• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    KABIS
    KABIS --- ---
    Nemate nekdo k dispozici vsechny pdf z zelezne koule? Nechce se mi cekat sest tydnu na posledni email :)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    taky jsem ted objednal comp 24kg, tak jsem zvedavy, az se s stim potahnu z prace domu:)
    SYDO
    SYDO --- ---
    Tak bulina je doma a mám za sebou první cvik - donést balík přes půl města dom :D Jinak vypadá dobře, nemá sváry a úchop pohodlný.
    SYDO
    SYDO --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: Aha, ja to pochopil tak, ze obe jsou na prd. Tu comp mam objednanou. Diky!
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    SYDO: vezmi tu competition ta je podle me dobra, ty kopie rkc nejsou nic extra
    SYDO
    SYDO --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: Hm, tak to se mam na co tesit :( muze tedy nekdo poradit, kde sehnat kvalitni naradi bez toho, abych to vozil z reichu nebo odjinud?
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    SYDO: mam od sedca jak competition 20kg tak jednu 16kg cernou, oproti RKC ma hrubsi povrch a na madle je citit svar, takze nic extra
    SYDO
    SYDO --- ---
    RODWY: Tak to budu mit asi neco podobnyho, alespon to vypada stejne. Vyzkousim, jak padne do ruky a kdyztak vratim. Na ceskych webech o kb (ackoli jinak informacne skvekych) jsem nikde nenasel radu, kde koupit kvalitni naradi. A na prvni pokus zacinat hned s kb za tisice ze zahranici se mi moc nechtelo. No uvidim, az dorazi.
    RODWY
    RODWY --- ---
    JEREMIUS: treba tyhle nejsou origo!.)
    SEDCO - velkoobchod, maloobchod se sportovním zbožím a hračkami
    http://www.sedco.cz/obchod_n.php?druh=171101&katalog=true&zobrazit_vypis=ano
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SYDO: Kde jsi je koupil? Já jsem je viděl na eBayi za teda dost vysoké ceny, obzvlášť s poštovným :/
    SYDO
    SYDO --- ---
    JEREMIUS: JJ, přesně tak
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ty Competition jsou ty barevny se stříbrným madlem?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAX: competition ovšem vycházejí o dost levněji... 2600 Kč s poštovným vs. 1500 Kč + dojet si pro ně. Já kupoval 16 kg pod 1000 Kč a cvičí se s ním skvěle. Nicméně pokud chce někdo RKC, tak to poštovný z Německa vychází slušně, i když to taky není málo.
    TAX
    TAX --- ---
    SYDO: tyve, z nemecka 28 kg RKC zeleza za postovne 17,50 €. a na 2x. :D
    SYDO
    SYDO --- ---
    TAURUS: Ten žlutej competition 16 kg. Pátral jsem po těch RKC, ale v ČR bez výsledně. Nicméně ty Comp podle všeho také nejsou špatné.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SYDO: jakej? :)
    SYDO
    SYDO --- ---
    Tak jsem dnes objednal první kettlebell, už se těším fest :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: dik, na kb5 jsem koukala, na zelezny kouli jsem asi hledala blbe :) ten breznovy nedavam, tak snad brzo vypisou dalsi prazsky.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SVATY: já ten spartan mám, 12kg, a si mám štěstí na dobrej kus, ale je uplně v pohodě=) ale je fakt že víc cvičim v gymu, s timhle doma jen trochu (pár pressů, windmill, na tgu a swing už je to pro mě lehký, ale používala jsem i na to)
    snatch ještě neumím, na tom se to asi pozná nejvíc co? no tak uvidíme=)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam