• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MALAKA: :))) to je smudlik roztomilej
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    nevím jestli nebude foto moc velké, je to foceno mobilem - bylo to to první co jsem popadla a psovi jsem nadávala, že nejí, tak se šel schovat k ,, dědovi" :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    nenechte se oklamat tím moudrým pohledem...
    N_I
    N_I --- ---
    a asi po roce a pul jsem potkal jezevce kteryho jsem nejak tak trochu vychovaval..adama....poznal me ihned co jsem na nej zavolal a trochu si ucurnul kdyz na me skocil aby me vobliz...je neskutecny jaky sou jezevci blizatka...a verny lasky
    N_I
    N_I --- ---


    nedelni vesnicka pohoda s jezevcem..dcera se asi zamilovala dost na nej dorazi..:]
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ANDREA90: dokonalý :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    bavi je to, jack moc nadsenej z vody teda neni
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    a ještě jedna :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Jedna z první letošní koupačky :-)
    N_I
    N_I --- ---
    skvele vybarvenej"""""
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: teda kecam, vlastně už rok a půl!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    hihihi, takovej špuntík to byl a je to teprv rok X-)



    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BARUNKA83: Myslím že dokončenej vývoj bude mít tak v roce. Ale tak od půl roku už se podle mě moc nemění velikostně, spíš se jen dotváří stavba těla a mohutní a tak.. :-)
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    Chtěla bych se zeptat do kolika měsíců jezevčíci rostou? Bertíkovi jsou 4 měsíce a pořád se natahuje a asi ještě nějakou dobu bude :-) ale chtěla bych vědět, kdy přibližně se růst zastaví?
    MALAKA
    MALAKA --- ---
    HAMAKA: jůůůůůůůů, Jůůlie :-)
    HAMAKA
    HAMAKA --- ---
    Jůůlie, v obvyklé poloze :)

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    máme doma kapičky... ucho se vytáhne směrem vzhůru, kápne se kapička a promne se ouško, hezky to začvachtá a špínu si psiska vyklepou sami;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: my cistime,kdyz je potreba - ma zapraseny usiska, taky kousek vaty, usostoury, vaticku lehce nalvhcit,kdyz se drbe hodne tak namocit v kapickach... jinak po koupani urcite, veterinar nam i ukazoval ja,takze ok
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    DLOUHA_POTVORA: my je Bertíkovi čistíme jednou týdne, bylo nam to i doporučeno doktorkou, celkem často si je drbal a svědili ho, tak jsme od doktorky dostali kapičky Otifree a čistíme je štětičkama na uši a pak vytíráme vatou nebo odličovacíma tamponkama. Dřív to nesnášel, ale teď už drží jen proto, že ví, že až to skončí dostane piškot :-)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Já mu je čistím jednou za čas,když tam má nějakou tu špínu vlhkým vatovým polštářkem i těma štětičkama do uší opatrně.Mýmu psíkovi se čištění uší líbí,vždycky mi nastavuje hlavu a blaženě přivírá očka :) Takže já jsem pro čištění.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    čistíte psům uši? nám bylo kdysi veterinářem řečeno, že to není potřeba, ale mě se zdá, že tam má teď docela špínu. a nevim jestli se to má dělat nebo ne, abych mu nějk neublížila; přece jenom, jezevci jsou na svoje plachťáky docela citlivý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam