• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    No já nevim, jestli se dá říct, co je pro kůži nejlepší a nejpřirozenější - řekla bych, že jak pro kterou... já bych se například asi osypala už jen z představy, že bych se třeba tejden nemohla umejt... psychika je mocná čarodějka... brrr... :)))

    A jinak právě proto chceme do tý slaný vody - protože chlor radši neee... ostatně, ekzematici se často posílaj k moři a to jim (opět ne stoprocentně) prospívá...
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak to je na tobe... ale staci se na to podivat logicky a je jasne ze to nejlepsi a nejprirozenejsi pro kuzi je jeji vlastni maz ktery sice neni esteticky ale rekl bych ze neucinejsi... jo slana voda by mela skodit mene, chlor je jasny ze ee... jediny zpusob jak to zjistit je zkouset a koukat na zlepseni...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    GREGI: Tak jo, já kdyžtak malýmu zakážu cigarety ;)

    Jinak s tim koupánim, co jsem různě četla, je to prej taky dost individuální a někomu údajně koupání i prospívá... tak já nevim... ale má tu vodu hrozně rád a dokonce bych s nim chtěla zkusit chodit na plavání kojenců do slaný vody...
    GREGI
    GREGI --- ---
    bohuzel s pubertou se to zhorsuje... a dneska jsem prestal kourit takze budu hlasit zde jse to zlepsi:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAACULA: tak kdyz ho koupes kazdy den je jasne ze zhorseni nepoznas... mamka me pouze utirala vlhkyma zinenkama... to staci a kuze dostane nejmene zabrat... plus koupani v tech bylinkach.. smes jeste zjistim... a jak rikam doktorka pry nemohla uverit ze mi zmizel
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAACULA: no... ja ho mam ted momentalne na leve ruce na svou clancich prstenicku zevnitr a na prave na malicku a prstenicku... nejhorsi je to v zime kdy ta kuze dost trpi, ale v lete to nekdy na cas i uplne zmizi... cca rok zpet jsem to mel ale daleko horsi skoro na vsech prstech a zacalo to postupovat az do dlane... muj otec ma exem uz hroozne dlouho na celych dlanich a nemuze s tim nic delat... ruce jsou spatne protoze se casto myji a nejlepsi vec na exem je prirozeny maz coz neni zrovna moc dobre se tyden nekoupat...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Koupu ho každej den, ale krátce, a nevšimla jsem si, že by se mu to tim zhoršovalo... má ho tak porůznu po celym tělíčku, nejvíc za krčkem a v podkolenních jamkách, hrozně se mu to zhoršilo poté, co jsem musela brát antibiotika a od tý doby to zatim moc neustoupilo...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Takže tobě konopná mast nezabírá? :( Aha, tak já myslela, že by to právě pomoct mohlo... i když to bude asi individuální, co? No a ty od toho pořád nemáš pokoj od těch svých patnácti?
    GREGI
    GREGI --- ---
    zakald koupele byl lipak... jeste budu muset brnknou babicce abych zjistil co presne... a jeste hlavni je dite moc nekoupat ale oplachovat protoze caste koupani je to nejhorsi... kde ho ma?
    GREGI
    GREGI --- ---
    konopnou mast mam ale stoji to za prd... nejucinejsi jsou domaci veci to je jasny...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Jé, to by bylo fajn :) My jsme dostali od doktorky spoustu doporučení, se kterejma nesouhlasim, tak teď shánim nějaký mazadlo z konopí nebo soli z Mrtvýho moře a chci to taky zkusit po svym...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja to jako maly mel po celem tele... doktorka rikala nemozne vylecit ale mamka me kazdy den koupala v bylinkach az uplne zmizel... az nekdy v 15 se mi udelal na rukach... zjistim co za bylinky to bylo:)
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Ahoj, já naštěstí ne, ale moje miminko ano :/
    GREGI
    GREGI --- ---
    Ahojte... je tu jeste nekdo kdo ma mimo me exem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam