• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: panthenol můžu v jakýkoliv podobě :o)
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      jsem teďka začla používat panthenol pro mimča...příjemná záležitost, z volně prodejných krému pravděpodobně jedinej, kterej mne ještě nesežral ;)
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      NEBULA: proč myslíš, že by ti to vadilo?!
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: hele s tím stříbrem opatrně...mně by to asi zrovna vadilo...nešla bych do toho po hlavě...
      MERION
      MERION --- ---
      NOLDO: Odpověď je zcela prostá, velké farmaceutické společnosti leckdy fungují jen jako výdělečný subjekt a snaha léčit není určitě na první pozici. Prodávají desítky zaručných nových léků, které mají pomoci. Mám už s tím své zkušenosti spíše bych už asi měl po letech uvěřit tomu, čemu Vy tak nadáváte. Ono totiž nic není zcela "klasické, verifikované a důkazy podložené." Jsme každý originál a na každém něco může fungovat jinak.
      NOLDO
      NOLDO --- ---
      MERION: Já to vidim přesně opačně - jaktože spousta lidí nevěří na klasickou, verifikovanou, důkazama podloženou vědu a dá na všelijaký bio-produkty, veganství, homeopatika, léčitele, krystaly a já nevim jaké s prominutím p**čoviny.
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: cesta = vycistit se, u mne cokoliv krom toho stribra bylo neprezitelny peklo(jonasovy kapky, ruzny caje a podobny veci)
      MERION
      MERION --- ---
      Jenom by mě zajímalo, všichni tady píšete o nějakých prášcích a já to léta zkouším bez nich a naprd výsledek. Copak není jiná cesta ? Než do sebe ládovat prášky ? :(
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: to na mne silenej covece.. zvlastni jak s nekym to ani nehne a nekdo okamzite padne ))
      MERION
      MERION --- ---
      ACIDOFIL: Zyrtec jsem bral taky, ale pripadal jsem si, jako bych bral placebo :D...vůbec žádný efekt...
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: mne pomahal zirtec v tom ze sem okamzite usnul.. nicmene pak se clovek za 16h probudi uplne zblblej a hotovej stejne jak kdyz sel spat.. ]]]
      MERION
      MERION --- ---
      Já teda nevím, ale mně s tím nikdy prášky nepomohly, musel jsem to vždy nakonec překonat sám. Jednou mi doktorka pokusně napsala i nějaké silnější, ale stejně to nepomohlo, jen jsem byl krapet otupělejší a ospalejší, ale ve výsledku to mělo nulový efekt. Asi mi už v tomhle pomáhá jen hudba :-), ale také jen někdy to funguje.
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: presne.. takovej absolutni downward-spiral efekt ]]
      MERION
      MERION --- ---
      BOO: Nejhorší na tom je to spojení s psychikou, člověk se může cítit mizerně a tohleto to ještě prohlubuje. Někdy to fakt stojí za kulový všechno :( a to si vždycky říkám, že už jsem nad věcí :-(
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      ACIDOFIL: mno, tak jsem to objednala...tak uvidíme, třeba by to konečně mohla být první spásná volba...díky za tip ;)
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      de potirat i uzivat vnitrne[best]
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: ted uz nastesti kdekoliv ;] google / wikipedia bohuzel neni time ;( :DD prirodni antibio s xkrat lepsim ucinkem nez antibio

      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      ACIDOFIL: koloidni stribro? co to je a kde se to da sehnat?! :)
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: lol, za ty prachy mam ctvrt? litrovku cistyho koloidniho stribra, ktery btw pomaha hodne
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      Ahojte, nedávno mi doktor doporučil novou msatičku, která nedávno vstoupila na trh - Multilind MikroSilber, vyjímečná tím, že obsahuje mikročástečky stříbra, které by měli zbavovat pokožku bakterií...díky tomu není nejlevnější.
      Bohužel jsem ještě neměla to štěstí ji sehnat v nějaké lékárně a na internetu zatím dostupná jen na Slovensku. Neměl někdo to štěstí?! ...hned jak na ni natrefim, začnu testovat, tak uvidíme ;)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      BOO: tak zas, trpělivost holka, je to sračka já vím ;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam