• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    CUCHULAIN: Přinejmenším iniciály souhlasí :) Známe se? Když tak pošta.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BLACKX: předpokládám, že zdatný fotograf VK :-)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    CUCHULAIN: Díky, i když teď teda nevím, kdo jsem :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BLACKX: jo to jsi ty.. máš hezké fotky :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BLACKX: rád si je přečtu :-)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Přemohl jsem se a po dlouhé době zase napsal svoje zkušenosti a grafy výdělků za poslední roky. Ale tentokrát mě toho napadalo hodně, takže připravuji další čtyři články :)

    Mikrofotobanky – výdělky za poslední čtyři roky
    http://www.pastel.cz/2013/02/mikrofotobanky-vydelky-za-posledni-ctyri-roky/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    PATRICIE_: treba pres identify z baliku imagemagick: http://www.imagemagick.org/script/identify.php
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    PATRICIE_: Ještě mně napadá jakýsi workaround: Automaticky zkonvertovat všechny tyhle obrázky do nějakého formátu _s vypnutou kompresí_ (třeba TIF nebo BMP bez komprese). Pak ti stačí najít nejmenší soubor a zjistit, jestli je ok. Všechny ostatní pak budou jen větší.
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    BLACKX: ne úplně, ale trošku pomohlo.
    Dík
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    PATRICIE_: Jestl máš Adobe Bridge (instaluje se spolu s Photoshopem), tak tam to asi jde - je tam dokonce Sort by Resolution a Sort by Dimensions, ať už tím myslí cokoliv.
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Prosím, dá se nějak efektivně seřadit fotky podle počtu megapixelů? Jde to vůbec?
    Šlo mi o zpětnou kontrolu, za všechny vybrané fotky jsou po této stránce ok...
    Commander, Zoner Studio, Photoshop mi v tomhle směru nevyšli vstříc, tak je to asi zbytečná funkce, je?
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    BLACKX: Eh, tady je překlep, mělo to být "od března 2010" :) To navozuje trochu lepší představu, jestli má cenu tam nahrávat fotky :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ZABIAS: ani ne.. alespon podle toho, jak dlouho mi fotky cekaji na schvaleni :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    v infu mam ty weby :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    btw nema nekdo na vymeneni zpetny odkazy na web ? :) budete mit dost mozna stejny temata a me zase klesnul PR :) :/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    myslim ze je to nejakej starej blog ze uz davno maj nasazenej novej system a frci to :)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    BLACKX: Tak ten výpadek je dokonce od března 2012, takže tuhle dobu bych nebral jako reprezentativní :)

    Fotografie: zaostřeno na prodej
    http://blog.fotobanka.cz
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    CUCHULAIN: Měl jsem pocit, že po tom krachu systému a snad úplně všeho někdy před rokem, to ještě pořád dávají dopořádku. Někdy v prosinci teprve psali, že připravují test plateb a podobných věcí a pak to zase začne zase fungovat (po víc než roce...)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MIK_CZ: něco jsem tam nasypal, ale moc velký provoz nepozoruju :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam