• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    STENNY: konec prostrednicku prechod k dlani. na druhych clancich nic.
    STENNY
    STENNY --- ---
    BINNMODE: Jak to držíš, respektive kde se ti dělají puchýře? Na rozhraní prstů a dlaní, jako od nářadí, nebo na druhém článku prstů?
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    prave ze z niceho jinyho nez z tohohle kb to nemam.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    taky je to dost o uchopu, clovek to nesmi drzet jak prase kost:)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    BINNMODE: ja teda neketlim ale puchejre sem kdysi mival z cinek hrazd a vseho podobnyho dej tomu cas kuze ztvrdne a pak budes je obrusovat mozoly telo si poradi
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    LIMONADA: je to zabrouseny, jako bys mela v ruce hladsi pilnik. Tak za sebou, cvicim jinak s velkou cinkou a presel jsem z 16kg protoze to bylo uz moc lehky.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LIMONADA: respektivě puchejře ze začátku, mozoly pravidelností;) a magnesium používáš?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BINNMODE: a s čim srovnáváš a kolik toho máš za sebou ( pravidelné cvičení)? puchejře a mozoly se udělaj i s dobrým kettlebellem když cvičíš hodně a často. nebo naopak když začínáš.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    tak mam doma tu competition a nejsem uplne nadseny z toho, jak je zabrousena. Pri swingach se mi udelal puchejr celkem rychle, asi pri 300. swingu. Nesetkal jste se s tim nekdo, treba to jeste dal nezbrousil nebo tak?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    _A5_: si u 16 kg klidně nech. Až se budeš učit něco nového (třeba TGU nebo chůze s koulí dnem nahoru), nebo nebudeš mít chuť či sílu jet s těžší, tak 16 kg na protažení, resp. na easy day, je ideální ;-)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ICEMAN8241: ne, nejakej noname z nejlevnejsisport.cz
    Ale jsem s nim spokojenej, jen by uz mohl byt tezsi :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    _A5_: RKC?
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Prodam 16 kg, koupim 20 nebo 24 kg.
    nebo vymenim [a doplatim]
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nezbavuje se někdo 16kg+? Nejlépe z Brna, JM
    STENNY
    STENNY --- ---
    TAURUS: Možná spíš KB bazar. Nebo ty příspěvky "Mám KB od firmy X, váha Y, vyměním za..." dávat na nástěnku. Jinak by to asi byla půjčovna s dlouhými výpůjčními lhůtami :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    si říkám že by se užilo udělat nějakou kb půjčovnu :)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Kdyby se nekdo s tou 24kou precenil, vymenim za 20ku (rozdil v cenach doplatim).
    KABIS
    KABIS --- ---
    Dekuju moc vsem co se ozvali :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Nemate nekdo k dispozici vsechny pdf z zelezne koule? Nechce se mi cekat sest tydnu na posledni email :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam