• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: proč myslíš, že by ti to vadilo?!
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: hele s tím stříbrem opatrně...mně by to asi zrovna vadilo...nešla bych do toho po hlavě...
    MERION
    MERION --- ---
    NOLDO: Odpověď je zcela prostá, velké farmaceutické společnosti leckdy fungují jen jako výdělečný subjekt a snaha léčit není určitě na první pozici. Prodávají desítky zaručných nových léků, které mají pomoci. Mám už s tím své zkušenosti spíše bych už asi měl po letech uvěřit tomu, čemu Vy tak nadáváte. Ono totiž nic není zcela "klasické, verifikované a důkazy podložené." Jsme každý originál a na každém něco může fungovat jinak.
    NOLDO
    NOLDO --- ---
    MERION: Já to vidim přesně opačně - jaktože spousta lidí nevěří na klasickou, verifikovanou, důkazama podloženou vědu a dá na všelijaký bio-produkty, veganství, homeopatika, léčitele, krystaly a já nevim jaké s prominutím p**čoviny.
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MERION: cesta = vycistit se, u mne cokoliv krom toho stribra bylo neprezitelny peklo(jonasovy kapky, ruzny caje a podobny veci)
    MERION
    MERION --- ---
    Jenom by mě zajímalo, všichni tady píšete o nějakých prášcích a já to léta zkouším bez nich a naprd výsledek. Copak není jiná cesta ? Než do sebe ládovat prášky ? :(
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MERION: to na mne silenej covece.. zvlastni jak s nekym to ani nehne a nekdo okamzite padne ))
    MERION
    MERION --- ---
    ACIDOFIL: Zyrtec jsem bral taky, ale pripadal jsem si, jako bych bral placebo :D...vůbec žádný efekt...
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MERION: mne pomahal zirtec v tom ze sem okamzite usnul.. nicmene pak se clovek za 16h probudi uplne zblblej a hotovej stejne jak kdyz sel spat.. ]]]
    MERION
    MERION --- ---
    Já teda nevím, ale mně s tím nikdy prášky nepomohly, musel jsem to vždy nakonec překonat sám. Jednou mi doktorka pokusně napsala i nějaké silnější, ale stejně to nepomohlo, jen jsem byl krapet otupělejší a ospalejší, ale ve výsledku to mělo nulový efekt. Asi mi už v tomhle pomáhá jen hudba :-), ale také jen někdy to funguje.
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MERION: presne.. takovej absolutni downward-spiral efekt ]]
    MERION
    MERION --- ---
    BOO: Nejhorší na tom je to spojení s psychikou, člověk se může cítit mizerně a tohleto to ještě prohlubuje. Někdy to fakt stojí za kulový všechno :( a to si vždycky říkám, že už jsem nad věcí :-(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: mno, tak jsem to objednala...tak uvidíme, třeba by to konečně mohla být první spásná volba...díky za tip ;)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    de potirat i uzivat vnitrne[best]
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: ted uz nastesti kdekoliv ;] google / wikipedia bohuzel neni time ;( :DD prirodni antibio s xkrat lepsim ucinkem nez antibio

    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: koloidni stribro? co to je a kde se to da sehnat?! :)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: lol, za ty prachy mam ctvrt? litrovku cistyho koloidniho stribra, ktery btw pomaha hodne
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Ahojte, nedávno mi doktor doporučil novou msatičku, která nedávno vstoupila na trh - Multilind MikroSilber, vyjímečná tím, že obsahuje mikročástečky stříbra, které by měli zbavovat pokožku bakterií...díky tomu není nejlevnější.
    Bohužel jsem ještě neměla to štěstí ji sehnat v nějaké lékárně a na internetu zatím dostupná jen na Slovensku. Neměl někdo to štěstí?! ...hned jak na ni natrefim, začnu testovat, tak uvidíme ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    BOO: tak zas, trpělivost holka, je to sračka já vím ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    BOO: já myslím že ze začátku jo no, ale nechtěla bych na tobě páchat násilí...tak nějak mám pocit že to musíš prostě sama poznat...třeba ráno, jestli je to klidný....sleduj se holka a vnímej se ;) to zmákneš ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam