• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RUXAC: Je někde dostupných víc jeho věcí? Na jeho webu vidím jen bibliografii, ale ne úplné texty :-(
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    SIHAJA: Dělej co Ti řeknou a buď trpělivá ;)
    SVATY
    SVATY --- ---
    SIHAJA: Tak proč se proboha nezeptáš jich, ale ptáš se na internetovém diskuzním foru.. ? Není moc lidí, kteří by v ČR byli kvalifikovanější ti odpovědět na tenhle dotaz.
    Každopádně jak říkáš sama, časem to půjde, kor pod jejich dohledem ;)
    RODWY
    RODWY --- ---
    SIHAJA: dobrej odíl.)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    RODWY: Já vím. Já se právě mám problém odlepit od země...

    RADAR_PIBTL144: Chodím na funkční trenink, k Justýně, Bětce a Míše.

    A ano, dělám to po fázích a ano vím, že to prostě třeba časem půjde ;-)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    SIHAJA: Kdo Tě TGU učil?

    RODWY: To ale ještě neznamená, že je pro max váhu potřeba cvičit s max váhou (pokud se nebavíme o těžkém TGU, které se blíží 65% TH.
    RODWY
    RODWY --- ---
    SIHAJA: nemusis ho delat cely..klidne zustan u te faze s kterou mas problem a piluj.)
    RODWY
    RODWY --- ---
    RODWY: kilo+
    RODWY
    RODWY --- ---
    RADAR_PIBTL144: ja tam teda citim kazdy kilo navic.)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    JIRKA207: Ani pořádně se 4kg :-(

    Mrtvé tahy dělám bez problémů s 24kg, dřepy se 16kg...
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    SIHAJA: a jakou vahou ti to nejde?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nemáte někdo nějaký typ jak na TGUčko? Nějak s tím strašně válčím na jednu stranu mi to opravdu nejde. Posílit šikmé břišní... na tom se pracuje, ale nějak prostě je to zakletý.
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    JEREMIUS: Povinná četba ;)

    ANA_CO_MA_DOST:

    TAURUS: Z 16kg se na 26 dá skočit úplně bez problému ;) Já jsem 40ku poprvý dal bez toho, aniž bych v tréninku šáhnul na něco těžšího než 24 kg... S většíma koulema už je to pak jiný kvůli hodně posunutýmu těžišti (už se to pak líp cvičí s velkou činkou).
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    TAURUS: vcera jsem dal poprve tgu s 16kg a docela jsem cumel jak me 4 na kazdou stranu vyridily, bohuzel 12kg byly vsechny rozebrany (Radare!) :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RUXAC: mám spíš opačnou tendenci, leckdy dám akorát svatozář, rozcvička zabírá moc času... :) zatím jedu s lehkou váhou, tak se to dá i bez přípravy

    JAROUSH: když já mám takovou krásnou ručně svařovanou girju dovezenou strejdou z Ruska před lety, ta váží 26,5 kg (dával jsem sem kdysi fotku), tak se ji chystám používat místo 24... zas skok 16->26 mi na TGU nejde, nedávám. A 16 už je na TGU rutina. Tak si říkám že do 20 půjdu a že ji pak kdyžtak snadno prodám, až přes ni přejdu.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    vcetne fotek s roztomilym minikettlebellem
    5 Total Body Toning Kettlebell Moves | Hiit Blog
    http://www.dailyhiit.com/hiit-blog/hiit-workout/5-total-body-toning-kettlebell-moves/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TAURUS: Díky za info, dávám si do wishlistu :)
    RUXAC
    RUXAC --- ---
    TAURUS: já k tý rozcvičce zařazuju ještě tyhle 4 cviky - http://www.ahs.uwaterloo.ca/~mcgill/fitnessleadersguide.pdf, přijde mi, že to připraví záda a břicho na zátěž s kusem železa. Autor je mimochodem docela příznivec a propagátor kettlebelu a vědeckýho výzkumu o něm.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    TAURUS: Kup rovnou 24. 16kg jsem měl dlouho, pak jsem začal pravidelně cvičit a začla mi být lehká. Koukal jsem po 20 RKC, ale ta tu nebyla. RKC jsem sehnal jen 24 kg, tak jsem jí vzal a jsem za to rád. Na domácí cvičení imho nepotřebuješ mít celou sadu. (8), 16, 24, a později 32 a 40+ :-) určitě dostačuje.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RADAR_PIBTL144: Jedu se šestnáctkou, teď mi začíná být lehká, tak občas dám místo jednoručních dvouruční s 26 a koukám kde koupit dvacítku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam