• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    SASH
    SASH --- ---
    JIRA666: ten kranking mě zezačátku nebavil, ale přišla jsem tomu nějak na chuť..
    jezdí se kombinovaný hodiny, po 20 min. se střídá..ja jedu vždycky 40min spin a potom nakonec 20min krank a přijde mi to ideál.)
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    MIDORI: Se členstvim je to tak, že si koupíš magnetickou kartu (50,-) a nabíjíš si jí. První nabití je min.800,-, další 500,-. A ta karta platí na všechny lekce - rsp. máš to všechno o něco levnější.
    Já tam právě občas chodim na spinning, ale pokaždý jak se mi chce, takže sem potřebovala doporučit instruktora.
    Na aerobik nechodím, ale chodím na Dynamic Body ve čt na Moniku Žďárskou. Což je naprosto skvělý posilování všeho, docela dost náročný. Jediný, co je blbý, je to, že nemaj moc omezenou kapacitu, takže se nás tam někdy sejde i 40. Což je vzhledem k tělocvičně maximum. Tělocvična je fakt veliká, je to spíš sál.
    Kamarádka chodí na trampolíny a je velmi spokojená.
    Mě Fanatic vyhovuje čistotou a milým přístupem a servisem. Co se týká lektorů, tak sem nikdy neměla problém.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BEBUNKA: taky se tam chystam, zejtra se tam jdu poptat, jak to chodi se clenstvim.. na aerobik tam nekdo chodite? Mam v palnu jak spinning, tak aerobik..
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    STHENO: Já právě potřebuju dát pořádně do těla, jinak mě to nebaví. A že na mě někdo řve ať přidám, tak to mi vůbec nevadí..
    Děkuji ,)
    STHENO
    STHENO --- ---
    BEBUNKA: Kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne vyhovovala Renata a ked potrebujes dat poriadne do tela, tak bud Iveta, alebo Zuza.

    Pozor ale, Iveta je dost ujacana, co citlivejsi ludia nedavaju, fakt krici moc, takze ist niekde dozadu, alebo vybrat si niekoho ineho, ak by to vadilo.
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    Máte někdo nějaké zkušenosti s instruktory ve FANaticu v Praze na Míráku? Kdo je podle Vás nejlepší?
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    spinn jsem zatim zkousel ve zminovanem Fit Topu, pak v Ymce na republice a ve Fittime ve gbelich...

    ve Fit Topu rozhodne nejhorsi vybaveni. uvolnena sedla, pridrhavajici brzdeni, vypadle plastove vlozky v sedlovkach a u riditek, coz ma za nasledek vyklani at uz sedla nebo riditek... a pres leto me tam totalne stvaly sprchy, ktere predelavaly snad dva mesice... a absence oken v te mistnustce taky nic moc...

    ve kbelich maj fajn vybaveni, da se tam vetrat okny, jen male minus ze mi nedovoli menit si pedaly (SPD mi pri dvouhodinovkach delaji trochu problem, takze kdyz je moznost, rad si pedaly vymenim za svoje)

    v Ymce - fajn vybaveni, vetrani taky v pohode diky oknum... tam chodim na specialni spinn pro zlepsovani vytrvalosti (jezdi se v nizkejch zatezich)... zde si pedaly menit muzu... nevyhoda je ta, ze kdyz hodina konci v pul desate a clovek nestihne do desiti vypadnout, recepcni to nezajima, zamkne a jde domu. Pak se clovek domu dostane jen diky uklizecce...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    já chodím do BBC na Vinohradskou akrom takový vyhublý holčiny snad jediný holčiny mě to baví
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BLACK_ONYX: SOuhlas do Fit topu chodim porad a je to tam fajn.. chodim teda jen na ranni...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BLACK_ONYX: píšu si. A něco blíž Roztyl?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    CROPPCA: Chodil jsem chvíli na Husineckou do Fit Topu a spokojenost. Já byl nejvíc spokojenej s Jiřinou. Ženský maj hodně rády Standu, ale ten mě teda moc nebavil. Teď chci zase začít chodit a mám permici do fitka Svět pod Palmovkou, tak to zkusím asi tam. Nějaký reference?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    A tipy na spinning v Praze? Zrovna se stěhuju:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tipy na spinning centra poblíž turistických oblastí v Itálii/Chorvatsku/Řecku?
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    Mě ten kranking taky přijde podle toho videa jako dobrá úchylárna. On spinning na pohled taky nevypadá bůhvíjak akčně, tak třeba to bude mít nějaké skryté kouzlo. A jak tam znám ty instruktory (všichni nadšení cyklisti/závodníci), tak by se snad nenadchli pro nějakou kravinu. Hned jak to půjde tak vyzkouším a podám reference;) Doufám, že to kluci nějak vymyslí i na kombinované hodiny se spinningem, to by pak mohlo být hodně zajímavé...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: jj můj případ, posilovny fakt nemusím.
    STHENO
    STHENO --- ---
    V niektorych fitkach ponukaju predlzene spinningove hodiny s naslednym posilovanim s gumami a podobne.
    a horna cast tela sa da vcelku lahko precvicit aj doma.
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: Já třeba cvičím ruce a prsa v posilovně.. ale pokud někdo fitko nerad, tak to bude asi lepší varianta.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: taky si myslím ale zas na druhou stranu z toho můžou být krásně tvarované ruce a prsa
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: to je dobra uchylaren.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam