• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: nastaveni > obecne > aktualizace softwaru
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Vubec netusim, jak to zjisitm? :) Mam uplne prvni verzi ajfounu 4ky...
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: co mas za ios ? 5.1 ?
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Ted ale velelami dotaz. Dostanu se na na display, co je vyfocen nize a pak netusim co dal. Mackam zurive kdeco ale nabidku upravit nebo pridat album nejsem stond nikde vyvolat. Kde delam chybu, respektive co mam potukat, aby se to vyvolalo?

    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: easy

    kliknes na obrazky > alba > upravit > pridat .... pridas nazev noveho alba a jedes
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Rozumim a s tim jsem smiren, diky za popis. Vsecko bude automaticky ve slozce fotoaparat, to mne netrapi. Nemuzu ale prijit na to, jak vytvorit nove album. Tedy novou slozku, kam si presunu par fotek ze slozky fotoaparat. Cetl jsem jenom jakysi slozity postup res itunes. Existuje nejaka jina cesta, jak vytvorit nove album?
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: bohuzel vse cos poridil musi byt ve "fotoaparat" a muzes vytvaret alba kam budes fotky pouze kopirovat.

    nebo si vytvor slozky v kompu a ty nasynchuj pres itunes do iphonu

    anebo ponekud zdlouhaveji, vse stahni do iphota, vytvor si "události" nebo "alba" a ty si sesynchronizuj do telefonu

    o jinem zpusobu nevim, kdyztak me vyvedte z omylu
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Lami dotaz s Iphone 4.
    Jak se prosim pekne pridelavaji alba do obrazku? Rad bych si ty fotky trosku roztridil a rozestrkal, abych smazal dycky jenom jednu cast.
    Kamarad googlezaryte mnci, coz mne vlekym nadsenim nenaplnuje. Asi spatne googlim...?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MATHEZZZ: Me se to same deje pokud iPhone restartuju. Je to bohuzel vlastnost JB od redsn0w. Pak pomuze reJB http://javes.eu/?p=362 schvalne to zkus, az se ti to zase stane.
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    JAVESEU: JB mam. iOS 4.1
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    TUZIDLO: Pres Wifi jsem to nezkousel, ale mel jsem podobny problem na PC doma a v praci to bylo bez problemu jelikoz jse pouzival stejny kabel a na obou jsou stejny systemy (W7x64 + iTunes 10.6) predpokladam ze problem s USB (Driver, kompatibilita, nebo tak neco). Zkousel jsi to na jinym PC?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MATHEZZZ: Mas JB? Jakou verzi iOS mas nainstalovanou?
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Prestali se mi ted spoustet aplikace na 3GS. Jen nektery. Prijde mi, ze jen ty, co jsou nainstalovany pres appstore. Kliknu na app, naskoci, ale hned spadne. Kdyz ji smazu a nainstaluju znovu, tak par dni jde a pak znovu. Kazdopadne to budu resit preinstalovanim, asi? To je jasne. Ale kdyby nahodou jste nekdo nevedel, cim to?
    NELDE
    NELDE --- ---
    TUZIDLO: Mně to taky zlobilo, tak jsem si došel na prodejnu TM, kde mi to zaktivovali za pár minut (-;
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    TUZIDLO: zvláštní, ale zkus třeba iTunes a jiný kabel.. spíš to nepomůže, ale... za zkoušku to stojí

    případně jiný komp u někoho
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Cus. Omlouvam se jestli omilam omilane, ale mam problem s aktivaci iphonu. At pres wi-fi nebo itunes se mi zjevuji nálsedující hlášky:

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/214/snmek001.png/
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/821/vstiekrx.jpg/

    Cetl jsem na netu, ze by mohl byt problem v operatorovi (mam tmobile) a resilo to pomerne dost lidi, ale nikde jsem uz nenasel jestli to ma nejake reseni. Diky.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    NELDE: SMS se ti ukladaji do iP + si je muzes stejne jako kontakty zalohovat do iTunes. Jinak zkusenosti s prechodem nemam, jen co se tyce zmeny MT nebo verze iP ;)
    NELDE
    NELDE --- ---
    JAVESEU: JB nemám.
    Spíše se mi jednalo o zkušenosti s přechodem, jestli někomu něco chybělo.
    U jiných telefonů bych si vše zálohoval, u iP mám kontakty v cloudu, spíše se asi jedná o SMS.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    NELDE: iP standartne na SIM nic neuklada. Pro kontrolu kontaktu na sim muzes pouzit http://ipad-os.net/simanager-cydia-app-sim-contacts-manager-for-iphone-free/ ale to samozrejme jen v pripade ze mas JB.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dotaz - přecházíme k jinému operátorovi a to znamená novou SIMku. Nevíte jestli iPhone něco na SIM ukládá? A jak případně to přepnout, aby to bylo jen v telefonu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam