• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    BESSAYA: budu se muset taky s těmi fotkami polepšit...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MALAKA: Tak je to správně :-) jezevčíci jsou návykoví :-)

    jedna fotečka z venčení o víkendu :-)

    MALAKA
    MALAKA --- ---
    zdravím jezevčíkáře :-) jen jsem chtěla podotknout, že jezevčíci jsou mou vášní již - no - 25 let, jsem do nich zblázněná, úplně jsem z nich mimo... :-) mám 2 - 1. Maybe (4roky), 2. Matýsek (1 rok) .Bez jezevčíků bych nemohla žít :-)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    N_I: Kraaaaasnej....ten cerny cumec...Tonda bude frajer!!! ;-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: je kouzelnej, tak ať pěkně roste a dělá samou radost! :-) Snad bude mít dloooouhý život :-)
    N_I
    N_I --- ---


    malej tonda...snad bude mit vic stesti nez velkej...
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Tak ta naše Kimča na starý kolena chodí na CTčko, rtg má blbý jaterní testy apod. je to mrška :(
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    EVULLE: :)) sladous
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EVULLE: to je pohled:)
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Jedna fotka ještě z léta...náš Artík :)

    fotak 1086.jpg (1965805 B)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    Myslim, ze by se Emma Nellince libila, mela deti rada, hlavne ty male co jeste mely zadecek nizko nad zemi a Nellca jim mohla strkat cumak pod plinku a cuchat co to tam maji. :-)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    TRANQUILITY: Uz je na svete od 25.12.2010
    Tak tady, neni to sice jezevcik tak jen vyjimecne - Emma:
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    sayuri: ukaž ho nám, až bude na Světě...
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    BESSAYA: Dekuju.
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    INDALILITH:
    INDALILITH: Diky! Hmm, hajny u nas take rikal at se nebojime, ze jezevcici se nekde schovaji a preckaji mraz, ze se urcite najde. Ale uz je to moc dlouho. Take jsme rozvesili info po okoli ze ji hledame, kontaktovali hajneho kdyby ji videl behat po lese a volali utulky, ale nikdo se neozval, ze by ji videl treba i nekde po srazce s autem. Tak jedinne co nas napada, ze si nekam zalezla, ale stejne zmrzla. Byl to nas postelovy mazlik, zvykla na domovni teploty. A ja ji stale vypravela jak uz brzy uvidi to miminko co jsem nosila v brisku. Byla jsem strasne zvedava jak na mimi bude reagovat. A ted to miminko nemam komu ukazat. Jo jo, je to tezky.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    ale byla nádherná + jsem dala za úžasné fotky a pak až teprve četla ..je mi to líto o štědrém dnu sjem na tom byly podobně nicméně betynka zalezla pod pískovcovej převis a přikryla se listím .. ale večer sme ji nenašly až druhej den ..:(
    N_I
    N_I --- ---
    sayuri - chjo..:((((
    N_I
    N_I --- ---
    ..nasi uz maji nove jezevci stene...tak snad bude znovu lépe...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SAYURI: Tak to je mi líto :-( To je hrůza, takového jezevčičího neštěstí :-( Tak se držte celá rodinka. Upřímnou soustrast...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam