• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    Jak udělat korálek v 85 snadných krocích

    tutoriál vhodný hlavně pro začátečníky
    KLA
    KLA --- ---
    Hazard Risk Assessment from the Use of Polymer Clays - Duke University Medical Center

    http://www.polymerclaycentral.com/cyclopedia/polymerclay_safety.htm

    jsem líná to číst, ale když někdo nebude tak dejte vědět co psali :D
    KLA
    KLA --- ---
    http://www.polymerclaycentral.com/cyclopedia/intro.html

    Welcome to Polymer Clay Central's new Polymer Clay Cyclopedia. This is an ever growing INTERACTIVE collection of tips and information directed at the Polymer Clay Beginner, compiled by all the friends and members of Polymer Clay Central.
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    Pár nových věcí...

    Můžete je koupit na fleru , tady přes poštu , nebo ve vektorshopu :)
    Vektorshop
    Legerova 10, Praha 2



    Siluety květin
    Náramek s motivem siluet květin.
    Každá ploška má 1,5 cm x 4 cm a na náramku je jich celkem deset. Z jedné strany je černá květina na dlouhém stonku (každá jiná) pokrytá vrstvou tekutého fima a z druhé strany je podložka z bílého fima a dva černé dílky skrz které jsou spojeny jednotlivé části. Náramek je navlečený na gumičce a sedne tak každé ruce. Gumička je schovaná stříbrnými korálky, takže i když ho budete chtít nosit "naruby" bude pořád vypadat pěkně.
    120,-



    Hodně, hodně naštvaná...
    Velmi speciální naušničky se světle hnědým podkladem, tváří velmi naštvané slečny a zlatým korálkem. (cca 4 cm x 2,5 cm)
    64,-



    Mám to na háčku...
    Naušnice s rybami na háčku... Rybka je cca 4 cm dlouhá a je na výběr ve třech typech (tmavě zelená, světle zelená a nažloutlá), je zavěšena na háčku který je zakončen drobným korálkem aby nemohla spadnout a na druhé straně větším modrým, nebo zeleným korálkem. Celková délka je cca 6 cm
    46,-
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    GUDRUN: No nebo proste vytisknes na obyc inkoustovce (ta co se rozmaze kdyz na to kapne voda) a pak to projet obycejnou kopirkou. :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    JOKERKA: ty brdo! to je fakt husty! a musis si to teda sama vytisknout na zapejkaci tiskarne, je to tak?
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    KLA: No jela jsem podle navodu. Proste jsem vyvalela placku (ale je fakt ze ve finale to neni DOKONALE rovny nebo jestli myslis jestli se mi to zkroutilo tak ne) a dala na to ten obrazek, na normalnim papire. Pak na to kapnes rum a pockas dokud ten rum proste nevyschne (poznas to podle toho ze na druhy strane papiru uvidis ty cerny mista negativne)a pak teprve az sundas ten papir. Ja jsem to delala nedockave hnedka potom ale to se ten papir trha a zustavaji tam chlupy. Potom kdyz sundas ten papir tak ta barva je vlhka a maze se, az po vypeceni se zafixuje. :)
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: dobrej tip... zkusím
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: no zkusila bych jestli to nahodou nebudou mit v hobby v altamire, tam maj vetsinou hodne ruznorode vybaveni. pak se muzes zeptat jeste v grand papiru jestli o tom neco nevedi (primo naproti kostelu sv. martin ve zdi, kousek od altamiry)
    KLA
    KLA --- ---
    JOKERKA: obtisk vypadá dobře...
    Nějaký problémy, nebo uplně v pohodě? A měla jsi to na obyč papíru, nebo něco spešl? A ještě se zeptám jestli ti to zůstalo rovný nebo máš tu placku zkroucenou, z fotky to nepoznám :)

    Ted pročítám tu knihu od Donny Kato a má tam o přenosu celou kapitolu... Jednou z metod který doporučuje je tisk na obtiskovací papír... Co jsem pochopila tak by to měl být papír na kterým se prodávaj takový ty tetovačky pro děti... nevíte jestli se to dá někde koupit?
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Tak prvni pokus s rumem, este to prelaknu aby se mi to nevosoupalo :)

    nevychytala jsem uplne dirky ale chybama se clovek uci ze jo :)
    Jenom upresneni navodu co jsem sem hazela odkaz inkoustova obycejna tiskarna nereaguje na rum. Barva musi bejt na papire zapecena - tzn. jenom urcitej typ tiskaren. To samy dela kopirka. Barva se proste na papir zapece.
    RBLS
    RBLS --- ---
    PIKOLINO: pekla sem v plynovce a ouplně v pohodě :-) musíš dát na co nejmíň to jde a péct asik 20min.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    PIKOLINO: mám :) totálně spáleno.... to nejde uhlídat, jako dělala sem to jednou a stačilo :)
    PIKOLINO
    PIKOLINO --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s fimem v plynové troubě?
    KLA
    KLA --- ---
    Základní milefiori technika - kytička
    Je to z rady ptáka loskutáka, takže česky a celkem slušně vysvětlno...

    http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/polymerove-modelovaci-hmoty.html

    Jediný co nechápu je že slečna pracuje s fimo soft a přesto dokáže váleček v klidu rozříznout když ho má na stojáka :/
    KLA
    KLA --- ---
    TALANKA: kuju :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam