• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BALAENA: aha mám už 2leté dítě a nutrilon HA jsme jako vzorek měřili a vyšlo že je ze 100% vhodný. pak jsme měřili ještě BEBU a tam to nevyšlo a je pro mého mrňouse nevhodná.
    a fakt už zlepšení u potomka vidím. takže tam už mi kámen ze srdce upadává. ještě moje atopické ruce :o/.
    zkusím se ještě na něco zeptat v diskuzi o hubnutí
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VERONIKA22: pokud mají děti zákaz BKM, tak HA mléko nestačí, to není úplně naštěpené, jen částečně. při alergii na BKM se podává mléko Allergy Care s úplně štěpenou bílkovinou
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BALAENA: kozí jsem ještě nevyzkoušela. bez mléka vydržím a děti naučím na HA ale ty hmatatelné produkty mi chybí.
    ty kozy prostě teprve zkusím ale žít jen o marmeládě :o/ jojo co zbývá. Ok pročtu i ty margaríny :o/.

    a ty dezery a pudinky dělají z nějaké vody a ochucovadla?
    rýžové jogurty - to ani neznám. budu pátrat :o) díky moc
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VERONIKA22: bez mléčné bílkoviny jsem vařila synovi od roku a půl do tří let.

    na chleba můžeš mazat marmeládu nebo med. ani margaríny nemůžeš zdaleka všechny, dost často je tam třeba syrovátka. za synovy doby byla použitelná jedna Flora a jedna Perla, prostuduj si složení.

    místo jogurtů leda nějaké sojové nebo rýžové jogurty, dezerty nebo pudinky.

    takhle - existují i kozí jogurty a kozí máslo, ale syn měl zákaz i na ty, nesměl žádné mléko, ani třeba koňské, velbloudí nebo velrybí, kdyby bylo na trhu. pokud ty máš zákaz jen na kravské, máš vyřešeno. to ale musíš vědět ty, na co máš zákaz, já to nevím.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BALAENA: bílkovině. všichni už jsme dost velicí a tak doufáme, že to za 6 či víc týdnů vymizí ale co když ne.
    představa života bez jogurtů a lučiny/másla mě deptá a sotva z toho spím :o/

    ( jakmile začnu strádat na zdravých pochutinách - tak se začnu přežírat nezdravými ). google jsem použila ale např. veganství mě nikdy nelákalo :o/
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VERONIKA22: 1. mléko jen kravské, nebo mléko obecně?
    2. kvůli laktóze, nebo kvůli bílkovině?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Dotaz - je tu někdo kdo nesmí kr.mléko? co tedy máte jako náhražku za jogurty a co mažete na chleba?
    Při představě zeleninové pomazánky a margarínu se mi dělá mdlo :o/

    Ale mám tušení, že nějaké jogurty existují ne? ale nevím jaký obal a název hledat :o/
    KATTY1987
    KATTY1987 --- ---
    Nesnasim kortikoidy, ale neni nyni jine cesty:( nema nekdo prosim volny krem elocom. Doktorka ma volny termin az v srpnu. Coz asi nedam a ambulance je na cely den:( na odmene bychom se domluvili diiiky moc!!!
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    Ahoj, na akci pro děti trpící jakoukoliv alergií máme ještě stále pár volných míst. Pobyt je plný pohody, zábavy a dětem skutečně moc pomáhá. Už s námi bylo hodně ekzematiků a vždy se vraceli v o 100% lepším stavu.:)
    Pokud byste měli zájem o další informace, pište mi do mailu nebo mrkněte na http://www.adriaticvrboska.cz/

    Odjíždíme už za měsíc.:)
    BRT
    BRT --- ---
    ekzém je vnějším projevem přeplněné žumpy v nás, takže chceme li se zbavit ekzému a dalších problémů, musíme se zbavit toxického odpadu a upravit PH. Úspěšnému a efektivnímu řešení zpravidla předchází pochopení podstaty a příčiny(namísto návštěv lékáren a utrácení za předražené pseudovychytávky)
    Tedy pár tipů:-))
    Symbionty, naše soukromé vojsko | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/symbionty-nase-soukrome-vojsko/
    Energie u Pramene - Odstranění toxických látek | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/odstraneni-toxickych-latek/

    za mnohé trable vděčíme též parazitům, proto není od věci prostudovat terminus technikus "trojčátko"
    STARF
    STARF --- ---
    ja si ted o vikendu vyzkousel, ze strava u me ma vazne velkej vyznam... byl jsem na Soundfeer festivalu, kde byla avizovana vege strava, na miste byla samozrejme akorat tak mrazena syrova pizza a smazak

    v nedeli rano uz jsem po tehle prasarnach mel opuchlej celej oblicej

    od navratu domu se prolejvam mladym jecmenem a mazu konopnou masti + cpu ryzi, zeleninou a ovocem a uz to je zase skoro pryc... jeste, ze tak
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    já poprvé po 15 letech letos nemám ani alergii (kýchání, smrkání, slzení) ani ekzém. nedokážu pro to najít jiný důvod, než že jsem v říjnu přestala jíst veškeré obilné produkty, snížila obsah cukrů ve stravě (včetně rýže a těstovin a ovoce) a nepiju pivo (prostě fakt nic z obilí). jakmile ujedu, na pleti to poznám, ale je mi s tou změnou stravy tak skvěle, že ujíždím fakt málokdy. naprosto nenafouklé břicho je třešinka na dortu :)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Mně hodně pomáhá krém Homeoplasmine od Boironu (homeopatický) http://www.amazon.com/Boiron-Homeoplasmine-Extra-Large-40g/dp/B0089E3JG6 , jak na suchý ekzém, tak na mokvavý...
    ale je špatně k sehnání, ne všude ho mají, ale vím o jedné pražské lékarně, kde ho vedou.. kdyby někoho zajímalo - pošta.

    DARUMA: Homeopatika jsem brala asi před třemi lety -lycopodium clavatum, monilia albicans a ještě jedno (nemám krabičku - nevím název) a v kombinaci s tím krémem mi to dost pomohlo....ani zhoršení jsem nepozorovala jako první efekt, i když je to u homeopatik běžné.ale třeba to mohlo být i tím, že jsem zrovna odmaturovala a skončil mi stres a tak...

    Jinak asi t většina z vás ví, ale pokud byste někdo jel v létě do Francie, tak tam stojí za to nakoupit si homeopatika, mají je skoro v každé lékárně a levnější než u nás. (Boiron je fr. firma...)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    QUAACA: No jo, já taky drápu do krve. :-)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    DARUMA: jasně, byl to jenom cyklus zlepšení před opětovným zhoršením. po víkendu z chaty mám zas palce na rukou do živýho :/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Zkoušel jste někdo homeopatika? Já jsem dostal před 3 týdny Sulphur 30C a zatím se mi ekzém spíš zhoršuje, ale prý je to tak v pořádku.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    QUAACA: Mně se tedy dost zhoršil.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    se mi v tom horku nějak zlepšil ekzém na rukou. je to náhoda, důsledek něčeho jiného nebo máte někdo podobnou zkušenost?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam