• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    Kettlebell nebo také girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající dělovou kouli s držadlem. Používá se jako tréninkové nářadí k získání síly, kondice, ke ztrátě tělesného tuku a k posílení všech svalových partií. http://en.wikipedia.org/wiki/Kettlebell http://www.youtube.com/watch?v=Lwme8rkzetg http://www.youtube.com/watch?v=gy5uU7ku-Lo
    rozbalit záhlaví
    RODWY
    RODWY --- ---
    VOY: Na co je Spartan prijemnejsi?Jestli to teda neni intimni.)
    Fever ma skvelej tvar,pomer bell a madla,velikost madla atd..
    Za me lepsi nez RKC..(myslim na cviceni ne koukani!)
    Povrchove jak komu sedne.) Mozoly delaji vsechny bell,hlavne tem kdo necvici nebo spatne:)

    Horsi kvalita povrchove upravy je vec druha,ale to ti techniku ani vykon neovlivni.
    Leda,ze sahnes omylem po 32 misto 28:)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    VOY: vidis, ja v gymu dostal jako první do ruky Fever a od tý doby jedu Fever, nemám žádnej důvod je měnit protože mi v žádný fázi na tý bell nic nevadí, dokud sem nenajel na pressovací dvojku program tak jsem neměl ani jedinej mozol....

    myslím, že to je spíš v hlavě než v těch bell. A dokud nebude cvik na olizování bell tak je mi vcelku i jedno, že reznou :D

    je ale pravda, že za ty prachy domů by to reznout nemuselo, to zas ne že ne :)
    VOY
    VOY --- ---
    Nez jsem Fever dostal do ruky myslel jsem, ze to budou suprovy bells a jeste budou hezky vypada. Pak jsme je do gymu dostali a ja kvuli povrchu vzdycky sahnu radeji po RKC. Krome toho RKC daleko lepe vypadaji i presto, ze jsou starsi, nejsou totiz narezly a otluceny. Po strance materialu je mi snad i ten Spartan prijemnejsi nez Fever. Jinak mi prijde dost komicky, ze v ramci ty vahovy rady tusim 32 a 36 maji dost podobnej odstin cerveny, coz trochu popira smysl barevnyho kodovani jako takovyho ;).
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    STEVIE: Osobně bych Fever už nebral. Jak jsem tu před nějakou dobou psal, od začátku jsem nebyl nijak extra nadšený kvůli povrchu. A dokonce mi jedna začala doma časem rezavět... Já bych volil jinou značku a barevné proužky si udělal sám dle libosti ;-)
    PMPM
    PMPM --- ---
    STEMBUS: Něco Fever, něco RKC - Fever před Vánoci neměli všechny váhy co vím. Otázky případně na KB5 Eshop, já jsem přes výuku, pánové :-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PMPM:
    STEVIE:

    to jsem koukal v GYMu že tam jsou nový kousky na prodejn a neni to FEVER - takže RKC nakonec jo? :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    PMPM: No zatím to vypadá, že si je teda nakonec objednám u Tebe ty RKC, ale furt čekám jestli se něco neobjeví jinde.. chci hezký barevný z KB Fever :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    STEVIE: 5. pravidlo Kettlebell Clubu zní: 16, 24 a 32 se nikdy nikdo nezbavuje.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nezbavuje se nekdo 16 / 24 Kettlebell? :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Shanime do sportovniho centra v Klanovicich trenera na kettlebell. Otevirame v prosinci.
    https://www.facebook.com/FITNESS-KL%C3%81NOVICE-1649830348595740/?fref=ts
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte někdo nepotřebnou 28kg?
    TWARR
    TWARR --- ---
    WOKURKA: Nemám s čím jiným porovnat. Na jednoruc OK.
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    TWARR: Ahoj, jakou s ním máš zkušenost? Je velký rozdíl mezi tím z Decathlonu a např. SPARTANem? Díky
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Tak odpověď na "starám se o ruce a stejně mi praská kůže" byla "doplnit obrušování mozolů krémem na popraskané paty ". Od té doby je klid a můžu swingovat jak chci. Normální hydratační krémy nefungovaly, ale tohle ano.
    TWARR
    TWARR --- ---
    BARBORA_B: Valí se mi doma osmička z decathlonu. Teda vali, zajištuje mi dveře proti pruvanu :)) Praha
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    Ahoj, po úrazu a rekonvalescenci se vracím ke cvičení a ráda bych zase oprášila kb, doma mám ale nejnižší váhu 16kg, což s ohledem na to, že šlo o páteř, asi zatím nechci pokoušet. Pokud byste se někdo zbavoval mini vah, ideálně 6-8kg, ráda odkoupím. Dík :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    JEREMIUS: Prahy, ale zkus napsat klukům z KB5 Gymu Brno, určo mají taky fyzio, se kterým spolupracují.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PMPM: A máte "svého" i v Brně, nebo se to týká jen Prahy?
    PMPM
    PMPM --- ---
    Dovolím si nesouhlasit. Bolest je nejen mimo obor trenérů silového a kondičního tréninku, ale především mimo obor internetových poradců. Bolest třeba řešit s lékařským profesionálem, nejlépe sportovního zaměření - náš fyzio kupř. swinguje a deadlift tahá. Následně se fyzio spojí s trenérem, a navrhne další strategii, trenér se po pořešení bolesti soustředí na techniku. Důvodů, proč dotyčného mohou bolet záda, je totiž bambilión, a náhodně vybraný cvik (navíc poměrně kontroverzní - viz názor prof. McGilla, přezdívaného "MuDr. Páteř", na hyperextenze) nejenže nepomůže, ale ublíží. Záda za tu trochu péče stojí, jakmile odejdou, odejdou navždy.
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SYPH1: tak určitě !
    PMPM
    PMPM --- ---
    SYPH1: Takže když bolí záda z deadliftu/swingu, zařadit hyperextenze? Vážně? :-)
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    JEREMIUS: na spodek zad poloha kobylky a na vršek poloha kobry

    Šalabha ásana (kobylka) - 5. Díl
    http://www.yogaindailylife.org/esystem/yoga/cs/070500/5-dil/salabha-asana/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam