• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUÚstav pro dokumentaci a nápravu zločinů školních jídelen
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    TAPINA: Vidíš, a vono jo :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: nevím, co je rigidní a jestli se nemám urazit.
    Ale myslela jsem tím, že nechápu oblibu haše.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    TAPINA: No vidíš, a může :-D Kolegova tchyně pracuje v mateřské škole a čas od času nám z práce pošle bandasku té jejich. Mana nebeská!
    A já miluju i koprovku, plíčky na smětaně, řádně kližkovitý a dlouho dušený guláš a rajčatový salát :-D

    MAR_TINA: Když ty máš hrozně rigidní chutě, tím to je :-P
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAPINA: a přidávám se i k té haši.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tohle tady teď je neuvěřitelně fascinující okénko do paralelní reality. Já prostě nevěřím, že mlíková polévka může někomu chutnat. NEVĚŘÍM! :D
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    IDENTITY: Jistě. Napřed se teda pokusím rozchodit scanner, protože je to míň práce, než to opisovat :-D
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MEANDER: A ukážeš? :)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    IDENTITY: Našla! V recepturách z roku 85 :-D
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MEANDER: Tak když tu starou recepturu najdeš, poděl se tu o ni, prosím tě. Zejména mlíkačkou bych si myslím doma šplhla :D
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ZUZKAOU: No jo, vidíš, to mi nedošlo. Starší receptury mám já, my se podle nich ještě učili doopravdy vařit.

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MEANDER: to bude v nějakých starších recepturách teplých pokrmů. Gentiana je má, ne?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    SALO: Nikolivěk, mám ta jídla opravdu moc ráda :-D
    SALO
    SALO --- ---
    MEANDER: Štokholmský syndróm?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    Prosím pěkně, znáte někdo ten jediný a pravý recept na původní haši ze školní jídelny? Milovala jsem ji a hrozně mi chybí.
    Stejně tak mi chybí školní mléková polévka.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Blondýna měla ve čtvrtek ve školní jídelně hovězí líčka na divoko se šťouchanými brambory. Prý vynikající, obzvlášť cibulku v bramborech si pochvalovala. Ale taky teda prý byla jediná ze třídy, kdo si to dal.:-O
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja si dovolim pastnout nas prumerny jidelak, momentalne teda nastavajici tyden:



    Jenom 2x zverina a zadny morsky plody, hubenej tyden... :/ Kazdopadne vari nam stale solidne, nove mame moznost objednavat si dopredu neomezene jidel, tak kdyby to nekdo u nas chtel prubnout a v ramci nejakyho pruzkumu napsat minirecenzi, je vitan... :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    ZUZU: Obyčejná pražská sídlištní základka. Asi teda není každý den posvícení, dítě občas i remcá, ale co jsem měla možnost ochutnat, tak vždycky bylo jedlý.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    EDERA: a kde ta zázračná jídelna je? :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Opět jednou jsem byla pro oběd u dcery ve školní jídelně. Brokolicová polévka a paella. S mušlema a malinkejma krevetkama! Výborná. Ale za celou dobu, co jsem byla v jídelně, si ji nikdo jiný nevzal. Všichni se cpali bramborovýma knedlíkama a vepřovým (vypadalo to teda taky lákavě, ne že ne).
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam