• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    RAPAL: má to smysl, a na JB si počkej..
    RAPAL
    RAPAL --- ---
    lama dotaz: koupil jsem vcera 4s a predchozi zkusenost nemam. chtel bych pockat na unthetered JB. ma smysl se nejak registrovat v itunes atd? ,) dik
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Uf, dekuju vsem, ona se zaruka na tohle nevztahuje, jak mi to upadlo na dlazbu. Zlo na kolech... Ok, takze 3500 nejnizsi cena. uf, jdu setrit :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    REVAN: já mám takovej nepříjemnej pocit že ta hudba myslím do zálohy nejde, ale osobně to nevím, protože žádnou ani v ipadu ani v iphone nemám a do ipodu pořád cpu něco novýho.
    REVAN
    REVAN --- ---
    KARYSLAV: pro jistotu se ještě zeptám: určitě to takhle zachová aplikace a podle tvého dotazu z diskuze i aplikační data. A ostatní věci? Nejvíc mi jde o hudbu, tu mám staženou z CDček, tedy ne purchase z apple store.

    Ještě mám zálohu ze starého computeru, tak bych mohl iTunesům natvrdo přepsat adresář s daty...
    SHARK
    SHARK --- ---
    App Store - Jailbreaker 2
    http://itunes.apple.com/us/app/jailbreaker-2/id410172445?mt=8

    mohu vrele doporucit, zasekovka docela pekna, a je to Free
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KARYSLAV: kecám! :-D to je sice trochu podobný, ale je to tady :)

    [ KARYSLAV @ iPad | iPad 2 - iOS 5 ]
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    REVAN: vypnout automatickou synchronizaci, udelat transfer purchases "prenest nakupy", udelat zalohu (backup) pak zapnout synchronizaci, a obnovit ze zalohy..

    konkretne tady
    [ KARYSLAV @ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]
    REVAN
    REVAN --- ---
    jak se dá sesynchronizovat iPhone a iTunes na PC tak, aby se všechna data z iPhonu přehrála do PC?
    Musel jsem totiž PC kompletně přeinstalovat. Všechna iPhon data mám v telefonu a když chci dát synchronizaci v PC iTunes, chce mi to přemazat data v telefonu tím ničím, co mám v PC a jinou možnost nikde nevidím...
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    CROMWELL: podle vseho je to jeden dil, to dotykovy sklo plus display, za 50 USD.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ZOLTAN: jesti to neni v zaruce ta dily stoji asi 50 dolaru i s dopravou za sklenenou nahradu..
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Povedlo se mi rozbit si sklo na 4ce. Sice fungje, ale sklo je popraskane a blbe se skrzeva nej kouka :) Opravdu je nejlevnejsi vymena za 3600, nebo mate provereny servis, kde ot udelaji levneji v Praze?
    SHARK
    SHARK --- ---
    REVAN: tak ty itunsy deautorizuj a pak s novou deskou je zase autorizuj
    REVAN
    REVAN --- ---
    Stalo se mi, že se mi porouchalo PC a budu muset vyměnit mainboard. Do iTunes může být registrován jen určitý počet zařízení. Podle čeho se do něj vlastně zařízení registrují? I.P.? kod zařízení? ten kod by byl zřejmě ze základové desky, tak jestli to po výměně základovky nebude moje pc považovat za další připojené zařízení? Pokud ano, jak ho odpojit, když už se na něj nemůžu připojit? Díky.
    NELDE
    NELDE --- ---
    CROMWELL: Po založení id na kartu, která má zakázané internetové platby (povolíš jen na dobu aktualizace) můžeš tu kartu odpojit. Má aktuálně české id bez karty.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: možná to jde i přes JB a redsnow z Cydie.. ale nevím, já unlock nikdy neřešil
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    CHIBITCH: no tak jailbreak sem zvlad, ale proste zaboha nemuzu udelat ten unlock, na netu sem nasel, ze bych tam musel dat ipad bb, tak to na to kaslu...
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: popravdě - chce to unlock + JB.. a buď googli jak na to (záleží jakou verzi iOSu má) nebo se s někým domluvit, kdo to zprovozní
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Zdravim, potrebuju radu, kamoska dostala iphone 3GS ze svycarska, nerozbehne se s ceskou sim, jak na to, chapu ze musim udelat jailbreak, ale nevim jak se tam dostat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam