• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    TOMI: co téma, nepoužívá nějakou šablonu pro views?
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    TOMI: update.php?
    TOMI
    TOMI --- ---
    Mam na drupalu 6 a views 2. Mam uz je nakonfigurovany a nejakej patek se pouzivaj. Ten prisel pozadavek na pridani tlacitek pro zareni, jestli radit podle jmena, datumu etc. Koukal jsem, ze Views 3 to uz maj v sobe, ale kdyz jsem si je upgradnul, a nastavil tak se na strance vubec nic nezmenilo a tlacitka se neobjevila. Pogooglil jsem nekolik navodu, ale vetsinou moc nefungujou. Mate nejaky zaruceny postup?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Jinak na DrupalCon uz mame datum. 23-27 Zari 2013

    Kdo byste se chtel zapojit jako volunteer, tak dejte vedet, nebo vyplnte formular https://association.drupal.org/drupalcon/volunteer/prague
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Pokud by měl někdo (jednotlivec i společnost) zájem o realizaci celkem zajímavého projektu v rozsahu dle mého hrubého odhadu tak 100+ hodin, nechť se mi ozve do pošty, kde mu rád sdělím podrobnější informace.

    Fuj, to je ale dlouhá věta! :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Rozhodne nedoporucuju onebit.cz, memory_limit max 130mb i s nejvyssim tarifem.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    hele doresime to v poste, tohle sem uz nepatri
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    ANDY_WARHOL: jen si dat pozor na ruzny ty nuance drupalu pro hosting se kterymi se pak clovek zbytecne trapi..existuje/existoval kdysi nejaky seznam kde se da drupal vubec provozovat - nekdy se jim musi natvrdo napsat mail aby neco povolili nebo navysili - jen te toho chci proste usetrit protoze uz jsem tim nekolikrat prosel - kde to ted mate?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HIDARI_LUPO: je to trochu slozitejsi, nemam nad tim uplne kontrolu (nemuzu vypovedet ten hosting ani kdybych chtel, budu rad kdyz dostanu pristupove udaje abych to mohl uchodit tam). chci jen popohnat ten redakcnak, protoze uz se to tahne zbytecne dlouho a nas staticky web je zalostny.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    ANDY_WARHOL: osobne bych ho vypovedel a nechal si tohle ale je to tvuj boj :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale to je v pohode, proste to zkusim nakonfigurovat a pak vyexportovat a na nasem hostingu zprovoznit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HIDARI_LUPO: to ja vim, ale kdyz uz mame jinde hosting placenej, tak uz sou to naklady navic - samotny to drahy neni, ale dohromady uz ano.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    ANDY_WARHOL: není zač, ale drahy to podle mě není, mas defacto v cene hosting a aktualizace (tj. Správu CMS) - spocti si kolik to je doopravdy když se o to musíte ještě někdo starat a učit se něco co není primárně vašim oborem :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HIDARI_LUPO: skoda ze v zakladu je naprosto nepouzitelnej prostor a placeny uz je dost drahy, protoze my uz server mame, ale koukam, ze ten web lze jen vytvorit a pak vyexportovat na svuj hosting, to by mohlo byt to co hledam.
    jeste to poradne prokoumam a zkusim implementovat nas web a pak uvidim.
    diky moc
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HIDARI_LUPO: diky, docela dobry, propatram to jestli budu schopen nakonfigurovat to tak jak potrebuji.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    ANDY_WARHOL: doporucuju drupalgardens.com, kdyby jsi chtel pomoc od profiku tak te to bude stat od 8k nahoru (kdyztak posta)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahoj, chtel bych se zeptat, byl by nekdo ochoten naimplementovat drupal pro nasi grupu.
    bylo by potreba udelat to do nasi grafiky (html v grafice bychom dodali)
    sekce
    - profily - jednoducha stranka, kterou by si kazdy mohl editovat. kde by s kazdy mohl pridat fotku, napsat text a pridavat odkazy
    - galerie - proste galerie
    - akce - kde bychom mohli vytvaret akce s nejakym kalendarem, proste co budeme kdy delat
    a nejaka uvodni stranka s kratkym popisem

    to vse ve trech jazykovych lokalizacich

    na kolik by to tak vyslo ?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Urcite se to k vam doneslo, ale pro jistotu :)

    DrupalCon Prague 2013
    http://prague2013.drupal.org
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    Máte nekdo zkusenosti s modulem Advertisement?

    Ten modul ma vic problemu, ale ja od nej potrebuju pouze stridani html kodu. Bohuzel mi to chodi pouze v jednom pripade, kterej je mi napr. Je to trochu obsirnejsi a nechci vas obtezovat. Pokud nekdo zkusenosti ma, ozvete se mi treba do posty. Rad bych s nekym kratce alespon po telefonu pokecal. Za vyreseni problemu nabidnu klidne nejakou odmenu.
    SANCHO
    SANCHO --- ---
    omlouvam se, ale ja o tom bohuzel nemuzu mluvit konkretne. Proto jsem se to takto rozepsal, snad dostatecne.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SANCHO: jeste spis napis, co to obecne ma byt za web. Z tveho popisu to neni zcela jasny a urcite by to pomohlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam