• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CROAN
    CROAN --- ---
    Dotaz: dají se nějak z iPhone 3G natáhnout sms do compu? díky
    SP1T
    SP1T --- ---
    pro upresneni JB je odemceni systemu do ktereho lze pak po te nahrat UNLOCK. jde ale o to, jestli verze tveho telefonu, resp. basebandu je uz podporovana...

    najdes v systemu a pak uz http://blog.iphone-dev.org/tagged/ultrasn0w

    daji se nejit navody i cesky...

    ja jsme ted spokojeny uzivatl androidu, takze nic konkretniho ti nereknu, snad staci jako nasmerovani.
    WRATA
    WRATA --- ---
    EMERICA: JB odblokuje iPhone. Sam mam 2G(dneska uz teda nefunkcni) a po JB nebyl problem vrazit libovolnou simku
    EMERICA
    EMERICA --- ---
    Privezl jsem si iPhone z USA a v CR mi rekli, ze se omlouvaji, ale je zablokovany. Nake napady? Nevim jestli jailbreak a odblokavni jsou totozne?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    SHARK: jj pak jsem našla nějaky video:D ale mela jsem iphone dneska poprve a nejsem na tezke telefony zvykla (všechno na předešlem HTC dělal dvorni IT:D a ja neumela nic:D)
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABICZKA: tak to prenastav, Nastaveni/posta,kontakty,kalendare/Ucty/Ucet
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    prosím nesmějte se mi.. sem tele ale nějakýmzázračným bzpůsobem sem si špatně nastavila email na 4ce a teď nevím jak to změnit:(
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: dekuji ti, o mocny!
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: automaticky v itunes, kontakty je lepsi syncovat s gmailem prez exchange, aspon se k nim dostanes vzdy a zjakehokoli telefonu
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: dekuji ti!!
    Jeste mam jeden dotaz, taktez blbej. Jak se zalohujou kontakty a sms?
    SHARK
    SHARK --- ---
    BERUSKA_CA: udelas sync s itunes, pak upgrade na IOS 5, nasledne JB a instal vecii z cydie a nakonec dalsi sync s itunes

    vic se dozvis tady
    [ iPhone & iPad & iPod - Apps, Warez, Jailbreak, Unlock a dalsi ilegal... ]
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    chtela jsem provest upgrade z OS 4.1 (8B117) na OS 5. Jenze se na te strance psalo: Warning : By upgrading you may loose the ability to jailbreak your device forever!
    Jde to tedy provest abych mela i jb s OS5 nebo ne?
    PECH
    PECH --- ---
    MARISH: QR kód
    MARISH
    MARISH --- ---
    lama dotaz:
    prosím vás, jak se jmenuje toto: viz. obrázek ??? vím, že ipad z toho dokáže přečíst informace, proto to píšu sem...
    děkuji


    SHARK
    SHARK --- ---
    TOM_HOST: mas to blbe nastavene, Nastaveni / safari / vypnovani / jmena a hesla
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    proc si safari v iphonu nepamatuje jmeno a heslo v prihlasovacich formularich? mam to nekde blbe nastavene nebo to neumi?
    RECA
    RECA --- ---
    Věděl byste prosim někdo, pokud chci odemknout iphone 4 pro novou sim kartu a na aukru nabízejí tento Sim Gevey:
    Odblokovací / odemykací SIM GEVEY pro iPhone 4 (2037968236) - Aukro - Největší obchodní portál
    http://aukro.cz/odblokovaci-odemykaci-sim-gevey-pro-iphone-4-i2037968236.html

    jestli je rozdíl a jaký mezi těmito odemykacími kartami?

    Gevey Pro Turbo Sim For Unlock iPhone 4 4.3.2 4.3.3 All | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Gevey-Pro-Turbo-Sim-Unlock-iPhone-4-4-3-2-4-3-3-All-/220836282419?pt=PDA_Accessories&hash=item336ade4033#ht_3497wt_802

    jsou nějaká rizika? přes aukro za 599,- mi to připadá přehnaný. Díky
    SHARK
    SHARK --- ---
    COURT: proc bych mel jezdit v dacii, kdyz existuje mercedes, obe auta maji 4 kola, volant a motor, obe te do prace dovezou, ale tim to konci.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    COURT: tak za prvé, nechápu proč se v diskusi o iPhonu ptáš na iPad, nebo so to pleteš? Za druhé - koncept iZařízení je o tom, že se čím dál víc profilují jako zařízení který je pomocník/herní konzole pro každodenní život. Jestli potřebujše SMSkovat a volat, tak je to zbytečný.

    Tady asi se nedá říct co ti to přinese nebo ne. To si musíš zkusit. Ale 9 z 10 lidí co mi vždycky tvrdili, že je iphone/smartphone nahovno, když si nakonec kopili, změnili názor přesně na druhou stranu.

    V prvé řadě bych přemýšlel o tom, jestli na to máš peníze nebo ne, a ve druhé, jestli chceš s telefonem dělat víc než jen volat.

    Já nevim ten tvpj dotaz je jako "hele jezdím felicií, nabídne dojede BMW dál než ta felda po silnici?"

    Fakt nevím o co ti jde, se podívej na nějaký videa.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    COURT: cože? Dobrej vzorek, můžu dostat taky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam