• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ED_EDDIE: ne, ani kratkodobe ani dlouhodbe, ale nechci strasit
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    LOJZEE: a pomohlo?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ED_EDDIE: bezlepkovou sem si daval asi pul roku a to je teda faaakt peklo :)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    rada pro všechny co si užívají "horkou vodu". Kupuju si mořskou sůl (bez parfemu) v solné jeskyni. cca 250g do vany a hodně to ten neřád zklidňuje.
    ROCKMAN
    ROCKMAN --- ---
    PALEONTOLOG: a ten H&S je dobrej? Reklamy me od nej odrazuji, priprada mi jako vylozene komercni produkt - dalsi vyhozene penize, ale nezkousel jsem..
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    no ono taky pomáha někdy to a někdy to.Teda aspoň já to tak mám.Když něčim mažu už dlouhou dobu,tak jednoho dne to přestane pomáhat.Takže nastává panika a další pátrání a testování.Teď mám krém s kaviárem.Dost drahá a zatím se neprojevuje jako zázrak.Ale nedráždí, neštípe.Jinak je hodně dobrá krém s Amarantem a konopná mast.
    LICINDA: Zaujala mě tu ta lnicová mast.Asi zkusím.Kde se dá koupit?V lékárně?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    hurá do klubu. od malička atopák, posledních 15let jen na rukách. hnus. Teď najíždím přísnou dietu (nic v čem je kravské mléko, bezlepkovou) tak dám vědět jak to dopadne. jo a rušim cukr. plísně z něj žijí a já je chci zabít.
    GREGI
    GREGI --- ---
    ted mam objednanou nejakou mast z medvediho a jezevciho sadla tak dam vedet jak to facha:)
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    mně nejlíp pomáhá konopná mast!! spokojenost...
    HARIBOKACHNA: vyzkoušej...
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    PEGGUSHKA: a je svedivej? ta lnicova mast opravdu pomaha.... je delana z cityho sadla a i voni.. sama priroda a vitamin..
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    kalciovkou, ale to nepomaha
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    HARIBOKACHNA: já to měla v podpaždí- hodně hrozný místo... čím to mažeš ted??
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    diky jen mne to zajima jak na tom jsou ostatni lide
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---

    na jakych mistech vas ekzem postihl?

    47 hlasy od 20 respondentů

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROCKMAN: no tak já měl mokvající rány a lupy na hlavě, a nizoral na to z abral, je to především antimykotikum, vrátím se zpět k protiplísňové dietě, kterých několik zásad dodržuju preventivně a fakt dobrý, ale meju květák head-and shouldrem... stejně
    GREGI
    GREGI --- ---
    ROCKMAN: seru na ot:) ja treba s lupy problemy nemam... tedy aspon o tim nevim...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ROCKMAN: ta horka voda, to je dobra raritka, no.. fakt je to az orgasmicky :D
    ROCKMAN
    ROCKMAN --- ---
    Zdravim,
    od detstvi trpim atopickym ekzemem a seb. dermatitidou. Nedavno jsem narazil na mleko Eucerin 10% urea a mohu doporucit, jako jediny pripravek krome kortikoidu me zbavil vyrazky na obliceji a funguje i na kloubni zahyby atd., akorat se musim mazat kazdy den, jinak se to brzy vraci :( Nicmene porad lepsi, nez na sebe v kuse patlat kortikoidy, uz jsem ani nestihal dodrzovat ty casove odstupy..Mozna, kdyby se to dobre zkombinovalo, byl by klid na delsi dobu..
    Horkou vodu znam, nejlepsi je pustit vlaznou a pomalu pridavat, co clovek snese.. to je pak extaze :D
    Btw., nemate tu nekdo rovnez problem s lupy? Myslim, ze to spolu docela souvisi. Vyzkousel jsem XY samponu i Nizoral, ale marne, nejvic pomaha Polytar AF, ale hrozne smrdi a nevyleci uplne.. Nevite o necem? Jestli jsem OT, tak uz mlcim :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    na maly ekzemkovy plochy mi dost zabira lnicova mast. Je to na par tydnu, ale vyplati se. Muzu doporucit..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE: ještě zmínim nějaké ty bezúspěšné pokusy, které sem podstupoval..

    1) léčba granátama, nějaká homeopatie, kdy si na sebe člověk různě lepí granáty (takový malý kamínky), vzpomínám si, že se lepily hlavně za uši, kdyžtak mě opravte.)
    2) léčba tomessa / metec - sanatorium Štěpánská.. to je taková jejich specialita, ale připadal sem si jako pokusnej králík, nevim, jestli to někomu zabralo.. jsou to speciální koupele ve vanách, které vypadají jako solárko.. člověk si lehne na 20min do vody a oni ho přiklopí víkem, na kterém jsou zářivky a tak tam leží..
    3) tohle další bylo daleko nejhorší, nevim jak se to vyšetření přesně jmenuje, ale zkoumá se jeho pomocí na jaké jídlo by člověk mohl být alergický... to jdete na lačno k doktorovi a on vám strčí do krku takovou trubičku na konci které je malá kamera a kleštičky, zajede s ní až hodně hluboko a uštípne vám kus střev.) celý proces trvá asi 3 minuty a není to nic příjemného.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam