• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jako je fakt, že dneska už by to bylo spíš něco jako "Ollova maminka a náš a Brittin a Annin tatínek zůstali doma, protože museli vařit, chudáci" :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GORMIE: jasně, ale to popisovaný nastavení mi trochu vadí.
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    ANNAWA: No a? Vždyť je lituje, že musí zůstat doma. To mi nepřipadá jako prosazování tradičních rolí.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANNAWA: to mi přijde spíš pozitivní směr.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GORMIE: Druhý den po pečení perníčků jsme taky měli zábavu, protože to jsme jeli do lesa řezat vánoční stromky. Když řežeme vánoční stromky, jsou s námi všichni tatínkové z Bullerbynu a všechny děti samozřejmě taky. Maminky musí zůstat doma a vařit, chudinky!
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MEDOULKA: myslím že máme. dám vědět večer nebo se případně prosím připomeň
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    Ahoj, máte někdo pls Chris Riddell: Ada a hrůzostrašná slavnost? Kvůli obrázku, kdyby byl někdo ochoten, moc by mě to potěšilo.... díky:)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Soutěž - Nejlepší kniha pro děti — IPK - informace pro knihovny
    https://ipk.nkp.cz/formulare/ipk/soutez-nejlepsi-kniha-pro-deti
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Pokud nekdo vyuzije slevu 25% na www.albatrosmedia.cz kod je MXA5VN
    Platnost slevy je do 31. 3. 2021
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Máme blízko knihobudku, před Vánocemi jsem tam nesla tašku knížek a ty dětské zmizely snad během minuty.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    toto pobavilo, take retro s tymi okuliarmi ale je to pekne nakreslene

    https://www.instagram.com/p/CLPTITUK19p/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Nějaký názor na knihy Petra Huga Šlika? Zvažuju koupit dětem do čtečky...
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DZODZO: Jojo, autocorect:-)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    LADAVAZA: hehe +1 za "Laser" :)))
    FIFI
    FIFI --- ---
    BEBERA: na Ransomky je tu cely klub:
    [ Arthur Ransome ]
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    BEBERA: muzes zkusit jakou cenu hromadne ti da Vafle z detskyantikvariat.cz
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    BEBERA: co si chci nechat orazím ex libris a občas se zeptám. Na čem mi nesejde posílám bez výčitek dál do oběhu.
    Něco dáváme i do knihovničky na nádraží k rozebrání. Neprodávám nic, nemám na to elán.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Mám dotaz,co děláte s přečtenými dětskými knížkami? Bylo mi líto,že jen tak zahálí v knihovně,tak jsem je rozpůjčovala kamarádkám s dětmi,ale neudělala jsem si seznam a teď vůbec netuším,komu jsem co půjčila a po roce se mi nic nevrátilo... moje myšlenka na sharování knížek tak dostala trhliny... Teď jsem koukala na bazoši,že lidi nabízí použité knížky,tak asi zkusím,jen poslední,co si přeju,je běhat s každou knízkou na poštu...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    VOY: "zastaralá" mi přišla tak maximálně v tom,že tolik svobody současné děti pravděpodobně mít nebudou. Kluci teď poslouchají Boj o ostrov a tuhle mi říkali,jak těm dětem závidí,že mají ostrov,loďku a můžou si dělat,co chtějí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam