• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    GIO
    GIO --- ---
    BESSAYA: nene to ne mame plny stav. az za cas... ted mam uz zoo plnou.)
    GIO
    GIO --- ---
    TYNA_DOLITA: neerozhodne hladkac.)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BESSAYA: no tak to bude asi taky kratkosrstak..ja myslel ze trpaslici je jiny druh, nevedel jsem ze se to takhle spojuje.
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    GIO: drsňák rozhodně nejlepší:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    GIO: No tak jestli na podzim vyjdou, tak máš jednoho u nás :-) teda jestli budeš chtít :-) Nebo pak až bude mít druhá špageta ;-) Velcí hafani jsou taky krásní, ale na ty už je potřeba trošku víc prostoru. Tohle se vejde pomalu do kapsy :-)
    GIO
    GIO --- ---
    jako, musim rict, ze ja jsme uz jezevcika mela, ted momentalne jsem na durhem konci velikostni skaly a mam mimo jine nem. dogu, ale jezevcik je fakt supr. jednou si zas koupim nejakeho salámka.)
    nejlepe trpasliciho hladkace blue merle nebo brown and tan.)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EZEE: v hnědý metalíze? Tomůže být skoro jakýkoli jezevčík :-) Záleží na tom, jaké má chlupy - jestli hrubé nebo hladké, krátké nebo dlouhé. A pak taky velikost, ta se u jezevců posuzuje podle obvodu hrudníčku. Třeba Besinka je hladkosrstý trpasličí jezevčík. A Adámek co leží na tom lehátku je dlouhosrstý standardní jezevčík ;-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BESSAYA: to verim jsou fakt krasny!! je to ostuda ale ja mam stejnyho jen v hnedy metalize:)..ovsem nevim jakej to je druh:) prozradis mi to?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BABETKA: Babetko tak vida, to mě naposledy nenapadlo - já totiž plánuju štěňata s tou menší, a to je - jak mamka správně říká - kříženec jeuevčíka s komárem - má čtyři kila a je to takovej drobeček, takže tatínek by měl být asi taky trpaslík nebo králík :-) Vím že je mlaďounká, ale trpí na falešný březosti a spousta lidí mi říká že je lepší ji nechat vysterilizovat takhle. A já bych předtím aspoň jednou štěnda chtěla, tak proto tak brzy. Teď nám potvůrka zrovna hárá, ale to je zase moc brzy :-D
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EZEE: Ta co má pálení je staší, je jí dva a půl roku a té mladší rok a půl :-) jsou to mrňavý bestie ale nedala bych je ani za nic :-)
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    GIO: no dyt taky neni:)
    GIO
    GIO --- ---
    BABETKA: adamek nevypada jako trpaslici/kralici jezevcik.)
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    TCHENDIK: ty jsou fakt nadherny, mladounky a drobny jsou vid?...jezis ty by se Adamkovi libily...je sranda jak se pred tema fenkama nakrucuje vzdycky:))
    EZEE
    EZEE --- ---
    TCHENDIK: kolik jim je? tak 2-3? moc pekny
    TCHENDIK
    TCHENDIK --- ---
    Besinka a Katynka

    EZEE
    EZEE --- ---
    BABETKA: to je jak ten muj vychcanek, relax, smutny oci ale jen mam neco k snedku uz je u me..ostatne kterej ne ze :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    BABETKA: fešák :-)

    N_I: a já chci zase novýho jezevčíčka!
    N_I
    N_I --- ---
    ja chci bejt pes u babetku..:]
    BABETKA
    BABETKA --- ---
    povaleč lehátkový:)))
    EZEE
    EZEE --- ---
    zdravim:) tak se hlasim taky do jevcikaru :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam