• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    TSOH
    TSOH --- ---
    vono to take souvisi se stravou... mlecne vyrobky pry nejsou uplne idealni... ale asi jak kdo...
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: jsem si nevšimla.....nezní to tak šíleně.naopak...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: PALEONTOLOG: je tu link
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: takže změna stravy spíš ne?nebo jak?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: existuje
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    PALEONTOLOG: protiplísňová dieta?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOX_E: vařící je silnej výraz :) ale hodně telpá asi adekvátní... a jo, vlasů mám hromadu a jsou krásný :-)
    teď už tuhle proceduru používat nemusím, rptože životosprávou (protiplísňovou dietou; :-)) jde udělat fakt hodně :-)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    NO_ON: voda na mě funguje pořád:)
    PALEONTOLOG: to musí bejt vostrý strčit celou hlavu do vařící vody:D zbyli ti ještě nějaký vlasy na hlavě? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já míval na hlavě takový vřídky, časem jsem si to určil jako mykózu, a hodně proti tomu pomohl právě třeba antimykotickej šampon nizoral;; ale ad anketa - když bylo nejhůř a svědilo to příšerně, šel jsem do koupelky a strčil hlavu pod horkvou vodu... orgasmus njvětší !! :o)

    ale pak, na zklidnění, jsem si dal zase ledovou vodu... a kůže se uklidnila i na několik dní a bylo :) doporučuju §:-)
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Jinak jsem si vsim, ze horka voda pusobi jen jednou, abych tak rekl...telo si zvykne na tu horkost a dost. Vzpomente si na ten fen, az to prijde (a vy vite, ze vam to nepreju.) a budete se hodinu v kuse fenovat :)
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Souhlas, malej orgáč! .)
    GREGI
    GREGI --- ---
    uvidime co nam rekne anketa jestli jsme jen mi dva uchylni:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    jojo to jo:) hmmm dal bych si ale zrovna mam klidove obdobi:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    :DDD no je no:DDDale je to přesně tak jak píšeš.
    aspoň něco je na trampotách s exémem příjemného
    GREGI
    GREGI --- ---
    jj a uplne ti ta slast projede celym telem:) je to docela uchylny:D
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    jj trochu jsem se styděla říct to takhle na přímo:DDD ale je to tak.jj máš pravdu.uvolní to tu napnutou kůži.Mě to připadá jak kdyby ta bolest z té horkosti mě podrbala aniž by mi sedřela kůži...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jo, je to doslova takovy lehky orgasmus:) ja myslim ze je to kvuli tomu ze ta hroka voda zmekci kuzi uvolni tlak a jeste to prerazi tu bolest:)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    NO_ON: GREGI: :DDD tak jsem si myslela,že jsem jediná kdo si dopřává tuhle slast!Mám na rukách přesně tenhle exém a horká voda po proškrábané noci je taková slast až se mi klepou kolena:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    NO_ON: jooo to znam... pod varici vodu... aaaa je to fakt luxusni az nekdy mam radost ze ten exem mam pac je to fakt slast:D
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Jinak kdo trpite vyrazkou typu:
    - male puchyrky slevajici se postupne ve velke postizene plochy (ja to mivam narazove), silne svedici, mokvajici - odezniva po nekolika dnech, nasleduje vysuseni a nasledne loupani kuze.
    Mam zkusenost, ze na to silene svedeni docasne (par hodin?) funguje bud hodne tepla az horka voda nebo natrit postizena mista kremem a fenovat. Pusobi to divne, ale je to jedna z nejvetsich slasti, co znam. Uleva jak hrom...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam