• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOTENCE: mliko uz tak nejak zkousim...ale zatim jsem to na 100% nedala...vzdycky si pak omylem neco objednam, aniz bych si uvedomila, ze v tom vlastne taky neco mlecneho je
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CMLKA: jo, to chapu. V lete je to otrava, kdyz je vsude tolik skvelyho ovoce. Navic se vyrazuje i lepek, mliko a vejce. A jeste se vsechno musi nejdriv varit... Hodne lidem pomuze vyradit jen to mliko.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOTENCE: no, chapu, ze se to dela takhle, ale moc si to nedovedu predstavit, uprimne....mozna nekdy v lednu v ramci detoxu
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CMLKA: A zkoušela jsi eliminační dietu? Nejdřív skoro všechno na měsíc vyřadíš a pak pomalu zavádíš. Za ten měsíc by se ti měla kůže uzdravit, takže pak poznáš, co tě dráždí.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    CMLKA: Bohužel ne :( Stejně jako test na alergii totiž můžou být falešně pozitivní i negativní.

    Jediné, čemu bych věřil je biopsie střev nebo colonoskopie s následným rozborem - ale to nechcete.

    Vím, že to bude znít idiotsky, ale pokud jste na něco intolerantní, tak to poznáte na záchodě ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a myslite, ze je ten test na intoleranci k necemu??
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    KACHNY: Alergie a intolerance je něco jiného. Za testování na alergii v krvi nebo na kůži (epikutánní testy) se neplatí.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    UMIAKI: no my ted jdeme s holkama na alergologii a tam nam maji delat testy na potravinove alergie, to je teda neco jineho? Protoze holky sou 2 a dat za to 20 tisic to fakt neee
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    KACHNY: Ne.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    BEBERA: a to neplati pojistovna?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBERA: no ted nestoji o moc min.... v Thomayerce 8300,-
    Ne zatim nic alternativniho, kdysi, kdyz jsem byla malinka, tak jsem byla nekde u lecitele....ja nevim, nejak jsem s tim proste doted zila, ale uz mi asi dochazi trpelivost
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    CMLKA: Když jsem o tom testu před lety uvažovala, stál kolem 10k, nakonec jsem se na to vykašlala.
    Zkoušela jsi homeopatii nebo čínskou medicínu?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jako me uz ten ekzem fakt strasne sere a nebavi, zkousel jste si nekdo udelat test na potravinove intolerance, podarilo se vam tak neco odhalit?
    a mate nekdo nejakeho dobreho doktora v praze? Ale spis bych tak nekoho s alternativnim pristupem, kdo to bude brat pres pricinu, treba me posle na ty testy, da mi bylinky klidne, atd. kortikoidy mi napise kdokoliv...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nezkoušel jste někdo dětskou weledu, je psaná přímo proti svědění a pro atopický ekzém
    Zklidňující tělové mléko | Weleda - v souladu s člověkem i přírodou
    http://www.weleda.cz/zklidnujici-pece/174-zklidnujici-telove-mleko.html
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Je vtipný, že já jak se natřu olejem, jakýmkoliv - i z lékárny, který mi předepsala kožařka - začnu se škrabat a do druhýho dne hrůza do krve.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    BEBERA: no kdyz ja sem se treba po ty soli z DM osypala, ale tahle mi dela dobre ( ta co sem davala odkaz je necistena, jenom odparena voda ) vetsinou prodavaj cistenou a nebo jeste z nejakejma vunema atd.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Dotaz na ekzematiky, kterým se ekzém rozjíždí po čokoládě/kakau: Zkoušeli jste kakaové máslo? Působí taky tak? Díky...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Na vyzkoušení se dá malé balení mořské soli do koupele koupit v DMku. U nás nepomáhalo ani neškodilo.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MADA: prodavaj i mensi baleni ja mela nejdriv asi kilovy a pak teprve koupila to vetsi :o)
    MADA
    MADA --- ---
    KACHNY: koupele jsme nezkoušeli jako že by jsme to nasypali do vany. Jezdíme jen do bazénu. Přemýšlela jsem o tom už, možná to ještě vyzkouším.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam