• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    WENIA
    WENIA --- ---
    SHARK: hm...mam tam nastaveny zamek a nevim jaky...vi nekdo jak odblokovat...:((
    WENIA
    WENIA --- ---
    SHARK: dix :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    WENIA: NASTAVENI/OBECNE/OMEZENI/nakupy v aplikacich


    cca 1 minuta na google
    WENIA
    WENIA --- ---
    WENIA: tak dik :((
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz, kde se v nastaveni zapinaji a vypinaji in app purchases? Sem to vypnul kdysi a ted by sem to chtel kvuli jedne aplikaci nahodit :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    NELDE: to sice jo, ale: stáhne okolí pár desítek km, tzn. pokud jsi někde venku (což se dá předpokládat) tak to chce mít data (a v zahraničí navíc roaming data) a není to turn-by-turn navigace

    ZABICZKA: jedna mě napadla, ale nevim jak funguje mimo ČR: mapy od Seznamu - ty umí turn-by-turn navigaci, ale jsou jen online - tzn. celou dobu musíš být na datech (což se třeba mě už jednou vymstilo když jsem hledal jednu zapadlou šumavskou vesničku - tam samozřejmě i Edge byl jen občas)
    NELDE
    NELDE --- ---
    FRAUD: Zdarma pokud vím je jen on-line navigace od Googlu. Ale dají se stáhnout off-line mapy, sice bez nacházení cesty, ale GPS určí, kde právě jsi.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABICZKA: pokud vim tak free nic není - jsou jen placené verze od TomTom, Navigon, Sygic, Dynavix...
    samozřejmě existují i cesty jak je získat a neplatit ;) ale to fakt nechci radit (já nemám JB, tzn. všechny aplikace mám koupené)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NELDE: mysli navigaci ;)
    NELDE
    NELDE --- ---
    ZABICZKA: Co tím myslíš? Jako free navigaci nebo free mapy s určením, kde jsi? GPS je název systému na určování polohy pomocí signálu z družic.
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    opravdu s iphonem umím jen základní věci a jsem technický antitalent, ale nemůžu najít funkční mluvící free gpsku:(
    EMERICA
    EMERICA --- ---
    SP1T: Super dik!
    CROAN
    CROAN --- ---
    SHARK: thx a lot
    SHARK
    SHARK --- ---
    CROAN: popripade pokud se nekamaradis s googlem, tak potrebujes presne tohle

    Tansee iPhone Transfer SMS download - eDownload.cz
    http://www.edownload.cz/sw/tansee-iphone-transfer-sms/
    SHARK
    SHARK --- ---
    CROAN: sorry, ale na tohle vazne uz jen snad takhle
    Let me google that for you
    http://www.lmgtfy.com/?q=iphone+transfer+sms
    CROAN
    CROAN --- ---
    FRAUD: soráč jsem lama, nemám JB a stačí mi to do compu, kdyžtak pošta? díky moc! já jsem fakt nepřišla na to, jak to tam zkopírovat...ženská mno...
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    CROAN: natáhnout do kompu ano, ale bez JB už se nedají vrátit zpátky
    CROAN
    CROAN --- ---
    Dotaz: dají se nějak z iPhone 3G natáhnout sms do compu? díky
    SP1T
    SP1T --- ---
    pro upresneni JB je odemceni systemu do ktereho lze pak po te nahrat UNLOCK. jde ale o to, jestli verze tveho telefonu, resp. basebandu je uz podporovana...

    najdes v systemu a pak uz http://blog.iphone-dev.org/tagged/ultrasn0w

    daji se nejit navody i cesky...

    ja jsme ted spokojeny uzivatl androidu, takze nic konkretniho ti nereknu, snad staci jako nasmerovani.
    WRATA
    WRATA --- ---
    EMERICA: JB odblokuje iPhone. Sam mam 2G(dneska uz teda nefunkcni) a po JB nebyl problem vrazit libovolnou simku
    EMERICA
    EMERICA --- ---
    Privezl jsem si iPhone z USA a v CR mi rekli, ze se omlouvaji, ale je zablokovany. Nake napady? Nevim jestli jailbreak a odblokavni jsou totozne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam