• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: nepouzivam celorocne stejnej, beru co mi padne pod ruku...spis si furt rikam, ze mi preci najednou nevylezlo pro nic za nic, tak ted mne napadla treba ta perina :D predtim jsem se snazila eliminovat furu ostatnich veci, ale zatim nic nepomohlo...
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: nebo nevhodnej praci prasek, to dokaze zpusobit taky neskutecny muka..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL:
    balneum jsem mela uz tolikrat...zadny velky efekt.

    ekzem mam porad... pred rokem zacal (pred nikdy nikde nic ;) a od ty doby jen co vysadim na chvilku kortikoidy (ty pouzivam uz kdyz je to telo protopicem tak predavkovany, ze uz nepomaha) nebo protopic tak do tydne jsem zas cela rozdrbana...

    na tyden k mori by to sice bylo fajn, ale je to financne narocnejsi a musis si vzit dovolenou, tohle je 45 minut kazdy den, coz je pro mne casove zvladutelnejsi, udajne to ma ucinky jako 3 dny u more, tak uvidime :)

    s tim spanim...zacala jsem nad tim premyslet, kdyz jsem si uvedomila, ze mi ekzem zacal kdyz jsem se dala dohromady s pritelem, ale primarne to bylo kdyz jsem s nim zacla spat pod jeho skvelou a uzasnou perinou...takze se ted pracuje na koupi novy perky a polstarku, matraci mame novou, ale v ty perine by mozna mohlo neco byt...

    jinak koberec apod jsme vse kupovali nove, kdyz jsme se stehovali...s prachem jsem nikdy nemela moc problemy, ale treba v ty perine zijou nejaky mini prebcury nebo tak neco?! :D
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: kriste 2-3 tejdny to je na mne strasne moc dlouha doba, to radsi pojedu na tejden k mori a vysledek bude imho lepsi :) Kdyz ho pouzivam pravidelne tak ne, byli ale obdobi kdy sem to hodne flakal.. Jestli mas exem blby konstantne tak bych koukl po mistnosti v ktery spis, padz to je myslim klicovy(bezprasnost(zadny koberce), praci prasek(povleceni), atd..). Jestli narazove a staci ti povrchni reseni - to mnou milionkrat zminovany Balneum si zkousela?

    aby to tu na nekoho nepusobilo ze hazu naky vedecky fakta - sou to vsechno ciste moje whole-life-atop amatersky rady ;ddd
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: no po jedne navstevu se skutecne ucinek dostavit nemohl, co jsem cetla, tak doporucuje vmacknout az 15 navstev do 2-3 tydnu... idelane prvni tyden 4x, dalsi tyden 3x a ten teri klidne jen 2x a pak asi taky udrzovat...mam v planu na rijen cistici kuru jeskyne + stribro...tak uvidime, jak to dopadne, tedka si jeste oddovolenkuju co mne ceka se vsim vsudy a pak udelam veliky test :D
    ...kdyz pouzivas to stribro, tak se ti ekzem objevuje nebo vubec ne-e?!
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: tak to se neboj uzivat vnitrne jestli mas tohle ))

    piju to permanentne, vobcas zapomenu, vonemocnim - rychle vzpomenu ]

    solnou jeskyni sem daval 1x tj se asi ucinek projevit ani nemohl ale vysledek naprosto cista nula.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: presne to jsem poridila,ale pribalovy letak nejak nedorazil :( nicmene ta 21 denni cistici kura vypada docela dobre, zkusim ji po dovolene, protoze behem ni se konzumaci toho co bych behem te kury nemela bohuzel asi nevyhnu
    ale mozna bych do te doby mohla zkusit alespon rozprasovacem se kropit?!
    to takhle pijes permanentne nebo si davas nejake pauzy?

    ...mate nekdo zkusenosti se solnyma jeskynema?
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: a jaky si koupila? 'piju' 2x denne obsah vicka(tj necela 2x cajova lzicka tak)

    pouzivam leta konkretne od tyhle firmy a max spokojenost http://www.vitalita.cz/koloidni-stribro-ag-100

    davkovani je docela detailne popsany tady

    http://www.agh2o.cz/zpsoby-uvn.html

    nicmene bych se ridil pribalovym letakem padz zalezi jak velky ty castice jsou..

    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    mmm, tak koloidni stribro dorazilo, o uzivani vnitrne ani slovo, tak zatim jen patram po internetu, ale kdyby mel nekdo zkuseny chvilku poradit, byla bych vdecna :)

    lahvicka prisla s napisem tonikum na oblicej a dekolt a informaci o aplikaci pomoci vatoveho tamponku potiranim...coz je pro mne trochu bezcenna informace
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: di do toho.. mne se ten nize zminovanej 'alergen' vazne hodne nezda.. nevim o nikom kdo by na to alergickej byl ani o pripadu o kterym by se kdekoliv [krom tohodle roomu] psalo... nicmene verim ze naky makeupy se 'stribrem' budou zpusobovat spatny veci urcite, pazd tam je krom toho stribra este tuna vsemoznejch sracek ]
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: no tak když tohle ti nevadí, tak asi bez obav...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: mame doma pracku, ktera v posledni fazi prani pradlo jakoby taky napusti mikrocasteckama stribra kvuli eliminaci bakterii (vydrzi to udajne asi 2 tydny po vyprani, nemylim-li se) a nikdy jsem s tim nemela zadny problem...
    a to koloidni stribro chci zkusit uzivat primarne vnitrne, tak uvidime :)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: držím :o)
    ACIDOFIL: není, stříbro má vcelku fajn vlastnosti, ale na kůži může někomu dost vadit...mluvím jen ze své zkušenosti ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: no ja vzhledem k tomu, ze mam tohle svinstvo teprv rok, tak jeste nevim..ale jinak jsem se stribrem nemela nikdy jediny problem...mmm, uvidime! :D drzte palce!
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    NEBULA: nevim jestli myslis to koloidni nebo ne.. jestli ano - alergen? je to necim podlozeny?
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: panthenol můžu v jakýkoliv podobě :o)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: stříbro je velký alergen ne každýmu sedne...ale asi taky záleží na množství a jak je to v tom vázáno...nevím prostě do toho bych šla opatrně :o)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    jsem teďka začla používat panthenol pro mimča...příjemná záležitost, z volně prodejných krému pravděpodobně jedinej, kterej mne ještě nesežral ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: proč myslíš, že by ti to vadilo?!
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: hele s tím stříbrem opatrně...mně by to asi zrovna vadilo...nešla bych do toho po hlavě...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam