• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TAURUS: Hodil jsem to do Googlu - to je podle nějaké knížky?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jak jsem teď časově vytíženej, tak jsem rád za Simple & Sinister - zabere asi 20 min denně a výsledky jsou znát.
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Ana_co_má_dost má pravdu - je to o tom správně to chytnout :) Drž to spíš volně, nesvírej to silně.
    STENNY
    STENNY --- ---
    BINNMODE: Zkus křídu nebo magnézium (ale ne zas moc), jestli to nebude lepší. Jeden známý se zaklíná, že mu pomáhá kukuřičný škrob, což moc nechápu, ale budiž. Když to nepomůže, tak sock glove... nemám tušení, jak je to česky, prostě ustřihneš proužek ze silnější ponožky a navlékneš si to na ruku tak, aby ti to krylo to orvané místo.
    S tímhle vydržíš do doby, než ti poradí někdo, kdo se v tom vyzná :)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    MATESISKO: co koukam na ty obrazky, tak to mam jakoby v ohybu toho prstu. No nebudu tady fnukat, ruka si zvyknout musi:)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    BINNMODE: to je to nejklasičtější místo! :)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    STENNY: konec prostrednicku prechod k dlani. na druhych clancich nic.
    STENNY
    STENNY --- ---
    BINNMODE: Jak to držíš, respektive kde se ti dělají puchýře? Na rozhraní prstů a dlaní, jako od nářadí, nebo na druhém článku prstů?
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    prave ze z niceho jinyho nez z tohohle kb to nemam.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    taky je to dost o uchopu, clovek to nesmi drzet jak prase kost:)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    BINNMODE: ja teda neketlim ale puchejre sem kdysi mival z cinek hrazd a vseho podobnyho dej tomu cas kuze ztvrdne a pak budes je obrusovat mozoly telo si poradi
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    LIMONADA: je to zabrouseny, jako bys mela v ruce hladsi pilnik. Tak za sebou, cvicim jinak s velkou cinkou a presel jsem z 16kg protoze to bylo uz moc lehky.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LIMONADA: respektivě puchejře ze začátku, mozoly pravidelností;) a magnesium používáš?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BINNMODE: a s čim srovnáváš a kolik toho máš za sebou ( pravidelné cvičení)? puchejře a mozoly se udělaj i s dobrým kettlebellem když cvičíš hodně a často. nebo naopak když začínáš.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    tak mam doma tu competition a nejsem uplne nadseny z toho, jak je zabrousena. Pri swingach se mi udelal puchejr celkem rychle, asi pri 300. swingu. Nesetkal jste se s tim nekdo, treba to jeste dal nezbrousil nebo tak?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    _A5_: si u 16 kg klidně nech. Až se budeš učit něco nového (třeba TGU nebo chůze s koulí dnem nahoru), nebo nebudeš mít chuť či sílu jet s těžší, tak 16 kg na protažení, resp. na easy day, je ideální ;-)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ICEMAN8241: ne, nejakej noname z nejlevnejsisport.cz
    Ale jsem s nim spokojenej, jen by uz mohl byt tezsi :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    _A5_: RKC?
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Prodam 16 kg, koupim 20 nebo 24 kg.
    nebo vymenim [a doplatim]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam