• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    CHIBITCH: nasla jsem postup, ale je tam maly zadrhel. Mam 4.2. Kdyz dam (po nainstalovani cydia.hackulo.us hledat AppSync for OS 4.2, tak mi to najde jen verzi 3.1 nebo 3.2. Byl by problem, kdybych tam vrazila 3.2 ? Netusim proc je to nenalezitelne, napada me jen, ze se jedna o upgrade (??).
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    BERUSKA_CA: musíš si v Cydii nainstalovat program, který ti to umožní... počítám, že máš iOS 4.2.1 tak si zkus najít AppSync 4.2
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: dekuji ti! JB se zdaril, rychle, napoprve. Ale nemuzu dostat data dovnitr. Stahla jsem DiskAid, Cydia, pote co neslo nic vkladat do slozky aplikace jsem unesla dotycnou utilitu a vysledek stale nikde. Jsem zvedava, jak dlouho potrva, nez najdu, kde je chyba.
    Jo a ty weby, z prvniho mam asi 40 aplikaci a druhy jsem taky navstivila, ale dekuji, doklada to, ze porad jeste neco (sem tam) najdu :)
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    kluci jdou nejak vymazat vsechny sms nebo emaily? nebo to musim pokazdy manualne honit jednu po druhy? dik
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    MUSTAFA: Dik hned to doma prubnu jak jsem psal jsem linej cokoliv hledat sam a zkouset:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: oki tak jinak, do neupraveneho IP nedostanes aplikace jnak nez prez iTunsy a sync s iPhonem a nebo prez app store v iphonu. Jina cesta neni.

    Aby to slo, tak jak si to predstavujes, je potreba udelat JailBreak, cim se ti otevrou podstatne dalsi moznosti v uzivani telefonu a instalace app tretich stran mimo iTunsy a app store . A taky prave moznost instalace aplikaci z nejakych zlodejskych webu jako je http://www.apptracker.org , http://appzone.eu , http://getipa.info
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    zraloku, zabij me, ale to je muj prvni iP, darek jeste teply, takze netusim co je JB...
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: pokud na iP nemas JB tak do nej jine nez stazene app z iTunes a naslednym syncem nedostanes, max jese primo prez app store v iP
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    dobre rano, jsem si vceera oparila iPhone4 a uz mam naprosto hovezi dotaz. Stahla jsem si do pc aplikace (z nejakeho zlodejskeho webu, ale nektere jsou tak jako tak free), nacpala jsem je do iTunes. Mam apple ucet a novou verzi iTunes. Problem: kdyz synchroziju, tak to vypada ze se vec podari a pak najednou ze u vsech error, aps cannot be installed. Zkusila jsem odhlasit a prihlasit PC, ale synchronizace se ani na nekolikaty pokus nexdarila. Co delam spatne? Dekuji pekne.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DJ_RUDEBOY: chm škoda že ne HD :-(
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/cz/app/n-o-v-a-2-near-orbit-vanguard/id400901088?mt=8

    N.O.V.A. 2 za 0,79e, vyborne. :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHIBITCH: No já je syncuju jenom v práci.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: no je to radost :-) to máš pravdu.. já proto syncuju aplikace jen doma..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Já ty iTunes miluju. O víkendu jsem si přes total commandera a instalous nainstaloval pár aplikací. Dnes jsem v práci připojil iPhone k PC a itunes začali zpět instalovat programy, které mi minulý týden odinstalovali. Ale zase nezapomněli odinstalovat to, co jsem nainstaloval o víkendu. Prostě paráda.:-))
    Teď ještě zkusím, co to udělá, když vypnu sync u aplikací. Jestli mi to smaže všechno, tak to bude teprve sranda.:-))
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    PALMEXMAN:
    přidat účet
    Ostatní
    nahoře Pošta/Přidat účet
    ->Jméno:
    ->Adresa:
    ->Heslo:
    Následující
    "Hledání Účtu" ..čekat
    nahoře přepnout na POP3
    Server příchozí pošty: Hostitel=pop3.seznam.cz / Uživatel=tvuj mail / heslo tam již je zadáno
    Server odchozí pošty: Hostitel=smtp.seznam.cz / Uřivatel=tvuj mail / heslo na mail dopln
    Vpravo nahoře: "uložit" a dlouuuuuuho čekat na ověření

    Pak se mi ukázalo "Nelze se připojit přes SSL, chcete zkusit bez SSL?? ..dej ANO a zas dlouuuuuuho čekat !! Pak už je hotovo.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    WRACH: potrebuju nastavit komplet mail na muj seznam a jsem linej zkouset vse co je na netu
    WRACH
    WRACH --- ---
    Palm: co konkretne potřebuješ ?
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    kluci nemate tu nekdo 100% funkcni setting na seznam.cz email pro iPhone...dík moc
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: Ani to hlasování nefunguje.
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: Jo to taky nevim
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    Hele kluci jakto ze nemuzu prez safari na iphonu palcovat na nyxu? Dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam