• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BLACK_ONYX: SOuhlas do Fit topu chodim porad a je to tam fajn.. chodim teda jen na ranni...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BLACK_ONYX: píšu si. A něco blíž Roztyl?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    CROPPCA: Chodil jsem chvíli na Husineckou do Fit Topu a spokojenost. Já byl nejvíc spokojenej s Jiřinou. Ženský maj hodně rády Standu, ale ten mě teda moc nebavil. Teď chci zase začít chodit a mám permici do fitka Svět pod Palmovkou, tak to zkusím asi tam. Nějaký reference?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    A tipy na spinning v Praze? Zrovna se stěhuju:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tipy na spinning centra poblíž turistických oblastí v Itálii/Chorvatsku/Řecku?
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    Mě ten kranking taky přijde podle toho videa jako dobrá úchylárna. On spinning na pohled taky nevypadá bůhvíjak akčně, tak třeba to bude mít nějaké skryté kouzlo. A jak tam znám ty instruktory (všichni nadšení cyklisti/závodníci), tak by se snad nenadchli pro nějakou kravinu. Hned jak to půjde tak vyzkouším a podám reference;) Doufám, že to kluci nějak vymyslí i na kombinované hodiny se spinningem, to by pak mohlo být hodně zajímavé...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: jj můj případ, posilovny fakt nemusím.
    STHENO
    STHENO --- ---
    V niektorych fitkach ponukaju predlzene spinningove hodiny s naslednym posilovanim s gumami a podobne.
    a horna cast tela sa da vcelku lahko precvicit aj doma.
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: Já třeba cvičím ruce a prsa v posilovně.. ale pokud někdo fitko nerad, tak to bude asi lepší varianta.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: taky si myslím ale zas na druhou stranu z toho můžou být krásně tvarované ruce a prsa
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: to je dobra uchylaren.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    JIRA666: to vypada jako dobrej zahul na zada..
    BECKO
    BECKO --- ---
    JIRA666: Vypadá to hodně málo akční. Osobně by mě takovýhle cvičení nebavilo.
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    Skončilo léto, je na čase ze sebou něco pořádně zase dělat, tak procházím webové stránky svých oblíbených míst na cvičení zda není něco nového a ouha. Tam kam chodím na spinning chystají od podzimu i kranking. Znáte někdo? Prý něco jako spinning, ale na horní polovinu těla, vymyslel to stejný člověk jako právě spinning. Podle videa těžko soudit, ale zdá se mi to celkem zábavné. http://www.krankcycle.cz/
    BECKO
    BECKO --- ---
    MIDORI: Pokud se pohybuješ v tepové frekvenci kterou máš optimální pro aerobní tréning, tak je dobrej na hubnutí. Ale není pravidlo, že prvně ti zmizí zadek a stehna. Hubne se celkově, zapojuješ přece celý tělo, nejen tyhle dvě partie. Takže na to radši nespoléhej.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Spinning je prej dobrej na hubnutí hlavně zadku a stehen, je to tak?
    STHENO
    STHENO --- ---
    hm, to je fakt, moze byt, skusim zajtra. :o)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Jakože se hodně natahuješ na řídítka.
    BECKO
    BECKO --- ---
    STHENO: Můžeš mít špatně nastavenej sed na kole. Zkus s tím trochu pošachovat. Lektorka by ti s tím měla pomoct. Je blbost se nezapírat vůbec. Já se opírám když sem v sedle vždycky a problém s bolením nemám. Neviděla bych to ani tak na výšku sedadla, jako na to že ho máš moc daleko od řídítek.
    STHENO
    STHENO --- ---
    Kto chodite dlhsie - lektorka nam stale hovori, ze pri polohe jedna a dva v sedle mam mat ruky maximalne polozene na volante. Neviem si to ale predstavit, keby som sa nepridrziavala (nezapierala), mam pocit, ze sklznem z bicykla. potom ma ale dost bolia tricaky a zapastia. Kde moze byt problem? Napadlo ma nastavenie vysky sedadla (ci ho nemam moc nizko) alebo zataze. Alebo nemam tie spravne svaly na spravnych miestach, aby ma v tom sedle udrzali. :o)
    Nestretli ste sa s podobnym problemom?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam