• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    Kettlebell nebo také girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající dělovou kouli s držadlem. Používá se jako tréninkové nářadí k získání síly, kondice, ke ztrátě tělesného tuku a k posílení všech svalových partií. http://en.wikipedia.org/wiki/Kettlebell http://www.youtube.com/watch?v=Lwme8rkzetg http://www.youtube.com/watch?v=gy5uU7ku-Lo
    rozbalit záhlaví
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ZORRO: Já to nezpochybnuju, mě se ta atmosféra, která v tom ladies gymu byla, líbila a přišlo mi to tam fakt fajn. Takže mě vlastně docela mrzí, že tam nemohu chodit, ale časově to prostě nedám...
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MORGAIN: To s tím rozdělením treninků celkem chápu :-) protože co jsem byl na semináři a jedna slečna mi půlku rozcvičky a dalších cviků vrtěla svým pozadím asi metr a půl před nosem, tak jsem měl co dělat abych si kettlebeelm nevypíchnul oko :-D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    STO78: Díky :-).
    U funkcnitrenink.cz jsem byla na zkušební hodině, přišlo mi to tam fajn, ale nedostanu se tam. Nemají tam brzce ranní hodiny a večer končí moc brzy na to, abych to z práce stihla...
    KB5.cz je pouze pro muže s odkazem, že ženy mají chodit na funkcnitrenink.cz.
    To jsem si právě, když jsem to minule zkoumala, zapamatovala - že mi to neprojde časově, ačkoliv by mě to zajímalo.

    Zleznakoule.cz má alespoň některé termíny na tréninky snad průchozí, to je nadějné.
    XXtreme Arenu jsem dneska potkala poprvé, ale taky to vypadá průchozí :-).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VRATENKA: Prozkoumam to a taky to dojdu omrknout....
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MORGAIN: ja tam byla včera prvne, tak moc neporeferuju, ale zítra pujdu zas :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VRATENKA: Ha boží, otviracka celkem široká, lokalita taky prihodna, díky!
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Polozim dotaz naprostého začátečníka - kde může žena v Praze cvičit s Kettlebell (funkční trénink) jinde, než ve studiu na Dejvicích. Jako začátečník bych tedy rozhodně potrebovala s trenérem.
    Gym u Kulataku nemá otevřeno tak, abych se tam byla schopna dostat... (tedy ani dost brzy ráno, ani dost pozde večer).
    STENNY
    STENNY --- ---
    JEREMIUS: Ano.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    STENNY: To jsou ty Master?
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    VOY: ja mam navic 12ku, kdyztak posta..
    STENNY
    STENNY --- ---
    Tak mám doma dvě kettly z nejlevnejsisport.cz. Jedna šla hned pod pilník - na držadle byly vystupující ztuhlé kapky barvy. Spoje na obou jsou zabroušené dost hrubě a celkové zpracování je takové... no... ruské, ale swing, TGU, clean ani press nejsou problém, do rukou mě nic nedře. Snatche nedělám, posoudit nemůžu.
    Celkově spokojenost.
    KABIS
    KABIS --- ---
    ZORRO: jelikoz chci 12 a 16, tak se bojim, ze to by uz bylo davno rozebrany :)

    RODWY: vidisto, dik, to vypada pekne. Sice teda za dlouho... Uvidime, pritelkyne me furt ukecava na ty Spartan, me se do nich moc nechce :/
    RODWY
    RODWY --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    KABIS: [ RODWY @ Kettlebell - ultimátní posilovna do ruky ]
    budou spis v druhe pulce srpna!cena dle velikosti 95-115/kg
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    KABIS: Brňáci objednávali Fullforce kettlebelly, tak zkus třeba jestli nemají něco navíc 110kč za kg
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ja jsem se ted vratila z dovoleny, takze jdeme konecne resit porizeni zeleza. Radare, jak to vypada s vama? Njaka nadeje ze by v brzke dobe byly? :)
    VOY
    VOY --- ---
    Nemate nekdo zbytecnou 16 kg bell (nebo mozna i 12 kg)? Chtel bych neco levnyho do prace na ruzny korektivni cviceni. Rad bych si koupil black edition z kettlebell fever, ale nejak nemaji ty spravny vahy skladem :-)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Jaká poloha pánve je správná a kdy a jak s ní pracovat?
    Jaká poloha pánve je správná a kdy a jak s ní pracovat? | CoreTraining.cz
    http://www.coretraining.cz/2014/06/jaka-poloha-panve-je-spravna-a-kdy-a-jak-s-ni-pracovat/

    jeden článek co mne zaujal :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SVATY: Bolí pořád jen ten jeden prst, nebo i něco jiného? Ale k doktorovi bych s tím asi zašel.
    SVATY
    SVATY --- ---
    Přátelé tak nevím stále mám problémy s těma prstama u swingu. Dva týdny jsem teď necvičil, protože jsem dostal docela nepříjímenou angínu s horečkama a vzhledem k tomu, že jsem těsně před tím dokončil swingovací protokol od PM. Říkal jsem si, že se vrhnou rovnou na SaS dokud nedám těch 32Kg, ale zjistil jsem že na pravačku dám s 24kou tak 10 One arm swingů a pak prostě konec, ta bolest prstů mi to už nedovolí. To už je asi opravdu na doktora, že když je i po dvou týdnech ta bolest stále tak výrazná..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam