• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BASK: 1 dodávku beru 27/11 sebou... ;-)
    BASK
    BASK --- ---
    EJCZKA: ehm.. ano. no flames (nechal sem se moc unést).
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    BASK: asi jen ty, o mají o dané téma opravdový zájem.. či ne?
    BASK
    BASK --- ---
    Co bude dál...

    Bubny musíme vyklidit do konce měsíce.
    Nový prostor se stále ještě nenašel, takže uvítáme další tipy na příhodné prostory.


    Komu by se chtělo ještě z nostalgie navštívit dvoreček, bude mít možnost v neděli 21. na uzavřeně-otevřeném literárním sezení (od 19.00).

    Dále - bude-li mít někdo chuť uvítáme pomoc s vyklízením (demontáž baru a podia) - 20 a 21/11 od 12.00 a vystěhováním (dodávka needed) 27 a 28/11 od 12.00


    Uplně poslední příležitostí bude následující akce v sobotu 27.11., která byla inspirovaná právě vašimi příspěvky tady ve fóru:



    Byli bychom rádi, kdyby přišli všichni, kterým není osud Wolkrovky lhostejný.
    (Kdo nepřijde, je OVCE ;-)


    Děkujeme za podporu a důvěru !!!
    za w10 bsk
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    JINDRICH: neřekl bych, že utopie je kdo ví jak v centru. to už víc za centrum považuju "novou" wolkrowku která byla u metra vltavská/nádraží holešovice...

    Kavárna duchů byla od nějakýho toho roku 2001 furt, protože tamější "kolektiv" zakazaval jakékoliv politické přednášky/promítání apod.. Nevím jak je to teď ale před pál lety, když si chtěl cokoliv udělat v Utopii tak si musel doslova odpřisáhnout, že to nebudemít cokoliv společného s politikou... Důležitý ale je kontex jak to, že se z Utopie z ničeho nic stal apolitický prostor. Kdo Utopii zná, tak příběh Utopie zná dost dobře a nemyslím si, že zrovna já sem ten kompetentní rozepisovat detaily... Prostě Utopie je kavárna duchů protože vzhledem k minulosti ti tam kdokoliv kdo má trochu radikálnější politické smýšlení nepřijde.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    sorry za ot. to je muj posledni prispevek do dementního flejmu vo desperadove zaslouzilosti.

    DESPERADO123: no jestli byl vlez oknem az do roku cca 2003 a ty "kokoti" se toho ujali v roce 2001, tak to ze si pamatujes vlez oknem vubec neznamena, zes nekdy byl nebo mel nekdy neco spolecnyho s "nekokotskou" utopkou - ktera podle toho co rikas fungovala do roku 2001, tedy v letech 1997-2001. ale uprime me je to vlastne uplne jedno, kdes co s kym delal poprvý.

    jinak naprosto souhlasim s tvym popisem - "kavarna duchů" do které nikdo nechodí...(coz mi je také líto, vzhledem k tomu, ze sem tam byl na pár dobrých akcích) a prave proto sem utopku vtydle diskusi zminil v souvislosti s hledanim novyho prostoru. s tim ze utopie je v centru a kdyzby ji wolkrovkacka grupa posunula více treba smerem ala volkrovka nebo ala kolona, tak bych to uvítal - byl by to pro me duvod tam znovu zacit chodit. nejaky takovydle funkcni misto je ve meste sakra potreba a melo by byt alespon v sirsim centru.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    K tomu abych si pomatoval starou utopku mi nemusí být 35/40. Utopie vznikla v roce 1999 tuším, v roce 2001 se ji ujali ty kokoti co s ni udělali "kavárnu duchů" do které nikdo nechodil, nechodí a asi ani nebude... jo a lézt oknem se tam přestalo až tuším v roce 2002 nebo 2003.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    STEPIK: mozna uz je zaslouzilej a je mu 35/40. :)
    STEPIK
    STEPIK --- ---
    DESPERADO123: to si s maminkou jezdil z kolina do utopky;))??
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    DESPERADO123: jj, já taky:) téda, já se tam budu muset jít někdy podívat a zavzpomínat
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    já si zas pamatuju ještě když jediný vchod do utopie byl oknem... ;-)
    MILLY
    MILLY --- ---
    BASK: Kdyz jdes shora od Pavlaku Belehradskou, tak po pravy strane asi 3. vchod za cajovnou Sangrila. Je to tam trosku schovany- musis koukat nahoru nad dvere (kam se leze poschodech z ulice)- tam je napis "Utopie".
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    BASK: cože, ty neznáš utopku? já zas teda myslel , že ten prostor už dávno nefunguje...
    JOHY
    JOHY --- ---
    BASK: bělehradská ulice, zrhuba na úrovni kavárny fra, kousek pod místem kdy se koleje lámou dolů do nuslí...
    BASK
    BASK --- ---
    MILLY: a kdeže leží ta Utopie ? Nikdy jsem o tom neslyšel....A vypadá to nadmíru zajímavě...
    MILLY
    MILLY --- ---
    BERUNA: Dodala bych, ze promitani v Utopii se kona ve ctvrtek jednou tydne az jednou za dva tydny (chodi mi pozvanky mailem a jak koukam, tak je to jednou tak, podruhy tak) a zacina se zpravidla presne v 20 h. Informace o jinych akcich se ke mne nedostavaji. Kazdopadne velice doporucuji, protoze je mi moc sympatickej ten prostor sam o sobe. .o)
    (a filmy jsou vybirany zajimavy)
    BASK
    BASK --- ---
    JOHY: K zakoupení ve Wolkrovce !! (konec reklamy)
    JOHY
    JOHY --- ---
    jinak trochu mimochodem: dneska jsem na jeden zátah přečetl Pustinovy Křižovatky.
    Čte se to skvěle, ale jediný co mi nesedlo jsou časy u deníku - v roce 1991 mobily a vietnamský krámky ještě zdaleka nebyli...trochu škoda, docela výrazná chyba na jinak docela solidní knize.

    omlouvám se těm co nečetli, vlastně ne: přečtěte si to!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam