• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    S7ANLEY: diky za tip, oba moduly jsem nainstaloval, ale jak koukam na konfiguraci, tak nevim jak na to:( Muzes me trochu nakopnout?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    SAMGARR: Tak najskôr AJAX a pomocou services, nie?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR:Vyreseno, pro zmenu ale resim neco jineho. Pouzivam kvuli autocomplete na vyhledavani modul Finder a potreboval bych zobrazovat vysledky hledani real-time, tedy bez refreshe stranky, mate nekdo tip jak nato? Vyhledavani upravuju pres views a zobrazuju pomoci panels. Diky za vase reakce;)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    když ve views v page settings chci zadat cestu s kotvou #, tak mi ji to v linku nahradí řetězcem %2523

    funkce l() na tohle má parametr fragment, ale jak to vyřešit v téhle situaci?

    jediné obecné řešení, které jsem našel je, že lidi upravili core funkci - function drupal_urlencode($text)
    do čehož se mi moc nechce

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdyby nahodou nekdo vedel, diky.
    Modul Taxonomy menu duplikuje položky v menu | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/forum/po-instalaci/jak-na/modul-taxonomy-menu-duplikuje-polozky-v-menu
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 26. dubna 2011 - Zaměřeno na vývojáře | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/akce/drupal-setkani-praha-26-dubna-2011-zamereno-na-vyvojare
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    CUCHULAIN: Ten ale pouziva CCK Date field, zkousel jsem to nejak nastavit, ale bez toho, abych modul menil, to asi nedokazu.. No nic, uz pridavame jidelnicky rucne a budeme to udrzovat, treba na neco prijdu jeste. V kazdem pripade diky!
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    CUCHULAIN: Diky, platnost bych nastavit umel, ale nevim k cemu by mi byla, nebo tomu jen nerozumim? Rotovat po 77 dnech je presne to co neumim:(
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MACKIEE: a co nastavit pro node platnost 7 dni a rotovat po 77 dnech?
    ted nevim, jestli to v modulu date jde, ale reseni by to bylo :-)
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    SINC: ano, ale to bych musel mit jidelnicek 1.1. takovy, 2.1: jiny, atd. Ale ja mam: 1 tyden toto, druhy tamto a po 11. znovu prvni.
    SINC
    SINC --- ---
    MACKIEE: modul date nebo nejakej podmodul tam ma moznost date repeat, mam pocit
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    TEKKET: No v podstate zadani je jednuduche, delame intranet na drupalu, a potrebuji tam vlozit jidelnicky. Jidelnicek je vymysleny na 11 vikendu a pak se jidla zase opakuji. Takze mam node "jidelnicek" a v nem polozky jako obed, polevka, apod. Chtel chtel aby to rotovalo, protoze se neda pouzit datum, protoze to je kazdy rok i jinak (52 tydnu v roce vs. mych 11 tydnu).

    Jde mi jen o vypis na home, nasledujich par dnu dopredu.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    MACKIEE: není mi úplně jasnej ten dotaz. kdybys to zkusil trochu podrobněji, tak mě třeba něco napadne.


    SIGN: jo, to je pravda.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACKIEE: z hlavy me napadaji moduly jako date, scheduler a rules, ale jen tipuju
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    s dotazem MACKIEE nikdo nic prosim?
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: hnat to pres html scraper mi prijde uz prilis, pokud mas alternativu treba to csv a moznost si ty data vyexportovat v podstate v cemkoliv
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: pro feeds mám rád plugin xpath parser. Slušně si poradí s xml a měl by i s (x)html - např. běžným view.
    SIGN
    SIGN --- ---
    A dneska si nenechte ujit setkani :)
    Drupal setkání - Praha - 23. března 2011 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/setkani-akce/drupal-setkani-praha-23-brezen-2011



    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SIGN: Jojo, však jsem psal že tomu rozumím jako koza petrželi :) Za sebe jsem rád, že jsem to tehdá úspěšně přemigroval.
    SIGN
    SIGN --- ---
    BULHI: jedna z moznosti by bylo si udelat view na produkcnim, kterej by ti vypsal vsechny pole uzlu co potrebujes a hodil do csv, a pak u sebe na lokalu pouzit feeds modul, napamovat pole z csv na svuj lokalni ctype, teoreticky by mohl slouzit i node export modul, kterej ti to vyho do csv, ale nevim jestli tam muzes exportovat jen jeden ctype

    RADICETA: problem bude, kdyz budes mit pole cck, ktery nepouziva jen tvuj ctype, kdyz sdilis jedno pole mezi vice ctypes, tak si vytvori vlastni db tabulku pro pole
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam