• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KALIPH: je to smutne, ale Buffy je imho temer neprelozitelna, tudiz kdo na ni kouka s jinyma nez anglickyma titulkama nebo snad v dabingu, prichazi tak o 60 procent toho co je na ni dobre...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KALIPH: mno, nesehnala sem (rozumej byla sem lina hledat) jiny :-) ale skusim sedmou serii pohledat a porovnat, nepotrebuju titulky :-) A strasne strasne me nadchla zla Willow.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SHEALA: My taky sledujeme zrovna 6tou sérii Buffy! :) ..Dabing bych ale nedal ani za nic.. na druhou stranu titulky, které na ní jsou, jsou ty nejhorší ever...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HAITAGAN: mnojo, nekdo z reklamky byl az moc kreativni a dynamicky, proste COOL.
    Btw... zrovna mam rozkoukanou 6 serii Buffy. Ano davam to poprvy, a jeste jsem krome ukazek nevidela ani Firefly, ani Angela, ani Dollhouse, ale nechci se predavkovat Whedonem :-) takze chci ty dalsi veci skouknout az posleze. A ted jsem dokoukala ten dil kdy Buffy pochybuje, co je vlastne realita, zivot jako hrdinka v sunnydale, nebo v blazinci. A uz jsem mela chut v duchu rvat, ze Whedon nevi, ze "takle schizofrenie nevypada" , protoze halucinace pri schizofrenii nejsou takto bohate a zajimave. Pote co psychiatr prohlasil, ze Buffy trpi neznamym druhem schizofrenie, ziskla si reziser muj obdiv, jak z toho elegantne vybruslil.
    Mno a bohuzel mam Buffy v dabingu, samozrejme si autor prekladu neodpustil prelozt delusion jako deziluze (ony to sou jaksi bludy). Ale tuhle chybu dela kazdej, vsetne studentu psychologie.
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    BARTIAS: To zní až podezřele dobře:)
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    Joss Whedon bude rezirovat The Avengers. big fanboy news today :)
    E42
    E42 --- ---
    MILIS: Po 2x12 už bude jenom druhej Epitaph. Netřeba spekulovat, stačí se podívat na Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Dollhouse_episodes
    MILIS
    MILIS --- ---
    BARTIAS: tak dollhouse 12. dil, zrejme posledni?, uz je hodne podprumerny... konec dokonce chaby. a jestli bude preci jen jeste ten 13., tak to jsem tedy zvedav, co tam nasekaji
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Prave jsem dokoukal s01e12. Ouch. To bylo uplne bolestive absurdni. Jedinej bonus byl ze
    konecne je pokoj od preslazeny Mellie. Jen skoda ze skoro az na konci serialu.

    Whedone, Whedone, co jsi mi to jen udelal...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    No, kuprikladu tech nekolik sokujicich odhaleni co nacpali do tohohle dilu mi prislo krapet moc. Nemluve o tom ze to posledni bude chtit jeste hodne vysvetlovani aby nebylo dost trapny, samoucelny a nesmyslny.
    PIZI
    PIZI --- ---
    REDGUY: Vida, mam opacny nazor. Kdyby to neutnuli a mohli to, co ted cpou do nekolika poslednich dilu roztahnout na vic dilu, bylo by to jeste lepsi. Ale i ted je to hodne dobre.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Aaargh. Takze po jedenactem dilu dochazim k nazoru, ze je dobre ze to utnuli a spatne ze to nechali jeste se svijet v bolestech druhou sezonu a snazit se za kazdou cenu honem honem do toho nacpat uplne vsechno...
    PIZI
    PIZI --- ---
    E42
    E42 --- ---
    Zrovna jsem včera taky zkouknul 5 a 6 a u mě velice dobrá, skoro mě začíná mrzet, že je Dollhouse zrušenej. S postradatelností Echo ovšem naprosto souhlasím, bohužel Joss má pro dost marnou Elizu zjevnou slabost a furt se jí snaží někam cpát. Zato Summer Glau byla jako obvykle skvělá. A velmi zazářil i Enver Gjokaj :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Ufff. Tak jsem videl 5. a 6. a dost smisene pocity. Nektere momenty byly naprosto skvele a uzasne, nektere naprosto katastrofalni, amaterske, skoro na urovni ceske televizni inscenace. Az mi to prislo ze to psali narychlo a nemeli cas to vylestit. A znovu si rikam, ze kdyby hlavni postavy byli Topher a DeWitt a ne nanblbla Echo, bylo by to super.
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    Tak aktuální dvojdíl docela zabodoval. Vypadá to, že by Dollhouse mohl dožít se ctí.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    jo a repost z HL: novinka na firefly.sff.cz - dalsi iniciativa za obnoveni Firefly
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    THESTOUPA: jako drsne no. Krome Bruce Williamse me docela dostava i ta prehrsel spoileru, nevidet uz prvni serii tak jsem asi hodne nastvany...
    E42
    E42 --- ---
    THESTOUPA: Tolik nesmyslů v jednom článku je nadstandard i na iDnes, to se teda mladá Spáčilová hodně nevytáhla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam