• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: tak to se neboj uzivat vnitrne jestli mas tohle ))

      piju to permanentne, vobcas zapomenu, vonemocnim - rychle vzpomenu ]

      solnou jeskyni sem daval 1x tj se asi ucinek projevit ani nemohl ale vysledek naprosto cista nula.
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      ACIDOFIL: presne to jsem poridila,ale pribalovy letak nejak nedorazil :( nicmene ta 21 denni cistici kura vypada docela dobre, zkusim ji po dovolene, protoze behem ni se konzumaci toho co bych behem te kury nemela bohuzel asi nevyhnu
      ale mozna bych do te doby mohla zkusit alespon rozprasovacem se kropit?!
      to takhle pijes permanentne nebo si davas nejake pauzy?

      ...mate nekdo zkusenosti se solnyma jeskynema?
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: a jaky si koupila? 'piju' 2x denne obsah vicka(tj necela 2x cajova lzicka tak)

      pouzivam leta konkretne od tyhle firmy a max spokojenost http://www.vitalita.cz/koloidni-stribro-ag-100

      davkovani je docela detailne popsany tady

      http://www.agh2o.cz/zpsoby-uvn.html

      nicmene bych se ridil pribalovym letakem padz zalezi jak velky ty castice jsou..

      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      mmm, tak koloidni stribro dorazilo, o uzivani vnitrne ani slovo, tak zatim jen patram po internetu, ale kdyby mel nekdo zkuseny chvilku poradit, byla bych vdecna :)

      lahvicka prisla s napisem tonikum na oblicej a dekolt a informaci o aplikaci pomoci vatoveho tamponku potiranim...coz je pro mne trochu bezcenna informace
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MIKINKA: di do toho.. mne se ten nize zminovanej 'alergen' vazne hodne nezda.. nevim o nikom kdo by na to alergickej byl ani o pripadu o kterym by se kdekoliv [krom tohodle roomu] psalo... nicmene verim ze naky makeupy se 'stribrem' budou zpusobovat spatny veci urcite, pazd tam je krom toho stribra este tuna vsemoznejch sracek ]
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: no tak když tohle ti nevadí, tak asi bez obav...
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      NEBULA: mame doma pracku, ktera v posledni fazi prani pradlo jakoby taky napusti mikrocasteckama stribra kvuli eliminaci bakterii (vydrzi to udajne asi 2 tydny po vyprani, nemylim-li se) a nikdy jsem s tim nemela zadny problem...
      a to koloidni stribro chci zkusit uzivat primarne vnitrne, tak uvidime :)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: držím :o)
      ACIDOFIL: není, stříbro má vcelku fajn vlastnosti, ale na kůži může někomu dost vadit...mluvím jen ze své zkušenosti ;)
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      NEBULA: no ja vzhledem k tomu, ze mam tohle svinstvo teprv rok, tak jeste nevim..ale jinak jsem se stribrem nemela nikdy jediny problem...mmm, uvidime! :D drzte palce!
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      NEBULA: nevim jestli myslis to koloidni nebo ne.. jestli ano - alergen? je to necim podlozeny?
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: panthenol můžu v jakýkoliv podobě :o)
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: stříbro je velký alergen ne každýmu sedne...ale asi taky záleží na množství a jak je to v tom vázáno...nevím prostě do toho bych šla opatrně :o)
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      jsem teďka začla používat panthenol pro mimča...příjemná záležitost, z volně prodejných krému pravděpodobně jedinej, kterej mne ještě nesežral ;)
      MIKINKA
      MIKINKA --- ---
      NEBULA: proč myslíš, že by ti to vadilo?!
      NEBULA
      NEBULA --- ---
      MIKINKA: hele s tím stříbrem opatrně...mně by to asi zrovna vadilo...nešla bych do toho po hlavě...
      MERION
      MERION --- ---
      NOLDO: Odpověď je zcela prostá, velké farmaceutické společnosti leckdy fungují jen jako výdělečný subjekt a snaha léčit není určitě na první pozici. Prodávají desítky zaručných nových léků, které mají pomoci. Mám už s tím své zkušenosti spíše bych už asi měl po letech uvěřit tomu, čemu Vy tak nadáváte. Ono totiž nic není zcela "klasické, verifikované a důkazy podložené." Jsme každý originál a na každém něco může fungovat jinak.
      NOLDO
      NOLDO --- ---
      MERION: Já to vidim přesně opačně - jaktože spousta lidí nevěří na klasickou, verifikovanou, důkazama podloženou vědu a dá na všelijaký bio-produkty, veganství, homeopatika, léčitele, krystaly a já nevim jaké s prominutím p**čoviny.
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: cesta = vycistit se, u mne cokoliv krom toho stribra bylo neprezitelny peklo(jonasovy kapky, ruzny caje a podobny veci)
      MERION
      MERION --- ---
      Jenom by mě zajímalo, všichni tady píšete o nějakých prášcích a já to léta zkouším bez nich a naprd výsledek. Copak není jiná cesta ? Než do sebe ládovat prášky ? :(
      ACIDOFIL
      ACIDOFIL --- ---
      MERION: to na mne silenej covece.. zvlastni jak s nekym to ani nehne a nekdo okamzite padne ))
      MERION
      MERION --- ---
      ACIDOFIL: Zyrtec jsem bral taky, ale pripadal jsem si, jako bych bral placebo :D...vůbec žádný efekt...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam