• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Tak mám po víkendu za sebou druhý seminář u Železné koule, na první jsem byl v Praze u Radara někdy v červnu a druhý jsem byl teď o víkendu v Brně u Zdeňka. Oba dva mohu doporučit.

    Taky je super, zkusit jiného trenéra, každý to ukazuje a popisuje trošku jinak a občas zmíní něco co ten druhý neřekl.

    A hlavně potom měsící co jsem to doma zkoušel jsem našel několik nejasností a nevěděl jsem jestli to dělám správně, takže jsem to teď zkonzultoval, případně si připomněl něco co jsem v tom náporu nových informací na prvním semináři pozapomněl.

    :-)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    AOTEAROA: jasny, ja jsem jenom skrt, ale linej, takze pokud něco chci, tak si radsi se skripenim zubu pustim nejakou korunu, nez abych sama sebe donutila k nejaky systematicky smysluplny praci. Ale taky jsem mela obdobi, kdy jsem mela na vyber jenom sebedisciplinu a samostudium nebo nic, a casteji teda vyhrala moje lenost :-/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VRATENKA: no, já bohužel nemám ani na lístek na tramvaj. a dokud to ještě šlo a měla jsem v plánu vstupní seminář, vždycky mi do toho na poslední chvíli vlezla nemoc :/
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    AOTEAROA: ja trochu skripala zubama i v xxtremu, když jsem si včera kupovala permanentku, porad jsem si musela opakovat, ze je to dan za to, ze jsem linej lempl a potrebuju nad sebou bic a kriplik, tak potrebuju, aby mi někdo hlidal techniku, nebo se mi zas něco podela, jak je mym dobrym zvykem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MORGAIN: Železná koule. taky jsem moc chtěla, ale kvůli financím to nejde :(
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RADAR_PIBTL144: K vám je které? :-D
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    MORGAIN: Pojď k nám, u nás je dobře :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Vlastně na jeden problém s těmi Master KB jsem zapomněl: 16 kg má nízké držadlo, sedí při TGU nebo pressu skoro na zápěstí (na kostech místo na svalu). Takže bez nátepníků ani ránu. 24 kg je v pohodě, je celá větší a proto sedí na předloktí.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ZORRO: Já to nezpochybnuju, mě se ta atmosféra, která v tom ladies gymu byla, líbila a přišlo mi to tam fakt fajn. Takže mě vlastně docela mrzí, že tam nemohu chodit, ale časově to prostě nedám...
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MORGAIN: To s tím rozdělením treninků celkem chápu :-) protože co jsem byl na semináři a jedna slečna mi půlku rozcvičky a dalších cviků vrtěla svým pozadím asi metr a půl před nosem, tak jsem měl co dělat abych si kettlebeelm nevypíchnul oko :-D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    STO78: Díky :-).
    U funkcnitrenink.cz jsem byla na zkušební hodině, přišlo mi to tam fajn, ale nedostanu se tam. Nemají tam brzce ranní hodiny a večer končí moc brzy na to, abych to z práce stihla...
    KB5.cz je pouze pro muže s odkazem, že ženy mají chodit na funkcnitrenink.cz.
    To jsem si právě, když jsem to minule zkoumala, zapamatovala - že mi to neprojde časově, ačkoliv by mě to zajímalo.

    Zleznakoule.cz má alespoň některé termíny na tréninky snad průchozí, to je nadějné.
    XXtreme Arenu jsem dneska potkala poprvé, ale taky to vypadá průchozí :-).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VRATENKA: Prozkoumam to a taky to dojdu omrknout....
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MORGAIN: ja tam byla včera prvne, tak moc neporeferuju, ale zítra pujdu zas :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VRATENKA: Ha boží, otviracka celkem široká, lokalita taky prihodna, díky!
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Polozim dotaz naprostého začátečníka - kde může žena v Praze cvičit s Kettlebell (funkční trénink) jinde, než ve studiu na Dejvicích. Jako začátečník bych tedy rozhodně potrebovala s trenérem.
    Gym u Kulataku nemá otevřeno tak, abych se tam byla schopna dostat... (tedy ani dost brzy ráno, ani dost pozde večer).
    STENNY
    STENNY --- ---
    JEREMIUS: Ano.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    STENNY: To jsou ty Master?
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    VOY: ja mam navic 12ku, kdyztak posta..
    STENNY
    STENNY --- ---
    Tak mám doma dvě kettly z nejlevnejsisport.cz. Jedna šla hned pod pilník - na držadle byly vystupující ztuhlé kapky barvy. Spoje na obou jsou zabroušené dost hrubě a celkové zpracování je takové... no... ruské, ale swing, TGU, clean ani press nejsou problém, do rukou mě nic nedře. Snatche nedělám, posoudit nemůžu.
    Celkově spokojenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam