• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    VERONIKA22: Nebo se na to vykašli úplně... bambucké máslo je tuk a to tě bohužel jen vysuší. Zkus něco mastného z Herbavery - já mám hodně dobré zkušenosti s konopnou vazelínou - stojí pár korun a je fajn:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    UMIAKI: zkusím ještě zajít do nějakého místního bio obchodu zda by neměli něco lepšího. a díky za osvětu. na zahraničních serverech neumím nakupovat :o/
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    OUBI: No některé ty masti jsou dost malé...a drahé...Nechci vědět, kolik tisíc už jsem dala za masti...
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    VERONIKA22: To je totiž úplně jiná věc - tělové máslo z makadamovým ořechem je tělový krém, není to bambucké máslo. Bambucké máslo třeba Saloos, nebo spíše přes amazon velké balení...
    OUBI
    OUBI --- ---
    TORUVIEL: Jojo to je mi jasny, že to na promazavani nebude. Jeste kdyz je to tak mala masticka :D
    MAKU
    MAKU --- ---
    VERONIKA22: ne vždycky to zabere, někdy je potřeba koupat v Imaverolu a ten je jen na předpis veterináře. Konec OT :o)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    OUBI: Imazol jen když je ekzém s plísní, kvasinkama. Na normální promazávání ne e.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MAKU: já pro změnu vždy platila obrovské peníze za léčení plísně morčat u veterinářů a až nyní se dozvím, že to jde podomácku? zpětně díky :oD
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    OUBI: imazol mi doporucila doktorka, kdyz dcerka jako mimino mela zausima praskliny mokvajici - predzvest exemu. Nijak to nepomohlo, ale ani neuskodilo.
    MAKU
    MAKU --- ---
    OUBI: hmmm, Imazol jsem mazala na morčata. ale když měly plíseň. Že by to bylo i na exémy vůbec nevím.
    OUBI
    OUBI --- ---
    VERONIKA22: Ja promastuju delanym kremem: Ambiderman plus olivový olej a je vybornej. Hydratuje a zaroven promasti.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    OUBI: já to teď promašťuju vazelínou a krapííííťánek se to lepší ale hlemýždím krokem. na sledování potravy nemám výdrž. ekzém jsem měla na obou rukou na jedné to zmizelo po sudocremu a na druhé to furt je.
    OUBI
    OUBI --- ---
    VERONIKA22: Mě bambucké máslo taky nepomohlo. Je moc mastny.
    Jinak mi kamaradka doporucila mast Imazol. Mate s tim nekdo zkusenost?
    Uz tyden nejim pecivo a cervené maso a zdá se že se to zaclo trochu zlepsovat :-).
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    já bych se chtěla zeptat jakou barvu má mít bambucké máslo. mám to z DM a zklidnilo mi svědění ekzému ale vůbec nevyléčilo snad ještě vícrozjelo. ale viděla jsem drahé bambucké které je do hněda ( tělova ). hádám, že to je asi lepší přírodnější barva než to z DM ( makadamiové ), které je totálně bílé jako mastička z lekárny :o/ a podezírám ho, že je až moc upravené :o(
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    Grešík | Grešík
    http://www.gresik.cz/

    Jinak nasla jsme tento supr obchudek. Maji tam vse potrebne pro ekzematiky a muzou i dobre poradit.
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    OUBI: Nebo rakytnikovy olej podporuje hojeni kuze. Je dobry ho i pit
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    OUBI: kokos treba :) viz. Kokosový olej
    OUBI
    OUBI --- ---
    Ahoj, nemel byste nekdo tip na nejaky telovy olej? potrebuju poradne promastit..dneska jsem byla v dm a nak jsem se tam moc nevyznala v tom velkem vyberu. Ale nasla jsem tam bylinnou koupel z řepíku. Ma pry protizanetlive ucinky. Mate s tim nekdo zkusenosti? diky :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    VERONIKA22: Já bych to zkusila a vidělo by se...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak jsem konečně ze zoufalosti koupila bambucké máslo ( v DM makadamiové ) a mažu to teprve 8hodin a už je to paráda :o)

    a měla bych dotaz - píšou tam, že je to bio můžu to použít i na dítě kolem 1.narozenin? stojí to 99kč a dětská lepší kosmetika stojí 250kč a podobně. snad by to nemuselo vadit ne? vždyť to máslo je právě pro náchylné pokožky.

    předem díky každému
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam