• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    Svět dětské fantazie tvoří zejména knihy pro děti.


    Přivítejme v knihovně nové potvůrky, skřety, příšerky, robůtky a jinou pohádkovou havěť.

    Jaké knihy kupujete svým dětem? Jaké dětské knížky jste měli rádi jako malí?

    ... Objevy ... Doporučení ... Recenze ... Obrázky ... Ilustrátoři ...

    "Preferujeme nové zajimavé dětské knihy, nic proti Krtečkovi, ale toho všichni známe :-)"


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: tak to se těším.
    A v dubnu ma vyjít také Botanicum.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: taky jsem to před vánoci nestihla, ale už vyšel dotisk, tak mi ho snad zas tak rychle neyprodají :-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LADY_MYSKA: omlouvam se, rok ve skolce ma vyjit v kvetnu a bude i rok na vsi :-)


    SEBIEN: pred vanoci jsem byla uplne vydesena, kdyz byl vsude vyprodan. Nakonec se mi jeden vytisk domu podarilo sehnat a stale nachazime nove veci.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: Rok v lese se mi líbí moc, teda v regále, mám ho v plánu koupit co nejdřív, tak mě těší pozitivní reference
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FUNTL: celkove ma E. Stara zajimave knizky
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    PETRUSKA: http://www.65pole.cz/clanky/56-chrochtik-a-kvikalka-na-ceste-za-blyskavym-prasatkem
    Je to i krásně ilustrované. Dá se přečíst na jeden zátah nebo rozdělit.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Poťouch byl u nás taky hodně oblíbený. A líbil se i mně :-) Ale nevím, jestli by to kluci dali ve věku 2 a 4 .
    Když byli malí měli rádi takové ty Krtek a rybka apod.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RYBKA: A ještě 100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče - krácené verze klasických pohádek.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BEBERA: tak porad je dobre se na neco tesit.
    Ja se tesim
    Poštou havraní - Pavel Čech, Radek Malý | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/240717/postou-havrani/
    a nasledne na Divku, ktera upijela mesíc a pak snad vynde Mycelium ( coz neni az tak pro deti, ale ja se tesit muzu ;-)) )
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BEBERA: Ale tak zase lepší, než kdybyste o knize vůbec nevěděla...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RYBKA: neeee :D
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETRUSKA: Krátké pohádky pro unavené rodiče :-)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Četli jsme teď s kluky Modrý poťouch,je to útlá knížka s krátkými kapitolami. Je o tom, jak na lidi sedají různé potvory jako Záviďka, Lakomidlo nebo ten Poťouch a mění lidské chování k horšímu. Vidí je jen jeden stařík a holčička. Je to takové dětské,ale bavilo to jak petileťáka,tak i toho sedmiletého. Dost si o tom i chtěli povídat...Doporučuji.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HYPERION: Ale no toto! Kliknu na odkaz, začtu se, nadchnu se a TEĎ MUSÍM PŮL MĚSÍCE ČEKAT, AŽ TA KNÍŽKA VYJDE!!!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Já se přidávám k doporučení Macourkovejch pohádek, bavíme se u toho s mužem oba a dcera je taky nadšená.
    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    Diky moc za tipy, omrknu to a asi taky projdu svoji knihovnicku u nasich. Takovyho Kvak a Zblunka jsem tam mozna mela taky..
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    PETRUSKA: Ještě mě teď napadla Dobrodružství pavouka Čendy.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PETRUSKA: v tomhle věku u nás bodovaly Pohádky po telefonu a Včelí medvídci - obojí krátké tak akorát, aby děti udržely pozornost.
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    PETRUSKA: Kvak a Žbluňk
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETRUSKA: mám prakticky stejně starý holky a namátkou, co teď frčí: od klasik alá Perníková chaloupka po Hildu (komiks, btw. dík místním za tip!). Teď zrovna máme spíš fázi zjednodušených verzí zahraničních klasik nebo animáků: Sněhová královna, Tři prasátka, Příšerky s r. o. , Locika, nebo Sněhurka a tak, záleží, co nám v knihovně zrovna přistane pod rukama. Pak třeba taky Nezbedníci, Macourek, krátký knížky od Lindgrenový (Dráček s červenýma očima), Medvěd Wrr...
    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    Doporučili byste mi prosím nějaké hezké pohádky pro 4 a 2 roky staré děti? Potřebuju krátké pohádky na čtení před usnutím.. žádné drasťárny. Dostali jsme nedávno klasiku - Koblížek, Kůzlátka, Hrnečku vař a ty úplně žerou, ale ja už toho mám dost a chtěla bych něco novějšího, ale v podobném duchu. Děkuju moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam