• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    BRT
    BRT --- ---
    ekzém je vnějším projevem přeplněné žumpy v nás, takže chceme li se zbavit ekzému a dalších problémů, musíme se zbavit toxického odpadu a upravit PH. Úspěšnému a efektivnímu řešení zpravidla předchází pochopení podstaty a příčiny(namísto návštěv lékáren a utrácení za předražené pseudovychytávky)
    Tedy pár tipů:-))
    Symbionty, naše soukromé vojsko | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/symbionty-nase-soukrome-vojsko/
    Energie u Pramene - Odstranění toxických látek | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/odstraneni-toxickych-latek/

    za mnohé trable vděčíme též parazitům, proto není od věci prostudovat terminus technikus "trojčátko"
    STARF
    STARF --- ---
    ja si ted o vikendu vyzkousel, ze strava u me ma vazne velkej vyznam... byl jsem na Soundfeer festivalu, kde byla avizovana vege strava, na miste byla samozrejme akorat tak mrazena syrova pizza a smazak

    v nedeli rano uz jsem po tehle prasarnach mel opuchlej celej oblicej

    od navratu domu se prolejvam mladym jecmenem a mazu konopnou masti + cpu ryzi, zeleninou a ovocem a uz to je zase skoro pryc... jeste, ze tak
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    já poprvé po 15 letech letos nemám ani alergii (kýchání, smrkání, slzení) ani ekzém. nedokážu pro to najít jiný důvod, než že jsem v říjnu přestala jíst veškeré obilné produkty, snížila obsah cukrů ve stravě (včetně rýže a těstovin a ovoce) a nepiju pivo (prostě fakt nic z obilí). jakmile ujedu, na pleti to poznám, ale je mi s tou změnou stravy tak skvěle, že ujíždím fakt málokdy. naprosto nenafouklé břicho je třešinka na dortu :)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Mně hodně pomáhá krém Homeoplasmine od Boironu (homeopatický) http://www.amazon.com/Boiron-Homeoplasmine-Extra-Large-40g/dp/B0089E3JG6 , jak na suchý ekzém, tak na mokvavý...
    ale je špatně k sehnání, ne všude ho mají, ale vím o jedné pražské lékarně, kde ho vedou.. kdyby někoho zajímalo - pošta.

    DARUMA: Homeopatika jsem brala asi před třemi lety -lycopodium clavatum, monilia albicans a ještě jedno (nemám krabičku - nevím název) a v kombinaci s tím krémem mi to dost pomohlo....ani zhoršení jsem nepozorovala jako první efekt, i když je to u homeopatik běžné.ale třeba to mohlo být i tím, že jsem zrovna odmaturovala a skončil mi stres a tak...

    Jinak asi t většina z vás ví, ale pokud byste někdo jel v létě do Francie, tak tam stojí za to nakoupit si homeopatika, mají je skoro v každé lékárně a levnější než u nás. (Boiron je fr. firma...)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    QUAACA: No jo, já taky drápu do krve. :-)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    DARUMA: jasně, byl to jenom cyklus zlepšení před opětovným zhoršením. po víkendu z chaty mám zas palce na rukou do živýho :/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Zkoušel jste někdo homeopatika? Já jsem dostal před 3 týdny Sulphur 30C a zatím se mi ekzém spíš zhoršuje, ale prý je to tak v pořádku.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    QUAACA: Mně se tedy dost zhoršil.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    se mi v tom horku nějak zlepšil ekzém na rukou. je to náhoda, důsledek něčeho jiného nebo máte někdo podobnou zkušenost?
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Prosím, nemáte někdo doma Elocom, který nevyužijete? Klidně nějaký zbytek... Kdyžtak pošta prosím, děkuju.

    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    Curarina mast s Echinaceou na suchou kůži 50 ml od 85 Kč - Heureka.cz
    http://specialni-pece-o-plet.heureka.cz/curarina-mast-s-echinaceou-na-suchou-kuzi-50-ml/
    manžel trpí na ekzém od narození, zabíraj opravdu jen kortikoidy, ale tato mast kolem krku a míst kde se mu o kůži víc otírá triko tak zabírá opravdu krásně a kůže nepraská a nevznikají puchýře.
    Každému působí něco jiného, ale pokud má někdo z vás stejný problém, myslím si že to stojí za pokus a dle výrobce této mastičky to není žádná chemie.
    STANDART
    STANDART --- ---
    BOO: musím uznat, že při pohledu na rozsah Tvých problém zdají se mé problémy býti zanedbatelnými...

    Dotaz - v blogu se často zmiňuje WOBENZYM jako podpora funkce slinivky a tím stavu enzymů v těle. Máte někdo zkušenost?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DALEEN: jasne hele ale to je jako nekdy se musim sprchovat kazdy den jinak svedi a pak sem v lese 14 dni umeju se castecne kdyz potkam potok a nic ...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KACHNY: Ono prostě každému sedne něco jiného.....Jen táta dělal kosmetologického vývojáře a to složení CutisHelp docela chválil, že tam není žádný zbytečný sajrajt navíc. Oproti Cannadermu. Já tomu nerozumím, ale na miminko mi funguje dobře.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DALEEN: me tam nesedelo asi necoi ze slozeni a osypala sem se po nem cela ... ale jako jasne je to model ekzemu od modelu
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DARUMA: posledni rok funguju jenom na robatku ktere stridam s Alverde kremy .. vrele doporucuju robátko sampon, po 15 letech 1 vec ktere mi vymizela ekzem ve vlasech a konecne je muzu mit dlouhy a ne byt na kluka :o))
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DARUMA: Mám dobrou zkušenost s CutisHelp http://cutishelp.com/ Je mnohem kvalitnější než Cannaderm
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Zkoušel jste někdo konopný krém Robátko?
    Konopná kosmetika Cannaderm
    http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/robatko_emoliens/robatko.htm
    GREGI
    GREGI --- ---
    BOO:
    DALIBOR: imho to neni mestem ale zmenou prostredi... kdyz clovek zije nekde dlouhodbe na jednom miste zacne se zanaset urcitejma latkama... myslim ze kdyby clovek bydlel nejako udobu jinde tak za chvilku bude mit exem taky:) ale jen hadam...
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    mně zabrala velmi jednoduchá věc - 20 let jsem měl ekzémy na rukách, poslední léto jsem doslova prodrbal a proškrábal. Od října žiju v Berlíně a ekzémy po měsíci úplně zmizely...za dva měsíce se vracím do Prahy a jsem zvědavej jestli se mi vrátí. Takže na ekzémy doporučuju Berlín )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam