• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    MCPHYSTO
    MCPHYSTO --- ---
    Ahoj, rad bych pozadal o pomoc s nasledujicim problemem.

    Mam stranku ktera ma 100 000 uzivatelu a potrebuji vsechny uzivatele kteri jsou "authenticated users" zablokovat tak aby se nemohli zalogovat.

    Zkosel jsem Views Bulk Operations ale ten mi hlasi error, nejspise kvuli pameti...

    Nevite o nejakem jine moznosti jak zablokovat "user login" pro definovany "user role" ?

    Diky moc
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SIGN: Hmmm, to bude asi nejjednodussi reseni, cely ten view predelat a zjednodusit.
    SIGN
    SIGN --- ---
    SAMGARR: ten markup mas fakt divokej. list a v tom table a grid, atd... tohle debugovat bych ani nezkousel :)

    Udelal bych jeden view s ul vystupem, a fieldy ktery potrebujes a ostylovat. Pokud za tim neni teda nic vic, nez jen zobrazovat to co si myslim, ze chces zobrazovat :)

    a mozna by stacilo kdybys na ten prvni div, kde mas info dal position absolute
    class="span-5 cwidth"
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Narazil jsem na dost neprijemnej problem, mam fotogalerii postavenou na D6, klasicky views+cck+imagecache. Problem je, ze nahledy galerii se mi nezobrazujou ve FF, ve vsech ostatnich prohlizecich je to ok. Hrabu se v tom uz dost dlouho, netusite nekdo kde muze byt problem?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Shanim studio/firmu, ktera by se chtela uchazet o job vytvoreni brandingu/designu, atd... konference DrupalCon Prague 2013. http://prague2013.drupal.org/ vic detailu u me, popripade jestli mate nekoho na doporuceni, dejte vedet :) neni to uplne jednoducha prace a je toho dost - a samozrejme je to placena prace
    RFP - https://association.drupal.org/drupalcon/design-partner
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SAMGARR: asi to tak bude, nic jiného jsem nenašel. Existuje sice issue pro token module(aby šly používat tokeny), ale má přes 400 příspěvků a řešení v nedohlednu.

    Ještě jsem našel, že pokud chci default value pomocí php jako v d6, tak potřebuji d7 dev verzi CCK + zapnout php filter. To mi přijde lepší hook_form_alter()
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEKKET: pokud to neresi nejaky field widget nebo na to neni modul, sahl bych po hook_form_alter().
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    jak byste řešili default value v poli? D7 neumožňuje php, má jen jednoduchej řádek pro textovou hodnotu. Nebere ani tokeny. Vlastní modul? Dokázal by někdo nasměrovat?
    TOMI
    TOMI --- ---
    TEKKET: nevim presne co myslis, ale myslim si ze ne... Zjistil jsem, ze kdyz zacnu delat views od zacatku, tak normalne sorting jde v pohode zobrazit. Takze nakonec si asi sednu a udelam to od zacatku, nakonec to veme min casu nez zkoumat proc views ze 2ky nefunguje ve verzi 3.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    TOMI: co téma, nepoužívá nějakou šablonu pro views?
    TOMI
    TOMI --- ---
    HIDARI_LUPO: je to zajimava pripominka, ale tam zakopanej pes neni... Update normalne probehl...
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    TOMI: update.php?
    TOMI
    TOMI --- ---
    Mam na drupalu 6 a views 2. Mam uz je nakonfigurovany a nejakej patek se pouzivaj. Ten prisel pozadavek na pridani tlacitek pro zareni, jestli radit podle jmena, datumu etc. Koukal jsem, ze Views 3 to uz maj v sobe, ale kdyz jsem si je upgradnul, a nastavil tak se na strance vubec nic nezmenilo a tlacitka se neobjevila. Pogooglil jsem nekolik navodu, ale vetsinou moc nefungujou. Mate nejaky zaruceny postup?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Jinak na DrupalCon uz mame datum. 23-27 Zari 2013

    Kdo byste se chtel zapojit jako volunteer, tak dejte vedet, nebo vyplnte formular https://association.drupal.org/drupalcon/volunteer/prague
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Pokud by měl někdo (jednotlivec i společnost) zájem o realizaci celkem zajímavého projektu v rozsahu dle mého hrubého odhadu tak 100+ hodin, nechť se mi ozve do pošty, kde mu rád sdělím podrobnější informace.

    Fuj, to je ale dlouhá věta! :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Rozhodne nedoporucuju onebit.cz, memory_limit max 130mb i s nejvyssim tarifem.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    hele doresime to v poste, tohle sem uz nepatri
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    ANDY_WARHOL: jen si dat pozor na ruzny ty nuance drupalu pro hosting se kterymi se pak clovek zbytecne trapi..existuje/existoval kdysi nejaky seznam kde se da drupal vubec provozovat - nekdy se jim musi natvrdo napsat mail aby neco povolili nebo navysili - jen te toho chci proste usetrit protoze uz jsem tim nekolikrat prosel - kde to ted mate?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HIDARI_LUPO: je to trochu slozitejsi, nemam nad tim uplne kontrolu (nemuzu vypovedet ten hosting ani kdybych chtel, budu rad kdyz dostanu pristupove udaje abych to mohl uchodit tam). chci jen popohnat ten redakcnak, protoze uz se to tahne zbytecne dlouho a nas staticky web je zalostny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam