• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SIGN
    SIGN --- ---
    Shanim Drupal vyvojare, uz trosku znalejsiho, ale neni problem zaucit, trpelivost by byla. :) ozvete se do posty, jake mate naroky. Zajimave projekty.
    SILENT
    SILENT --- ---
    QUARATH: to vypada zajimave, nepopsal bys to trosku podrobneji? dik.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    SILENT: podobnou vec sem ted resil a nakonec sem to udelal pres Viewfield
    SILENT
    SILENT --- ---
    Neumel by nekdo pomoci? Mam druh obsahu "projekt". V nem mam nadefinovano pole "osoba", coz je term reference taxonomie (a muze nabyvat vice hodnot), kde mam zadane osoby. V te taxonomii mam jako nazev "jmeno" osoby a pak tam mam pridane pole "kod" osoby. Udelal jsem view a chci zobrazit jednotlive projekty a k nim prirazene osoby (na kazdem projektu jich muze byt vic), ale ty osoby nechci videt jmenem, ale kodem.
    Umim to zobrazit se jmeny osob a umim i pridat vztah tak, aby se u jednotlivych projektu zobrazil kod osoby, jenze pak se u kazdeho projektu zobrazi jen jeden kod a pokud k tomu projektu patri vic osob, zopakuje se ten projekt v seznamu pro kazdou osobu.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Cus, jiz velmi davno jsem presel na CMS Made Simple a Drupal jiz nepatri do pole meho zajmu. Kdyby to tu chtel nekdo prevzit, tak do posty. Dik
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    SIGN: Vďaka moc.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Na jednom staršom projekte používame logintobogaan, neriešili ste niekto zmeny šablóny pre emaily odoslané adminovi pri registrácií užívateľa? Čo pozerám do kódu tak tam nevidím spôsob, ale tak pre istotu sa pýtam. Nerád by som zasahoval do modulu pre takúto hlúposť. Ide o Drupal 6.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    SAMGARR: tak pak poreferuj, taky me to ceka (ikdyz asi ne v takovym rozsahu)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Resil jste nekdo migraci Joomly (desitky tisic clanku) do Drupalu? Vcetne migrace pluginu jako Allvideos nebo podobnych pluginu, ktere vkladaji tagy primo do obsahu. Ceka me to v blizke dobe a rad bych slysel nejake zkusenosti, dik.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Poptávám export z D6 na reality idnes. Pošta.
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupalcamp Bratislava 2013 | Drupalcamp SK 2013
    http://drupalcamp.sk/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: Já bych doporučil ještě tuhle drobnost, která možná potěší: http://drupal.org/project/admin_theme
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HIDARI_LUPO: Mne šlo len čisto o Use the administration theme when editing or creating content a teda nie celú tému pre rolu. Nakoniec som len prehliadol oprávnenie System > View the administration theme. Ale vďaka za tip ;-)
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Dá sa nastaviť Administration theme aj pre "Authenticated user"? Chcem pre všetky úpravy používať Seven a len pre Frontend vlastnú tému. U admina mi to funguje, ale žial u iných userov nie. Vďaka za tip.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim na konzultaci nekoho kdo ma zkusenosti s OG a views v D7, jedna se o placenou praci.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MCPHYSTO: neco podobneho jsem resil s desitkama tisic komentaru v D6, do phpadminu jsem nemel pristup, tak jsem pouzil VBO a makro v https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/imacros-for-firefox/
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    update table {users} set active = 0 where uid <> 0 and uid <> 1
    poslat to phpmyadmin bude fungovat vsude. mozna to neni cisty el je to nejrychlejsi reseni kterymu drupal porozumi ;)
    SIGN
    SIGN --- ---
    MCPHYSTO: jeste napis kterou verzi a treba nekdo poradi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam