• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    PECH: Parada :)
    PECH
    PECH --- ---
    DOKUZONTA: Pecka, syn je nadsen!)))
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Pardon za SPAM, ale treba se to nekomu bude libit...
    Nova hra pro deti na dlouhe cesty autem :)
    www.funnyroadtrip.com
    Funny Road Trip - - - - - - - iPhone / iPod Game - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lKCiEG1qh_A
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SHARK: Konecnej sme na to nasel dost casu a udelal to. Diky vsem za pomoc, konev uz opravdu setri vodou ;) Diky!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZOLTAN: jo
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SHARK: 4.3.5
    Takze pochopiít, jak se aktualizuje na vyssi verzi (pokud to jde) a pak je situace vyresena, chapu spravne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: se obavam ze bys toho od mobilu chtela trochu moc, ale mozna se pletu. Srovnavam jen jak narocny na pamet a procesor je to u stolnich masin.
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    Ahoj, nevite jeslti existuje nejaka aplikace pro 3G, ktera umi nahravat video co se odehrava na displayi? Neco jako printscreen ale video ). Firtroval jsem, mozna spatne, ale nenasel jsem zadnou zminku. diky za pripadnou radu )
    SHARK
    SHARK --- ---
    KERB: nastaveni / obecne / informace / verze

    pokud nema ios 5, tak kolonku aktualizace softwaru tam vazne mit nebude
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: nastaveni > obecne > aktualizace softwaru
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Vubec netusim, jak to zjisitm? :) Mam uplne prvni verzi ajfounu 4ky...
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: co mas za ios ? 5.1 ?
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Ted ale velelami dotaz. Dostanu se na na display, co je vyfocen nize a pak netusim co dal. Mackam zurive kdeco ale nabidku upravit nebo pridat album nejsem stond nikde vyvolat. Kde delam chybu, respektive co mam potukat, aby se to vyvolalo?

    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: easy

    kliknes na obrazky > alba > upravit > pridat .... pridas nazev noveho alba a jedes
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Rozumim a s tim jsem smiren, diky za popis. Vsecko bude automaticky ve slozce fotoaparat, to mne netrapi. Nemuzu ale prijit na to, jak vytvorit nove album. Tedy novou slozku, kam si presunu par fotek ze slozky fotoaparat. Cetl jsem jenom jakysi slozity postup res itunes. Existuje nejaka jina cesta, jak vytvorit nove album?
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: bohuzel vse cos poridil musi byt ve "fotoaparat" a muzes vytvaret alba kam budes fotky pouze kopirovat.

    nebo si vytvor slozky v kompu a ty nasynchuj pres itunes do iphonu

    anebo ponekud zdlouhaveji, vse stahni do iphota, vytvor si "události" nebo "alba" a ty si sesynchronizuj do telefonu

    o jinem zpusobu nevim, kdyztak me vyvedte z omylu
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Lami dotaz s Iphone 4.
    Jak se prosim pekne pridelavaji alba do obrazku? Rad bych si ty fotky trosku roztridil a rozestrkal, abych smazal dycky jenom jednu cast.
    Kamarad googlezaryte mnci, coz mne vlekym nadsenim nenaplnuje. Asi spatne googlim...?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MATHEZZZ: Me se to same deje pokud iPhone restartuju. Je to bohuzel vlastnost JB od redsn0w. Pak pomuze reJB http://javes.eu/?p=362 schvalne to zkus, az se ti to zase stane.
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    JAVESEU: JB mam. iOS 4.1
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    TUZIDLO: Pres Wifi jsem to nezkousel, ale mel jsem podobny problem na PC doma a v praci to bylo bez problemu jelikoz jse pouzival stejny kabel a na obou jsou stejny systemy (W7x64 + iTunes 10.6) predpokladam ze problem s USB (Driver, kompatibilita, nebo tak neco). Zkousel jsi to na jinym PC?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam