• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    kazdopadne jak jsem psala to misto je neustale zavrene v obleceni a proto nevyschne a uz jsem pouzivala takove sterilnii ctverecky, ale moc to nepomaha pak se to nalepi na ctverecek a je problem no:(
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    FOX_E: no radsi to tu ani nechci psat;) je to strasne
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    HARIBOKACHNA: na jakém? není-li to tajné:)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ale ja to mam na tak blbym miste:( to se nikdy nezahoji:(
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    HARIBOKACHNA: ja kdyz jsem měla až takhle hnisavý ekzém,tak jsem ho nechala spíš vyschnout.Masti a krémy to podle mého moc nespraví.Zanícení je potřeba spíš vysoušet.Takže větrat a minimálně mazat....takovou mám osobní zkušenost.Samozřejmě žádné mýdlo pouze voda a nebo Jarishova voda.
    Je to trápení:/
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ja uz fakt nemuzu z toho ekzemu, mam to misto uplne zanicene:(
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Mate nekdo radu, co nejrychleji/nejlip pomaha na rozskrabance? V nedeli jsem se rano vzbudil a klasika - ve spanku rozskrabany krk na obou stranach do krve...Normalne to mazu stejnyma mastma jako ekzem, jen me napadlo, jestli nekdo nema hojivy zlepsovak.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ED_EDDIE: ne, ani kratkodobe ani dlouhodbe, ale nechci strasit
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    LOJZEE: a pomohlo?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ED_EDDIE: bezlepkovou sem si daval asi pul roku a to je teda faaakt peklo :)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    rada pro všechny co si užívají "horkou vodu". Kupuju si mořskou sůl (bez parfemu) v solné jeskyni. cca 250g do vany a hodně to ten neřád zklidňuje.
    ROCKMAN
    ROCKMAN --- ---
    PALEONTOLOG: a ten H&S je dobrej? Reklamy me od nej odrazuji, priprada mi jako vylozene komercni produkt - dalsi vyhozene penize, ale nezkousel jsem..
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    no ono taky pomáha někdy to a někdy to.Teda aspoň já to tak mám.Když něčim mažu už dlouhou dobu,tak jednoho dne to přestane pomáhat.Takže nastává panika a další pátrání a testování.Teď mám krém s kaviárem.Dost drahá a zatím se neprojevuje jako zázrak.Ale nedráždí, neštípe.Jinak je hodně dobrá krém s Amarantem a konopná mast.
    LICINDA: Zaujala mě tu ta lnicová mast.Asi zkusím.Kde se dá koupit?V lékárně?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    hurá do klubu. od malička atopák, posledních 15let jen na rukách. hnus. Teď najíždím přísnou dietu (nic v čem je kravské mléko, bezlepkovou) tak dám vědět jak to dopadne. jo a rušim cukr. plísně z něj žijí a já je chci zabít.
    GREGI
    GREGI --- ---
    ted mam objednanou nejakou mast z medvediho a jezevciho sadla tak dam vedet jak to facha:)
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    mně nejlíp pomáhá konopná mast!! spokojenost...
    HARIBOKACHNA: vyzkoušej...
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    PEGGUSHKA: a je svedivej? ta lnicova mast opravdu pomaha.... je delana z cityho sadla a i voni.. sama priroda a vitamin..
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    kalciovkou, ale to nepomaha
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    HARIBOKACHNA: já to měla v podpaždí- hodně hrozný místo... čím to mažeš ted??
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    diky jen mne to zajima jak na tom jsou ostatni lide
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam