• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: co ty vis;)
    muj tata taky nemel, to co mam ted ja..ani zdaleka:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    hmm, to ja to dedicny nemam mit po kom...o psychologovi jsem hodne premyslela, ale chce to nekoho na doporuceni...neznate nejakeho dobreho, nesoukromeho v Brne?! Vyhazovat penize z okna za to ze si pokecam se mi nechce...
    GREGI
    GREGI --- ---
    to radsi nebudu tata a necham svoji zennu oplodnit nekym bez exemu:D
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    taky;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    MISHUGE: ja taky no... po tatovi
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    o ekzemu bych trvdila,ze je z 80% psychosomatkcký.ale treba ja to mam dedicný tedy jsem to schytala po otci;)
    MERION
    MERION --- ---
    MIKINKA: Mně zase mnohem víc pomohla ona sůl do koupele z mrtvého moře než Balneum. Po Balneu se dostavil u mě opačný účinek, vše mě svědilo o to víc.

    Každopádně někdy to na psychologa je. Jednou za pár let.
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    WOODY_: smesi teda:) uz je na me pozde
    GREGI: ono dost zalezi, cim ty jablka osetruji .. nekdy treba snesu jahody, ale stalo se mi, ze jsem se po jednech osklive osypala .. u plodu jako pomeranc a tak, je ta slupka pevnejsi, takze na vnitrek ty latky mozna takovy vlov nemaji
    kazdopadne bio jablka snasim uplne bez problemu:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOODY_: ano, na jablka mam lehkou alergickou reakci projevujici se svedenim patra a krku uz velice dlouho. nevadi mi cerstva jablka. bio jsem jeste nezkousel... zkusim:)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    ja jsem nedavno hrabla to smesy s mandlemi a orechy a zacalo me svedit patro a vzapeti cela pusa - poprve
    to same i nedavno s jablky, jenom u bio nemam zadnou reakci a snim je bez problemu
    GREGI
    GREGI --- ---
    me se to ted zhorsilo... mam podezreni na mandle... nejak sem je nikkdyy nejedl ani zadne orechy ale ted sme jich meli hromadu u televize a nejak me zachutnaly... ale nevim nevim... je to bordel ten exem
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: to chce vazne nekoho an doporuceni
    ja si na sveho stezovat nemuzu
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: kombinuj to s psychologem
    NOLDO
    NOLDO --- ---
    MISHUGE: Mám skvělé reference na ten Tea Tree, ale leze to do peněz. Mě nejvíc pomohlo snížit stres a víc spát, doopravdy. Jinak .. na zázračné věci nevěřím.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    bahno ne, jen soli do koupele, mydlo ktere mne docela vysusovalo a kremy primo na ekzem z mrtveho more + raselina, ty byly docela snesitelne...ale uprimne mi balneum hermal pomaha mnohem vic, ale je to individualni...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    zkoušeli jste nekdo to bahno z mrtvého more?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KYWY: kupuju silikonove rukavice v lekarne. 100ks za 114,- kc po pouziti vyjhazuji. 100x lepsi nez zmacene palive ruce v saponatu
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    KYWY: 1. rukavice
    2. myčka

    To mi teda prijde nejjednodussi. Jinak ja nic z toho nepouzivam, jar mi nevadi, myju normalne holyma rukama..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KYWY: ja osobne s ekzemam na rukou problem nemam, ale kamaradka ano a nedavno mi vypravela o nejakem bezva uzasnem jaru, kterej si koupila u nas na poliklinice, byla z nej nadmiru nadsena, uvidim ji o vikendu, tak se ji poptam co je to zac...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam