• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    MCPHYSTO
    MCPHYSTO --- ---
    Alternativne hledam nejaky modul na "block all users"
    SIGN
    SIGN --- ---
    MCPHYSTO: v d6 bych dal sql query neco jako update users set active = 0 where uid != 0 AND uid=!1
    a v D7 bych si napsal skript, ktery by updatoval user entitu, entity_load _save?
    MCPHYSTO
    MCPHYSTO --- ---
    Ahoj, rad bych pozadal o pomoc s nasledujicim problemem.

    Mam stranku ktera ma 100 000 uzivatelu a potrebuji vsechny uzivatele kteri jsou "authenticated users" zablokovat tak aby se nemohli zalogovat.

    Zkosel jsem Views Bulk Operations ale ten mi hlasi error, nejspise kvuli pameti...

    Nevite o nejakem jine moznosti jak zablokovat "user login" pro definovany "user role" ?

    Diky moc
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SIGN: Hmmm, to bude asi nejjednodussi reseni, cely ten view predelat a zjednodusit.
    SIGN
    SIGN --- ---
    SAMGARR: ten markup mas fakt divokej. list a v tom table a grid, atd... tohle debugovat bych ani nezkousel :)

    Udelal bych jeden view s ul vystupem, a fieldy ktery potrebujes a ostylovat. Pokud za tim neni teda nic vic, nez jen zobrazovat to co si myslim, ze chces zobrazovat :)

    a mozna by stacilo kdybys na ten prvni div, kde mas info dal position absolute
    class="span-5 cwidth"
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Narazil jsem na dost neprijemnej problem, mam fotogalerii postavenou na D6, klasicky views+cck+imagecache. Problem je, ze nahledy galerii se mi nezobrazujou ve FF, ve vsech ostatnich prohlizecich je to ok. Hrabu se v tom uz dost dlouho, netusite nekdo kde muze byt problem?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Shanim studio/firmu, ktera by se chtela uchazet o job vytvoreni brandingu/designu, atd... konference DrupalCon Prague 2013. http://prague2013.drupal.org/ vic detailu u me, popripade jestli mate nekoho na doporuceni, dejte vedet :) neni to uplne jednoducha prace a je toho dost - a samozrejme je to placena prace
    RFP - https://association.drupal.org/drupalcon/design-partner
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SAMGARR: asi to tak bude, nic jiného jsem nenašel. Existuje sice issue pro token module(aby šly používat tokeny), ale má přes 400 příspěvků a řešení v nedohlednu.

    Ještě jsem našel, že pokud chci default value pomocí php jako v d6, tak potřebuji d7 dev verzi CCK + zapnout php filter. To mi přijde lepší hook_form_alter()
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEKKET: pokud to neresi nejaky field widget nebo na to neni modul, sahl bych po hook_form_alter().
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    jak byste řešili default value v poli? D7 neumožňuje php, má jen jednoduchej řádek pro textovou hodnotu. Nebere ani tokeny. Vlastní modul? Dokázal by někdo nasměrovat?
    TOMI
    TOMI --- ---
    TEKKET: nevim presne co myslis, ale myslim si ze ne... Zjistil jsem, ze kdyz zacnu delat views od zacatku, tak normalne sorting jde v pohode zobrazit. Takze nakonec si asi sednu a udelam to od zacatku, nakonec to veme min casu nez zkoumat proc views ze 2ky nefunguje ve verzi 3.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    TOMI: co téma, nepoužívá nějakou šablonu pro views?
    TOMI
    TOMI --- ---
    HIDARI_LUPO: je to zajimava pripominka, ale tam zakopanej pes neni... Update normalne probehl...
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    TOMI: update.php?
    TOMI
    TOMI --- ---
    Mam na drupalu 6 a views 2. Mam uz je nakonfigurovany a nejakej patek se pouzivaj. Ten prisel pozadavek na pridani tlacitek pro zareni, jestli radit podle jmena, datumu etc. Koukal jsem, ze Views 3 to uz maj v sobe, ale kdyz jsem si je upgradnul, a nastavil tak se na strance vubec nic nezmenilo a tlacitka se neobjevila. Pogooglil jsem nekolik navodu, ale vetsinou moc nefungujou. Mate nejaky zaruceny postup?
    SIGN
    SIGN --- ---
    Jinak na DrupalCon uz mame datum. 23-27 Zari 2013

    Kdo byste se chtel zapojit jako volunteer, tak dejte vedet, nebo vyplnte formular https://association.drupal.org/drupalcon/volunteer/prague
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Pokud by měl někdo (jednotlivec i společnost) zájem o realizaci celkem zajímavého projektu v rozsahu dle mého hrubého odhadu tak 100+ hodin, nechť se mi ozve do pošty, kde mu rád sdělím podrobnější informace.

    Fuj, to je ale dlouhá věta! :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Rozhodne nedoporucuju onebit.cz, memory_limit max 130mb i s nejvyssim tarifem.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    hele doresime to v poste, tohle sem uz nepatri
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam