunes. Mam apple ucet a novou verzi iTunes. Problem: kdyz synchroziju, tak to vypada ze se vec podari a pak najednou ze u vsech error, aps cannot be installed. Zkusila jsem odhlasit a prihlasit PC, ale synchronizace se ani na nekolikaty pokus nexdarila. Co delam spatne? Dekuji pekne.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DJ_RUDEBOY: chm škoda že ne HD :-(
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/cz/app/n-o-v-a-2-near-orbit-vanguard/id400901088?mt=8

    N.O.V.A. 2 za 0,79e, vyborne. :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHIBITCH: No já je syncuju jenom v práci.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: no je to radost :-) to máš pravdu.. já proto syncuju aplikace jen doma..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Já ty iTunes miluju. O víkendu jsem si přes total commandera a instalous nainstaloval pár aplikací. Dnes jsem v práci připojil iPhone k PC a itunes začali zpět instalovat programy, které mi minulý týden odinstalovali. Ale zase nezapomněli odinstalovat to, co jsem nainstaloval o víkendu. Prostě paráda.:-))
    Teď ještě zkusím, co to udělá, když vypnu sync u aplikací. Jestli mi to smaže všechno, tak to bude teprve sranda.:-))
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    PALMEXMAN:
    přidat účet
    Ostatní
    nahoře Pošta/Přidat účet
    ->Jméno:
    ->Adresa:
    ->Heslo:
    Následující
    "Hledání Účtu" ..čekat
    nahoře přepnout na POP3
    Server příchozí pošty: Hostitel=pop3.seznam.cz / Uživatel=tvuj mail / heslo tam již je zadáno
    Server odchozí pošty: Hostitel=smtp.seznam.cz / Uřivatel=tvuj mail / heslo na mail dopln
    Vpravo nahoře: "uložit" a dlouuuuuuho čekat na ověření

    Pak se mi ukázalo "Nelze se připojit přes SSL, chcete zkusit bez SSL?? ..dej ANO a zas dlouuuuuuho čekat !! Pak už je hotovo.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    WRACH: potrebuju nastavit komplet mail na muj seznam a jsem linej zkouset vse co je na netu
    WRACH
    WRACH --- ---
    Palm: co konkretne potřebuješ ?
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    kluci nemate tu nekdo 100% funkcni setting na seznam.cz email pro iPhone...dík moc
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: Ani to hlasování nefunguje.
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: Jo to taky nevim
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    Hele kluci jakto ze nemuzu prez safari na iphonu palcovat na nyxu? Dik
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: ty woeee, to neee, neee! vis jaky tady bez tebe bude smutno?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam