• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Podarilo sa niekomu pridať Drupal plugin do Eclipse, aby mu fungovali php templaty? Alebo aký editor používate vy?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, nemate nekdo zkusenosti s overovanim elektronickeho podpisu v Drupalu? Idea je nasledujici, mam pomoci cck vytvoreny node, ke kteremu uzivatel uploadne podepsane PDF. Po odeslani na server se podpis overi a zobrazi se za je podpis platny nebo ne.

    Nenasel jsem zadny modul, ktery by tohle umel, jsem ochotny zaplatit vyvoj modulu, ktery by toto umel.
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Přesunout do jiného bloku se samozřejmě dá, ale nevím jak by ti to vyhovovalo. Ale zkus se podívat na modul "Administration menu", to by ti mohlo vyhovovat.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Potřeboval bych vědět, jestli vůbec je možné (a případně jak) umístit menu administrace jinam, než na bok webu, třeba dolů, aby to nezavazelo textu?. Díky
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Môžete mi niekto objasniť akú výhodu to má pre Vás ako developerov?
    SIGN
    SIGN --- ---
    tak a mame git misto cvs!!!!!!!
    hura na contrib
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HIDARI_LUPO: kdysi jsem narazil na tohle http://drupal.org/project/views_bonus ale netestoval jsem to
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    HIDARI_LUPO: drupal 6 :)
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    vedel by nekdo nejaky dobry zpusob jak udelat xml pro newton media? vubec jak udelat xml kde budou vlastni tagy a formatovani fieldu ...diky
    SIGN
    SIGN --- ---
    pro ty, co nevedi co se stredecnim vecerem

    Drupal setkání - Praha - 23. Únor 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-23-unor-2011
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: jo, teď mi na čisté instalaci funguje. Buď měl předtím konflikt s jiným modulem, nebo je to tou dev verzí ctools. Tak z toho mám radost.
    KULHY
    KULHY --- ---
    SIGN a SINC: i vám oběma díky

    .. vzhledem k tomu, že půjde o trochu více než je statický web tak asi tedy zvolím 6. verzi

    díky vám a brzy u nějakých otravných dotazů :)
    SINC
    SINC --- ---
    me uz views prijdou skoro ok, relationships a tak, co neslo, uz funguje a json uz taky nevyzkakuje tak casto jako u posledni dev :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: views 3 "fungujou", nektery veci nejsou poreseny ale na jednoduchy querying je to ok

    kazdopadne, pokud KULHY neni pripravenej na patchovani a zkoumani proc to a to nefunguje, tak bych sel na D6.

    btw svuj blog mam na d7 uz asi 7 mesicu a funguje ;)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: i když teď jsem to zkusil s dev verzí ctools a zatím fungují, ale stejně nevím jestli bych šel do ostrého webu s tolika dev verzema modulů.
    BULHI
    BULHI --- ---
    TEKKET: aha no tak ze views v sedmicce nefungujou jsem netusil, jeste jsem ho na nic nepouzil.. to kazdopadne docela zasadni je :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    TEKKET: ouč dík za varování :) .. ještě někdo nějaké úhly pohledu na věc? :)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BULHI: pokud potřebuješ např. views a některé další docela zásadní moduly, tak je D7 momentálně nepoužitelný. Kdybych dělal něco složitějšího, než stránky, které zvládne za hodku wordpress a opravdu to spěchalo, tak jdu radši do šestky.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BULHI: oka díky :)
    BULHI
    BULHI --- ---
    podle me neni duvod pouzivat 6, leda kvuli kompatibilite nejakejch konkretnich modulu, ktery bys chtel pouzit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam