• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    chtela jsem provest upgrade z OS 4.1 (8B117) na OS 5. Jenze se na te strance psalo: Warning : By upgrading you may loose the ability to jailbreak your device forever!
    Jde to tedy provest abych mela i jb s OS5 nebo ne?
    PECH
    PECH --- ---
    MARISH: QR kód
    MARISH
    MARISH --- ---
    lama dotaz:
    prosím vás, jak se jmenuje toto: viz. obrázek ??? vím, že ipad z toho dokáže přečíst informace, proto to píšu sem...
    děkuji


    SHARK
    SHARK --- ---
    TOM_HOST: mas to blbe nastavene, Nastaveni / safari / vypnovani / jmena a hesla
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    proc si safari v iphonu nepamatuje jmeno a heslo v prihlasovacich formularich? mam to nekde blbe nastavene nebo to neumi?
    RECA
    RECA --- ---
    Věděl byste prosim někdo, pokud chci odemknout iphone 4 pro novou sim kartu a na aukru nabízejí tento Sim Gevey:
    Odblokovací / odemykací SIM GEVEY pro iPhone 4 (2037968236) - Aukro - Největší obchodní portál
    http://aukro.cz/odblokovaci-odemykaci-sim-gevey-pro-iphone-4-i2037968236.html

    jestli je rozdíl a jaký mezi těmito odemykacími kartami?

    Gevey Pro Turbo Sim For Unlock iPhone 4 4.3.2 4.3.3 All | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Gevey-Pro-Turbo-Sim-Unlock-iPhone-4-4-3-2-4-3-3-All-/220836282419?pt=PDA_Accessories&hash=item336ade4033#ht_3497wt_802

    jsou nějaká rizika? přes aukro za 599,- mi to připadá přehnaný. Díky
    SHARK
    SHARK --- ---
    COURT: proc bych mel jezdit v dacii, kdyz existuje mercedes, obe auta maji 4 kola, volant a motor, obe te do prace dovezou, ale tim to konci.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    COURT: tak za prvé, nechápu proč se v diskusi o iPhonu ptáš na iPad, nebo so to pleteš? Za druhé - koncept iZařízení je o tom, že se čím dál víc profilují jako zařízení který je pomocník/herní konzole pro každodenní život. Jestli potřebujše SMSkovat a volat, tak je to zbytečný.

    Tady asi se nedá říct co ti to přinese nebo ne. To si musíš zkusit. Ale 9 z 10 lidí co mi vždycky tvrdili, že je iphone/smartphone nahovno, když si nakonec kopili, změnili názor přesně na druhou stranu.

    V prvé řadě bych přemýšlel o tom, jestli na to máš peníze nebo ne, a ve druhé, jestli chceš s telefonem dělat víc než jen volat.

    Já nevim ten tvpj dotaz je jako "hele jezdím felicií, nabídne dojede BMW dál než ta felda po silnici?"

    Fakt nevím o co ti jde, se podívej na nějaký videa.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    COURT: cože? Dobrej vzorek, můžu dostat taky?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    presel jsem z droidu na 4s s 5.0.1

    lama dotaz: jak na nyx hodit fotku? :)
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    CHIBITCH: dekuji ti o mocny
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MARVINX: aplikace se dají zkontolovat v iTunes v iPadu / iPhonu v sekci Purchased. A co je tam uvedeno co sis pořídil na jednom zařízení, tak je stáhnutelné zdarma i do druhého zařízení zdarma.

    pár věcí je třeba pouze HD a je určeno jenom pro iPad, tak to na iPhone nepůjde
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    Ahoj pridavam lama dotaz.

    Mam ipad2 a ted sem si poridil iphone4s a slysel jsem ze aplikace co sem si koupil na ipad mam automaticky zadarmo na iphone. Nevite jak to funguje? Popriopade kdyz budu kupovat nejakou novou aplikacku jak ji koupit rovnou na obe zarizeni. Diky moc sem lama, vim.
    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: sorry ale fakt vobec neviem. mohol by si mi ked tak napisat potencionalne moznosti? nieco v zmysle "ked toto tak toto... a ked toto tak toto..." dik!
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: jakej IOS ?

    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: je to ip4 viac o nom neviem. teoreticky ake su moznosti?
    SHARK
    SHARK --- ---
    HROBO: zalezi na basebendu
    HROBO
    HROBO --- ---
    SHARK: ked uz sme u gevey... je nejaky iny sposob na unlock iphonu z usa?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KERB: pred nakupem ano, po nakupu ne.
    KERB
    KERB --- ---
    lidi, lze nejak predat nebo darovat nejakou aplikaci z jednoho iphonu na jiny, resp. z jednoho uctu na jiny ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam