• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    Svět dětské fantazie tvoří zejména knihy pro děti.


    Přivítejme v knihovně nové potvůrky, skřety, příšerky, robůtky a jinou pohádkovou havěť.

    Jaké knihy kupujete svým dětem? Jaké dětské knížky jste měli rádi jako malí?

    ... Objevy ... Doporučení ... Recenze ... Obrázky ... Ilustrátoři ...

    "Preferujeme nové zajimavé dětské knihy, nic proti Krtečkovi, ale toho všichni známe :-)"


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    EUCHENIE: osobne mi pride prijatelnejsia ta kniha o teorii relativity, tu kvantovu fyziku tam je prilis moc faktov, ktorym nerozumiem, je to take zlozitejsie, samo o sebe knizky tak mozno pre piatakov a vyssie, ale mozno niektore decka su chytre a poberu to aj skor, ja som na fyziku drevo :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    EUCHENIE: co tohle
    Pavouček Pája - Pavel Šrut | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/pavoucek-paja-7971
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: je to jeste moznost, ze to byl Provaznicek a od Millera, ale mam prostě temno :))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Pomoc! Jako mala jsem četla knížku o pavoučkovi, ale jak se jmenovala.. google mi hází jen pavoučka provazníčka, ale od Millera to určitě kreslený nebylo, nebo zda bylo více vydání, nevíte? Nebo prostě jinej pavouček, ale aspoň 30 let starej :)

    A pak dotaz, nemáte někdo Moje první kniha o kvantové fyzice či Moje první kniha o teorii relativity? Jaký to je?

    artforum.sk/katalog/146253/moje-prvni-kniha-o-kvantove-fyzice?utm_source=dognet&a_aid=59673f67e3916&a_bid=f881f385
    Moje první kniha o teorii relativity - Ferrán Kaid-Salah Sheddad | Artforum - dobrodružstvo myslenia
    https://www.artforum.sk/...-o-teorii-relativity?utm_source=dognet&a_aid=59673f67e3916&a_bid=f881f385
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    ANNAWA: Jistě, ale je to jen popis. Není to tam prezentováno jako jediné správné - a o to podle mě jde.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jako je fakt, že dneska už by to bylo spíš něco jako "Ollova maminka a náš a Brittin a Annin tatínek zůstali doma, protože museli vařit, chudáci" :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GORMIE: jasně, ale to popisovaný nastavení mi trochu vadí.
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    ANNAWA: No a? Vždyť je lituje, že musí zůstat doma. To mi nepřipadá jako prosazování tradičních rolí.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANNAWA: to mi přijde spíš pozitivní směr.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GORMIE: Druhý den po pečení perníčků jsme taky měli zábavu, protože to jsme jeli do lesa řezat vánoční stromky. Když řežeme vánoční stromky, jsou s námi všichni tatínkové z Bullerbynu a všechny děti samozřejmě taky. Maminky musí zůstat doma a vařit, chudinky!
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MEDOULKA: myslím že máme. dám vědět večer nebo se případně prosím připomeň
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    Ahoj, máte někdo pls Chris Riddell: Ada a hrůzostrašná slavnost? Kvůli obrázku, kdyby byl někdo ochoten, moc by mě to potěšilo.... díky:)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Soutěž - Nejlepší kniha pro děti — IPK - informace pro knihovny
    https://ipk.nkp.cz/formulare/ipk/soutez-nejlepsi-kniha-pro-deti
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Pokud nekdo vyuzije slevu 25% na www.albatrosmedia.cz kod je MXA5VN
    Platnost slevy je do 31. 3. 2021
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Máme blízko knihobudku, před Vánocemi jsem tam nesla tašku knížek a ty dětské zmizely snad během minuty.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    toto pobavilo, take retro s tymi okuliarmi ale je to pekne nakreslene

    https://www.instagram.com/p/CLPTITUK19p/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Nějaký názor na knihy Petra Huga Šlika? Zvažuju koupit dětem do čtečky...
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DZODZO: Jojo, autocorect:-)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    LADAVAZA: hehe +1 za "Laser" :)))
    FIFI
    FIFI --- ---
    BEBERA: na Ransomky je tu cely klub:
    [ Arthur Ransome ]
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    BEBERA: muzes zkusit jakou cenu hromadne ti da Vafle z detskyantikvariat.cz
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    BEBERA: co si chci nechat orazím ex libris a občas se zeptám. Na čem mi nesejde posílám bez výčitek dál do oběhu.
    Něco dáváme i do knihovničky na nádraží k rozebrání. Neprodávám nic, nemám na to elán.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam