• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    JAROUSH: Proč jsi přestal? A ten přínos ke cvičení? :-)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    ZORRO: loni touhle dobou ano, ale teď už dávno ne. Zajímá tě nějaký přínos ke cvičení, nebo něco konkrétně k paleu?
    Případně se tu dá využít i klub přímo o paleo [ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ]
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    BTW když už jsem to nakousl, jíte někdo dle Paleo nebo alespoň přibližně? :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Viděl jsem to v tom knihkupectví na Hlaváku (Neoluxor? Neopalladium?).
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Já nakupoval tady http://www.palmknihy.cz/primal-blueprint.html :-) ale kamarád (můj trenér kraw magy :-) už to má od pátku v papírů, takže už to v obchodech bude sehnatelné :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZORRO: kde se to da koupit nemuzu to nikde najit.
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Fotky budou jenom se k tomu dokopu :-)

    Jenom mne ještě napadlo, že právě vyšla v češtině knížka Primal Blueprint, já už mám třetinu za sebou a je to super kniha, přijde mi lépe napsána než Jídlo na prvním místě, takže kdo to se svým zdravím myslí vážně mužů jen doporučit (mimochodem vyšla pod záštitou KB5, takže zas tak mimo kettlebell to není :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    ZORRO: Fotky budou? :)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Jinak mé aktuální srovnání SPARTAN a 360GEARS - je to asi jako jet nadovolenou trabantem a nebo třeba otkávkou, dojedete oběma, ale je tam poněkud rozdíl v komfortu cestování :-) swing i tgu uděláte v pohodě s oběma, ale třeba způsob začištění, případně poněkud nestejně zabroušené madlo, nerovný spodek a tak jasně hovoří proto pokud si to chci užít pořádně, tak koupit něco lepšího než SPARTAN
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BINNMODE: lol :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BINNMODE: no poradil sem ti to na zaklade zkusenosti s natiranim reznoucich povrchu. Na se zkusenosti puoziti na kettlu:-) sorry netusil sem ze to muze bejt problem.
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    BINNMODE: Neni nad dobrou a overenou radu :D
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    protoze reznul a Wojtyla mi to doporucil
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BINNMODE: proč jsi to tím Hammeritem natíral?? :)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    BINNMODE: Ruce potřít před cvičením sádlem :-D
    Nebylo by lepší to něčím přelakovat? Protože lepící zdrsněný povrch nic moc..
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    Myslis zdrsneni toho laku? Tak muzu to zkusit, horsi to nebude. Zkusim popremyslet, co to muze udelat klouzavejsi.
    SVATY
    SVATY --- ---
    BINNMODE: zdrsnění normálním šmirglem by mohlo pomoci ne ?
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    Tak vazne dik:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BINNMODE: Aha. No ketlu matrenou hammeritem jsem v ruce nemel.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    WOJTYLA: a uz jsi nekdy mel v ruce kettlebell natreny prave Hammeritem? Byl jsem o vikendu na velky cince - nadhoz, v pondeli jsem mel pozvedy a pak swingy OTM a nic. Vcera vezmu ten kb natrenej hammeritem a mam dva vodovy mozoly a par normalnich. On jakoby trochu lepi/ neklouze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam