• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Nějaké doporučení kde koupit 16 kg kettlebell?
    PMPM
    PMPM --- ---
    TCHAJ: Double Pressy, ne Push Pressy :-)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    PM : Už jsem koukal :) thumbs up! Hned jsem rozjel ty doublepushpressy
    KACERR
    KACERR --- ---
    todle je velice podarena hlaska:
    Nemůžu si odpustit drobnou vsuvku. Pavel Tsatsouline o kuřatech: „Když budete jíst kuřecí, zeslábnete. Vajíčka jsou dobrá ze dvou důvodů: Zaprvé jsou excelentním pomocníkem budování svalů a síly. Za druhé jejich konzumace zabraňuje kuřatům, aby se narodila.“
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Pravidelně cvičíš, ale výsledky se ne a ne dostavit? Možná cvičíš špatně. A možná také nevěnuješ dost pozornosti stravě a spánku. Aplikuj pár jednoduchých doporučení z mého nového článku a buď silnější, zdravější a štíhlejší než kdykoli dřív!

    http://www.zeleznakoule.cz/jist-spat-zvedat/
    PMPM
    PMPM --- ---
    YMP: Well, my jsme kupovali skoro 10 tun, takže to ti neporadím. Každopádně, měli v pondělí 50% slevu, ale to už je pryč.
    YMP
    YMP --- ---
    kdyz kupujete kettlebell pres http://www.dragondoor.com/, jaka je tam plz cca doba dodani a postovne?
    PMPM
    PMPM --- ---
    TIGRE: Jdeto přes čínské IPiny, ale z ČR.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    PMPM: ha, to zní zajímavě! a IP adresy stejný?
    PMPM
    PMPM --- ---
    "Fanoušci" KB5 - další masivní útok na náš server. Nevíme proč, žádný poklad tam nečeká, web se každý den zálohuje atd. Jako login frajer zkouší mj i můj nyxácký login, zajímavé.

    Každopádně podáváme trestní oznámení a věc předáváme policii.

    Sorry za offtopic.
    PMPM
    PMPM --- ---
    MARTENX: Běžci musí zvedat železo, ale aso tolik, jako lifteři běhat :-) Ať se daří!
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    PMPM: jsem primárně běžec, takže budu střídat vlastní váhu a kettlebell a nebudu si vymýšlet ptákoviny :-)

    díky!
    PMPM
    PMPM --- ---
    MARTENX: Zdar a sílu,

    je to o prioritách - jsi primárně lifter, nebo běžec?

    Pokud lifter, dobrý nápad. Pokud běžec (a kettlebell máš jako GPP, což rozhodně schvaluji), KettleBear pro tebe není, KettleBear + dlouhé běhy je přetahování se lanem. Doporučuji zůstat u KB5 Minima, anebo obměnit na KB5 Minimum pro pokročilé, tj. Snatch a Bent Bress.

    Double lifty se samozřejmě cvičí i s různými vahami (po každé sérii prostě prohodíš), ale je to o hodně, o hodně těžší.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    PMPM: Pavle opět výborný článek, díky za něj, trefil se mi do plánu. Od září / října bych chtěl místo swingu a TGU na chvilku vysadit, aby mi to moc nezevšednělo a zkusil bych toto, nebo něco podobného. Ale..
    Píšeš neběhat, což je dost problém, protože já hodně běhám a příští rok mě čeká poměrně dost běžeckých závodů se vzdáleností většinou nad maraton - počítám s tím, že od konce září do prosince bych běh malinko vypustil a soustředil se zase víc na kettlebell, ale i tak běh úplně vypustit nemůžu a minimálně 50km týdně naběhat musím. Kdy tedy běhat (a jestli to není zcela kontraproduktivní), když budu cvičit dejme tomu st+so? A druhá věc - mám dva kettlebell -16kg a 20kg - je to velkej nesmysl cvičit double clean a pres s rozdílnou vahou nebo se mám naopak soustředit na to, abych se zbavil disbalance levá x pravá?

    díky moc
    PMPM
    PMPM --- ---
    MORKANT: U dětí je třeba dávat pozor na páteř, jinak no prob. Možná s ním mosty raději úplně vynechte. Zbytek je ok.
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    PMPM: Právě pochopit techniku je pro nej dost složité, proto začal jen rozcvičkou. S jeho posilováním asi začneme až pro prázdninách, abych ho stíhal kontrolovat. Díky :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    MORKANT: Zdar a sílu, může jet tak jak je program napsaný, jen doporučuji opatrně u mostů a dřepů - ať jede stopro techniku, pomalu, kontrolovaně, nikam nespěchá. Podrobně pročíst instrukce v manuálu a držet se jich. Hlavní benefit bude mít hlavě z kliků a přítahů (stabilizace jádra, přesně to co dět potřebují), pokud nesedí od rána do večera u počítače, mosty a dřepy moc potřebovat nebude. Každopádně super, táta cvičí se synem, dostane dobrý příklad a motivaci! Dej vědět jak to půjde a kdyžtak napiš.
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    Zdravim, začal jsem s KB5 Intro Kitem, mam jednoduchou otázku - osmiletý syn chce cvičit se mnou, zatim jede jen rozcvičku, je to pro tenhle věk vhodné, případně s nějakou úpravou?
    PMPM
    PMPM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam